انجمن تخصصی بازی سازی پرومیکرز

نسخه‌ی کامل: کمک در انتخاب موتور بازی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود

من میخوام بازی اوپن ورد دو بعدی برای اندروید بسازم (مپش زیاد بزرگ نیست). آیا گیم میکر پاسخگو هست؟ یا سراغ انجین دیگه ای برم؟
به ترتیب از بهترین های جهانی بازی دو بعدی
love 2d - libgdx - godot - phasar.io -
شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟ نظرتون در مورد گیم میکر چیه؟
گیم میکر فارسی براش زیاد هست ولی در رتبه ی جهانی love 2d بهترین هستش
که اموزش کم هستش
آخه من تازه میخوام وارد این عرصه بشم. واسه همین تاکیدم روی گیم میکر هستش. میتونم با گیم میکر اپن ورد و سوم شخص بسازم؟
فکر کنم میشه ساخت
بعدش من میخوام اگه گیمر لباسی رو از فروشگاه خرید توی کات سین کاراکتر با همون لباس ظاهر بشه و اینکه گیمر با هر تصمیم گیری داستان دیگه ای رو پیش ببره (مثل بازی ها تل تیل) اینا هم میشه؟
باید برای لباس کاراکتر های مختلفی بسازی و برای اون که میگی اطلاع زیادی ندارم ولی فکر کنم میتونی بگی اگه زد روی این 

گزینه برو به  مرحله ی 6 و بعدش توی مرحله ی 6 اونو ادامه بدی مثلا اینشکلی میشه

البته فارسیش shy
1- حتما         توی اکشن ها میزنی go to room 6
2- تقریبا        توی اکشن ها میزنی go to room 7
3-کم             توی اکشن ها میزنی go to room 8
4-اصلا         توی اکشن ها میزنی go to room 9
توی اکشن ها یک برو به مرحله ی میزاری برای هرکدام وقتی روش زد می ره به اون و همه ی مرحله ها با هم تفاوت داشته باشه

با اینکه خودم گفتم پیشنهاد نمیکنم چون حجم میره بالا توی پرسش و پاسخ گیم میکر بپرس بهت جواب میدن

بعدش اگه میخوای بازی بسازی برو گیم میکر استودیو همون هستش و یکم تفاوت داره و میشه خروجی اندروید بگیری
نه نمیخوام وارد یک مرحله دیگه ای بشه. مثلا کاراکتر با یک کاراکتر دیگه صحبت میکنه:
کاراکتر: چرا میخوای اینکارو بکنی؟
برای گیمر 4 گزینه بیاره:
1:چون میخوام انتقام بگیرم 2:واسه تفریح اینکارو میکنم 3:واسه دوستم اینکارو میکنم 4:به تو ربطی نداره
گیمر بین این 4 گزینه باید یکی انخاب کنه و پس از اون کاراکتر پاسخ همون گزینه روبده.
بله منظورم گیم میکر استودیو بود.
صفحه‌ها: 1 2