انجمن تخصصی بازی سازی پرومیکرز

نسخه‌ی کامل: راه حل بازی ساز شدن...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
برای اینکه یک بازی ساز بشم چه باید کنم... تنها کار کنم فقط تنها... و با یونیتی فقط دوبعدی یونیتی Q Q 
.... گرافیک لازمه و همه کارو خودم کنم..  به چه چیزایی ای نیاز دارم
ببین مفهوم بازی سازی رو یاد بگیری تمومه !
یونیتی دو بعدی سه بعدی نداره باید همشو یاد بگیری !
خوب تنهایی معلومه کلاس که نداره همین آموزشا رو ببین یاد میگیری !
گرافیک هم  فقط فتوشاب یاد بگیر !
بازیساز کسیه که اقلا یدونه بازی (بازی درست درمون نه سورس آماده) منتشر کرده باشه؛ حالا تک نفری، دو نفری، گروهی...
خیلی هم خودتونو درگیر لغت ها نکنید not_sure
بازی ساز کسیه که بازی میسازه.چندان سخت نیست.یونیتی و فتوشاپ رو یاد بگیر بازی بساز.اصلا اونطوری که فکر میکنی پیشرفته نیست.
سلام
بعد از اینکه شناخت نسبی به ابزار ها (مثل یونیتی یا فتوشاپ یا هرچی) پیدا کردید مهمترین چیزی که لازمه هر بازیسازی بدونه ، مفهوم یا مفاهیم بازی هست. چیزی که امروزه ازش رنج میبریم همینه که هر کسی با کمترین دانش هنری و مفهومی وارد ساخت بازی میشه و کپی های متعددی از بازی ها بوجود میاد. این راهنمایی بنده برای هر کسی هست که داره وارد این حوزه میشه و میخواد فعالیت کنه و یا حتی فقط بهش فکر کنه!
درمورد ابزار هم ، دو راه دارید یا میتونید با گیم میکر استدیو شروع کنید یا ابزار های یونیتی برای ساخت بازی های دو بعدی رو فرابگیرید.
برای گرافیک بازی هم ابزار هایی مثل فتوشاپ و ایلاستریتور (بیشتر فتوشاپ) لازم دارید
موفق باشید