درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مارکت های خوب برای انتشار بازی
سلام کاکتوس عزیز .
به نظرم بهترین مارکت از لحاظ امکانات و پرداخت و حمایت از توسعه دهنده مایکت هستش .
علاوه بر اینکه دو بار پرداخت در ماه داره اگه بازی که ساختی معیار های لازم اون ها رو داشته باشه برای حمایتت 3 تا 6 ماه تو یه تاریخ معینی اون رو توی صفحه اصلی به نمایش در میارن . ( از خودم نگفتم چون برنامه خودم سه بار تو سه ماه رفت صفحه ی اصلی)
امکانات پنل توسعه دهنده هم اصلا قابل مقایسه با بازار نیست ! بازار 2 تا آمار بیشتر نشون نمیده که یکیشون فعلا در وضعیت آزمایشی قرار داره و کلا دقیق نیست و یه مشکل خیلی بدی که بازار داره اینه که برداشته لیست برنامه های جدید رو پاک کرده ، یعنی مردم نمیدونن بازی های جدید یا کلا هر برنامه ی تازه ای سر از کجا در میاره و این خودش یه ریسک هست ( من مجبور شدم بخاطر اینکارشون برناممو رایگان کنم ... )
و آخر سری هم برداشت هزینه ی پنل توسعه دهنده ها رو 40 هزار تومن کرد ( نمیگم خیلی هزینه ی زیادی هست ، در مقابل این پولی که دریافت میکنه امکانات لازم رو در اختیار توسعه دهنده نمیزاره .... )
این تجربه ی شخصی خودم بود دیگه خود دانی ....
امیدوارم موفق باشی و یادت نره که قیمت معقولانه و عادلانه بزاری ...
من هیچوقت در گذشته گیر نمیکنم smiley
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مارکت های خوب برای انتشار بازی - توسط alibay15 - 14/12/1395، 10:10 عصر

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گرفتن مجوز برای انتشار بازی cactuse 7 470 16/5/1395، 12:05 صبح
آخرین ارسال: cactuse
  آموزش ایجاد بازی جاوا برای موبایل با game builder netBeans sajjad3011 5 3,889 19/11/1392، 04:31 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان