درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hustler 2 (در حال ساخت)
سلام،این بازی نسخه جدید و تکامل یافته Hustler 1 هست که احتمالا دیده باشیدش و الان در حال ساختش هستم که البته فعلا میشه گفت در ابتدای کار هستم
راستش بعد از مدتی که hustler 1 رو برای تجدید خاطره باز کردم ایراد هاشو به درستی تونستم ببینم چون دیگه اون تعصب اولیه رو روش نداشتم
گرافیک ضعیف،خلا های زیاد تو مسیر بازی،خسته کننده بودن،و کند بودن مواردی بودند که بنظرم باعث شد زیاد مخاطب نداشته باشه و سعی کردم که ورژن جدید رو
به روش بهتری پیاده کنم،از اونجایی که بعد از یک حادثه هارد کامپیوترم پاک شد و سورس hustler 1 رو از دست دادم ناگزیر این ورژن رو دوباره از نو شروع کردم که البته مزیت های فراوانی هم داشت و روش بهتری واسه کد نویسی بکار بردم،خلاصه بریم سراغ تشریح بازی:

داستان بازی احتمالا مثل قبله،  شما در نقش یک خلاف کار به یه منطقه ای تبعید میشید که امکانات محدودی داره و باید در اونجا به زندگی ادامه بدید
نقشه هم مثل نسخه قبلی هست 7 تا فیلد یا صحنه داریم که بینشون سویچ میکنیم هر کدوم به اندازه 640*480 هستند و همینطور 7 تا خونه به علاوه یه زندان یا بازداشت گاه و یه مغازه
وسایل هم تقریبا مثل قدیم از قبیل لباس،کلاه،دستمال گردن،خوردنی های مختلف و ...
هوش مصنوعی که قراره تو این نسخه 100% بهتر و قوی تر بشه بطوری که شما مثل قبل میتونید با کاراکتر ها حرف بزنید و لی در این نسخه دامنه کلمات و جملاتی که تشخیص داده میشن خیلی بیشتر خواهد بود و همینطور واکنش و تحلیل اون جملات،به عبارتی سیستم تشخیص گفتار کاملا متفاوت خواهد بود
مغازه رو هم تغییر دادم در این ورژن موقع خرید کردن دیگه گزینه ای برای انتخاب وجود نداره بلکه باید برای مغازه دار چیزیو که میخواین با تعداد و رنگش تایپ کنید و بعد اون چیز هایی رو که خواستید براتون بسته بندی میکنه
لطفا تصاویر مربوط به بازی رو ببینید و برای بهبودش نظر بدید،ممنون میشم
اول یه تصویر از hustler 1 رو میذارم تا تفاوت رو ببینید

resim
resim
resim
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط sir maker
سلام کفتار جان.منو یادت میاد؟
بگذریم.بازی خوبی میشه فقط:
فکر نمیکنم سیستم شاپ جدید مطلوب پلیر های بازی باشه
نسخه یک واقعا گیم پلی کندی داشت و ادم واقعا یه شاپ میخواست بره وقتش طرف میشد
این که در روز فقط یک ماموریت میتونستی بگیری بد بود.مثلا تو ماموریت رو تموم کرده بودی ولی کاری نداشتی که انجام بدی و حوصلت سر میرفت
توی نسخه یک کار ها خسته کننده بودن.من خودم در حدی خسته شدم که یک ترینر برای بازی ساختم و عشق کردم:|
همچنین نسخه اول یه باگ واقعا بد داشت که اگه وقتی میخوابیدی بازی رو میبستی وقتی دوباره تو اون سیو بری بازی اررور load object فک کنم میداد که باعث میشد سیوت صد در صد از دست بره
همچنین از اون محتوایی که خودت میدونی چیه و تو hustler 1 بود یکم چشم پوشی کن:دی
یا اینکه بزارش ولی تو یه نسخه جداگانه و تو فروم نذارش
سلام رفقا.بعد از یه مدت طولانی سر زدم دیدم انجمن سرپا شده.خوشحالم که برگشتم.(لقبم الان بیشتر the last pixelman هست)
ای دی من در تلگرام(هنوز) @game10000
پاسخ
 سپاس شده توسط کفتار
ممنون از نظرت،بله مشکلاتی رو که گفتی تو این نسخه رفع میکنم room_speed رو از 30 به 60 افزایش دادم و همینطور جزییات زیادی براش میذارم که هیچ وقت بیکار نباشی
سیستم شاپ هم اطمینان میدم که جالب خواهد بود چون خیلی راحت میشه درخواست هارو نوشت،حتی میتونید با مغازه دار سلام و احوال پرسی کنید یا اینکه در مورد اشیا ازش بپرسید، مثلا  اگه بهش بگی: what is sandwich در جواب میگه : thats something to eat
اون محتوی رو هم در بازی قرار خواهم داد و لی بصورت پیش فرض غیر فعال است و واسه فعال کردنش شاید یه چیزی مثل رمز قرار بدم پس اصلا نگران نباشید این بازی واسه همه خواهد بود.
درضمن یادم رفت بگم در بازی یک دکتر و یک کلانتر وجود داره ، ولی با این حال به فکر شغل واسه بازیکن  هستم ، اگه شمام چیزی به ذهنتون میرسه که با سیستم بازی همخونی داشته باشه لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
خروجی اندروید هم دارد؟
مرجع گیم میکر در ایران
کانال تلگرام هلپ گیم میکر
ای پی تیم اسپیک بیدگیمز(سروری برای همه عزیزان بازی ساز و توسعه دهنده):5.9.247.246
ایدی تلگرام:hadieb73

پاسخ
فعلا واسه اندروید تصمیم نگرفتم ، احتمالا اگه بخوام این کارو کنم باید یه تغییری تو نحوه کنترل کاراکتر بدم ولی از طرفی بازی سنگینه و فکر نکنم رو هر گوشی بدون افت فریم اجرا بشه
پاسخ
در ضمن اینکه بازیو به ایران محدود نکن و توی سایت هایی مثل gamejolt بزارش همچین بازی ای میتونه موفق بشه
سلام رفقا.بعد از یه مدت طولانی سر زدم دیدم انجمن سرپا شده.خوشحالم که برگشتم.(لقبم الان بیشتر the last pixelman هست)
ای دی من در تلگرام(هنوز) @game10000
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Hustler 1.2 کفتار 18 3,011 22/4/1394، 08:02 عصر
آخرین ارسال: aminblog76

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس