جشنواره تابستانی بازیسازی پرومیکرز
.در سه بخش رسماً آغاز شد

برای ثبت بازی خود ابتدا قوانین را مطالعه فرمایید
سپس با قبول شرایط اقدام به ثبت بازی خود کنید .

درباره پرومیکرز

فعالیت پرومیکرز از سال 1386 آغاز شد و اکنون بیش از یک دهه از فعالیت این انجمن که دارای بیش از بیست هزار کاربر ثبت نام شده می باشد ، می گذرد. در تمام این سال ها، با حضور اعضا پرومیکرز، بدون کوچکترین حمایتی از بخش دولتی و خصوصی به فعالیت خود ادامه داده ایم ، اکنون نه صرفاً برای جایزه بلکه برای پویایی و حرکتی رو به پیشرفت جشنواره ای را برگزار می کنیم که در نوع خود در کشور با وجود عدم حمایت بی نظیر است چرا که تا کنون هیچ جشنواره ای در سطح کشور بدون حمایت بخش دولتی برگزار نشده است . امیدواریم در سال های آینده بتوانیم هرچه بهتر و با جوایز بیشتری در خدمت دوستداران باشیم .

سورس کد بازی

ارسال سورس کد بازی اجباری نمی باشد اما در شرایط یکسان داوری ، اولویت با بازی خواهد بود که سورس آن ارسال شده است. چنانچه سورس بازی خود را ارسال می کنید باید بدانید که پرومیکرز در قبال تمام بازی های ارسال شده تعهد کامل داشته و اخلاق سرلوحه تیم مدیریت خواهد بود .

امنیت

تنها راه ارتباطی ما با شما ایمیل رسمی پرومیکرز می باشد که نشانی آن festival@promakers.ir می باشد . هرگونه پرسش ، پیشنهاد ، انتقادی در خصوص جشنواره در نظر دارید ، فقط از طریق ایمیل ذکر شده مطرح فرمایید .

سیستم ارسال بازی

بازی خود را فقط از طریق سامانه موجود در سایت ارسال کنید و مستقیماً به ایمیل جشنواره ارسال نکنید پس از ارسال بازی توسط کاربر، حداکثر ظرف مدت 48 ساعت یک ایمیل تاییدیه از طرف مدیریت برای شما ارسال خواهد شد پس چنانچه این ایمیل را دریافت نکردید از طریق ایمیل جشنواره با ما مکاتبه فرمایید .

جوایز جشنواره

جوایز این دوره به سه نفر اول تعلق خواهد گرفت ضمن اینکه به 10 نفر برتر نیز علاوه بر اعطا لوح تقدیر ، حمایت از بازی آن ها در قالب تبلیغات در انجمن به ارزش صد هزارتومان به صورت کاملاً رایگان انجام خواهد شد . هدف از ایجاد این رقابت در پرومیکرز ، انگیزه در بین بازیسازان و همچنین محک آنان می باشد .

حمایت از جشنواره

چنانچه تمایل دارید حامی جشنواره باشید می توانید از طریق ایمیل ما به نشانی festival@promakers.ir تماس حاصل فرمایید .