انجمن تخصصی بازی سازی پرومیکرز

نسخه‌ی کامل: غیر فعال کردن object
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
من از یک object در یک room به صورت دستی 3 تا گذاشتم (drag کردم ) الان میخوام با کلیک روی یک object دیگه یکی از اونا غیر فعال بشه نه اینکه همشون غیر فعال بشن هر کاری میکنم نمیشه چون x , y هاشون یکیه . چیکار کنم ؟؟؟
(24/9/1397، 08:30 عصر)Wowali نوشته است: [ -> ]با سلام
من از یک object در یک room به صورت دستی 3 تا گذاشتم (drag کردم ) الان میخوام با کلیک روی یک object دیگه یکی از اونا غیر فعال بشه نه اینکه همشون غیر فعال بشن هر کاری میکنم نمیشه چون x , y هاشون یکیه . چیکار کنم ؟؟؟

سلام.
منظورت دقیقا از غیرفعال چیه ؟
حذف شدن؟
(24/9/1397، 11:50 عصر)MiladKaydi نوشته است: [ -> ]
(24/9/1397، 08:30 عصر)Wowali نوشته است: [ -> ]با سلام

سلام.
منظورت دقیقا از غیرفعال چیه ؟
حذف شدن؟

بلی
استفاده از سورس رو بلدی ؟
(25/9/1397، 01:38 عصر)MiladKaydi نوشته است: [ -> ]استفاده از سورس رو بلدی ؟
ینی سورس بفرستین بخونم ؟؟؟؟
یه مثال ساده هم باشه ممنون میشم
تلگرام بهم پیام بده ، سورسشو بزنم واست   smiley
MiladKaydi@
(25/9/1397، 05:43 عصر)MiladKaydi نوشته است: [ -> ]تلگرام بهم پیام بده ، سورسشو بزنم واست   smiley
MiladKaydi@

سلام.
برادر همینجا بفرست دیگه چه کاریه not_sure
(26/9/1397، 12:06 صبح)qwerty13 نوشته است: [ -> ]
(25/9/1397، 05:43 عصر)MiladKaydi نوشته است: [ -> ]تلگرام بهم پیام بده ، سورسشو بزنم واست   smiley
MiladKaydi@

سلام.

چشم عزیز ، کمی سرم شلوغه و زیاد به سایت سر نمیزنم خواستم تلگرام پیام بده که هی ببینمش و یادم باشه ....
(26/9/1397، 06:28 عصر)MiladKaydi نوشته است: [ -> ]
(26/9/1397، 12:06 صبح)qwerty13 نوشته است: [ -> ]سلام.

چشم عزیز ، کمی سرم شلوغه و زیاد به سایت سر نمیزنم خواستم تلگرام پیام بده که هی ببینمش و یادم باشه ....
میشه اینجا بفرستین ؟؟؟؟
ممنون میشم
سلام
این سورس رو ساختم ببین بکارت میاد

http://s8.picofile.com/file/8346456426/t....gm81.html
صفحه‌ها: 1 2