درود مهمان گرامی! ثبت نام

نظرسنجی: xbox یا ps3
ps3
xbox
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ps3 یا xbox
سلام
fairsalar جان من هم زمانی که میخواستم کنسول بخرم زیاد دنبال تفاوت های این دو کنسول گشتم......البته زمانی که من میخواستم کنسول بخرم بازی های PS3 هنوز هک نشده بود و بازی های این کنسول خیلی گرون بود........کمش 50 هزار تومان بود.....چند نکته رو برات لیست میکنم خودت تصمیم بگیر.....(البته من آخرش XBOX 360 خریدم)
1.قیمت هاشون که تقریبا یکیه.....
2.بازی های XBOX خیلی بیشتر از PS3 هست
3.ولی بازی های انحصاریه PS3 واقعا چیز دیگس نمونش GOW
4.تنوع بازی های XBOX خیلی بیشتره...
5.از نظر کنترلر هاش هم اگه از نظر زمان و راحتی میگید که میشه گفت فرقی با هم ندارن...اگه هی تند تند باید برای دسته XBOX باطری بخری دسته های PS3 رو هم باید تند تند به شارژ بزنید و باسیم از فاصله ی نزدیک بازی کنید.
5.از نظر سخت افزاری هم میگن در بعضی موارد مثل کارت گرافیک و پردازش تصویر XBOX بهتره از لحاظی دیگه مثل CPU و سرعت پردازش PS3 بهتره...
6.سازندگان XBOX گفتن برای این کنسول تا 5 سال دیگه به صورت انحصاری بازی میدن ولی PS3 حالا حال حا هست خدمتون
7.سازنده ی XBOX مایکروسافت سازنده ی PS3 سونی...(برای من مهم بود)
اینا چیزایی بود که من میدونستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط fairsalar
من هم PS3 و هم Xbox 360 رو دارم ولی به نظر من برو Xbox 360 بخر.
همه ی بازی هایی که برای PS3 و Xbox 360 به طور مشترک منتشر میشه ، از همه نظر ، Xbox 360 خیلی بهتر هست و به نظر من بهترین گزینه Xbox 360 است. wink
پاسخ
 سپاس شده توسط fairsalar
ایول به بروبچ گل پس میشه که اینطور نتیجه گرفت که شاید ایکس باکس گزینه بهتری باشهwink
اما حالا معلوم نیست معدلم بیست بشه هاteeth
امروز امتحان ریاضی رو دادم واقعا امتحان سنگینی بود اما به نظر خودم بیست میشمteeth
پاسخ
(1/3/1390، 11:41 صبح)fairsalar نوشته است: ایول به بروبچ گل پس میشه که اینطور نتیجه گرفت که شاید ایکس باکس گزینه بهتری باشهwink
اما حالا معلوم نیست معدلم بیست بشه هاteeth
امروز امتحان ریاضی رو دادم واقعا امتحان سنگینی بود اما به نظر خودم بیست میشمteeth
ایشالا که 20 بشی.
شاید نه! :> حتما Xbox 360 بهتره! wink
پاسخ
 سپاس شده توسط fairsalar
قربون دهنت داداشwink
راستی بچه ها یه سوال این حسگرهای ایکس باکس رو خودش هست یا باید خریداری بشه؟
پاسخ
فکر کنم خودش داره
پاسخ
راستی نحوه خالی کردن باتری کنترولر های ایکس باکس چطوریه؟
یعنی چن ساعت یک بار خالی میکنه؟
بعد این کنترولر های ایکس باس شارژی نداره؟
پاسخ
میتونی باتری شارژی بخری که بزنی یه ساعته فول بشه
فکر کنم هرکدوم حدود 3الی 4 ساعت شارژ میتونه نگه داره
پاسخ
بستگی به بازی کردنت داره.
اگه روزی 1 تا 2 ساعت مثل من بازی کنی ، یک ماه بیشتر می مونه واست.
در مورد حسگر های Xbox 360 هم ( کینکت ) بعضی از اونها روش هست و روی خود جعبه هم زده که همراه با کینکت هست. البته قیمتش هم بالاتر میشه!
الانم که Xbox 360 گرون شده.
من اون موقع Xbox 360 مدل الیت و با هارد 120 گیگ خریدم 520 تومن و الان رفتم سوال کردم دیدم شده 540!
پاسخ
راست میگه ها ایکس باکس هر روز داره گرون تر میشه اینم قیمتش حبابی شده
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان