انجمن تخصصی بازی سازی پرومیکرز

نسخه‌ی کامل: کسی لینک دانلود انریل 4.10 داره؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه
من هر چی گشتم نسخه کامپایل شده 4.10 نبود .سورسش هم بعد کامپایل اجرا نشد و خطا داد.کسی نسخه کامپایل شده و بی اشکال انریل 4.10 رو داره؟
یکی نیست بگه ازار دارین اخه .خب مثل انسان یه نسخه کامپایل شده درست حسابی که بشه با دانلود منجر گرفتش بزارین واسه دانلود.این مسخره بازیا چیه در اوردن.
بفرما
آزار دارن دیگه yummiyummiyummi
راستی راهنمای نصبش هم گفته چیکار کنی واسه کمپایل
(7/10/1394، 03:22 عصر)close.css نوشته است: [ -> ]بفرما

سورس رو که عرض کردم دارم، از همین جا که اینک دادین هم گرفتم.مشکل اینه که بعد کامپایل اجرا نمیشه
ضمنا راهنمای کامپایلش هم بدرد خودشون میخوره واسه ویژوال استودیو 2015 جواب نمیده.زمان کامپایلشم فوق العاده طولانی بود اما در هر صورت بدون خطا کامپایل شد. مشکل اینه که اجرا نشد بعد کامپایل.برنامه که میخواد اجرا بشه تا 45 درصد لود میکنه بعد خطا میده.
من دنبال یه نسخه سالم و کامپایل شده از 4.10 یا ترجیحا 4.10.1 هستم.
(7/10/1394، 06:07 عصر)yang نوشته است: [ -> ]
(7/10/1394، 03:22 عصر)close.css نوشته است: [ -> ]بفرما

سورس رو که عرض کردم دارم، از همین جا که اینک دادین هم گرفتم.مشکل اینه که بعد کامپایل اجرا نمیشه
ضمنا راهنمای کامپایلش هم بدرد خودشون میخوره واسه ویژوال استودیو 2015 جواب نمیده.زمان کامپایلشم فوق العاده طولانی بود اما در هر صورت بدون خطا کامپایل شد. مشکل اینه که اجرا نشد بعد کامپایل.برنامه که میخواد اجرا بشه تا 45 درصد لود میکنه بعد خطا میده.
من دنبال یه نسخه سالم و کامپایل شده از 4.10 یا ترجیحا 4.10.1 هستم.

شرمنده داداش از این بیشتر نمیتونم کمک کنم چون من با یونیتی کار میکنم از udk اطلاعات خاصی ندارم
اگه سرعت کامپایلش فوق العاده طولانی پس سیستمون ضعیفه که نتوسته اجراش کنه

من با core i7 و رم 8 مشکلی در اجراش نداشتم

بفرماید
نسخه 4.10.1 رو که اخرین نسخه هست از تورنت گرفتم مشکلی نداره و راحت اجرا میشه . بقیشون همه یا اجرا نمیشن یا ارور میدن.
سیستم قوی نیست corei3 و رم 4 . ولی در هر صورت بالاتر از مینیممه.مشکل از سیستم نبود.
نسخه ی کامپایلرش و ستاپ دارشو باید از خود سایت epic با فرمت msi دانلود کنید که به دلیل تحریم آی پی ایران مسدود شده و باید با قند شکن دانلودش کنید
در ضمن نسخه ی 4.11 هم بزودی قراره منتشر بشه که قرار بروز رسانی های عمده ای دار آن قرار بگیره

resim

resim
آموزش نصب آنریل انجین 4
مشکل اینه که با اپیک لانچر فقط میشه نسخه نصبی رو دان کرد که با این وضع اینترنت ایران و با توجه به حجم بالای دانلود و نیاز به ... شکن حداقل برای من یکی که دانلودش امکان پذیر نیست.
سلام دوست عزیز می شه لطفا لینک تورنت رو بزارین