درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premium Bundle V1.0
سلام به همه دوستان عزیزteeth

بالاخره بعد از مدت ها کار شبانه روزی یک باندل حرفه ای و البته کامل از موتور کانسترکت 2 براتون آماده کردم که امیدوارم لذت ببرید. اما تو این باندل یا بسته چی گذاشتم ؟ تو این باندل یک سری نمونه و بازیهای اماده به صورت سورس وجود داره که میتونید برای این موتور دانلود کنید و استفاده کنید.این بازیها به صورت کامل هستند و ویرایش شده نسخه 114 موتور هستند که اگه نسخه موتورتون پایین تر هست هم میتونید استفاده کنید و لذت ببرید در این مثال ها که سازنده اون ها رو اماده کرده مشکلاتی بود که من اون ها رو رفع کردم. ویژگی های باندل :

1-حدود 70 نمونه و مثال آموزشی

2- رفع 99 درصد باگها و خطاها

3-افزارش کارایی و بهینه شدن

4-افزایش کیفیت

5-با اسپرایت ها و رویدادهای جدید و بهبود یافته

6-سازگار با تمام نسخه های موتور از دو سال پیش تا الان

خوب امیدوارم خوشتون بیاد و دانلود کنید و لذت ببرید در ضمن به محض اینکه آپدیت جدیدی از سوی سازنده ارائه بشه(البته بجز نسخه ی آزمایشی) این باندل هم آپدیت میشه که از طریق همین سایت قابل دریافت هست.wink

دانلود با حجم 26 مگابیت
 سپاس شده توسط Milad_Hyper ، Amirns ، mzr ، sir maker ، Mehrdad ، bagher2g ، aseman ، aminblog76 ، amir-kratos ، voiceoffox ، kabood ، tirnam ، qwerty13 ، mahdisml ، REZA78 ، moien1 ، makan parsi
کسی نظری نداره؟
فک کنم نظر به خاطر این نمیدن چون اینجا چند نفر بیشتر با کانسترات کار نمیکنن wink
همه گیم میکرن lol
موفق باشید teeth
 سپاس شده توسط محمد هکر ، aminblog76 ، mahdisml
فکر کنم لینک خرابه . . . ohno
 سپاس شده توسط mahdisml
(1/1/1392، 06:21 عصر)jamaliali نوشته است: فکر کنم لینک خرابه . . . ohno

بله درسته
به خاطر کپی رایت لینک حذف شد.
 سپاس شده توسط mahdisml
نتونستم دانلود کنم <not;
 سپاس شده توسط mahdisml
(2/1/1392، 12:58 صبح)tirnam نوشته است: نتونستم دانلود کنم <not;

پست بالا که گفتم! بدلیل رعایت نشدن کپی رایت توسط خود شرکت سازنده به من ایمیل داده شد و من متاسفانه نمیتونم برخلاف سازنده موتور عمل کنم//// لینک خیلی وقته حذف شده.....اما نمیدونم چرا مدیرا این تاپیکو قفل نمی کنند
 سپاس شده توسط mahdisml

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان