درود مهمان گرامی! ثبت نام
آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Error خروجی آندروید
(2/7/1397، 06:49 عصر)shahin1354 نوشته است: کسی می تونه برای من خروجی آندروید بگیره؟

استودیو 1 باشه من میتونم ولی 2 نه قبلا نصب و اجرا کردم مشکل داشت دیگه باهاش کار نکردم
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
(1/7/1397، 12:45 صبح)shahin1354 نوشته است:
حالا یک ارور دیگه میده :
* What went wrong:
Execution failed for task ':com.MyGame.ClashOfSmallArmy:lint'.
> Lint found errors in the project; aborting build.

Fix the issues identified by lint, or add the following to your build script to proceed with errors:
...
android {
    lintOptions {
        abortOnError false
    }
}
...

* Try:
Run with --stacktrace option to get the stack trace. Run with --info or --debug option to get more log output.

سلام...خودش گفته چی کار کن ...باید اینو اضافه کنی به صورت دستی : 

کد:
android {
   lintOptions {
       abortOnError false
   }
}

برو تو ادرس زیر : 

C:\ProgramData\GameMakerStudio2\Cache\runtimes\runtime-2.1.5.246\android\runner\ProjectFiles

یا مشابه ادرس بالا...
بعد مقدار بالا ک گفته رو به فایل build.gradle اضافه کن...فایل رو با نوت پد یا نوت پد ++ یا براکت یا هر ادیتوری ک استفاده می کنی باز کن....

در مورد نسخه اندروید من اخرین نسخه رو یکی دو هفته پیش نصب کردم... لاگین نمیشد بعد نمیدونم سرچ زدم مجا چه مشکلی داشت رفعش کردم بعد هم درست جواب داد... خروجی اندروید هم من تستی یکی گرفتم همین الان مشکلی نداشت ...البته نیاز به تحریم شکن و دانلود یه سری ملزومات داشت...
البته قبل از گرفتن خروجی کارهای توضیح داده شده در لینک زیر رو انجام دادم : 
https://help.yoyogames.com/hc/en-us/arti...or-Android
پاسخ
من از نسخه 1 استفاده می کنم. آدرسی که گفتید یا مشابه اون وجود نداره.
پاسخ
(3/7/1397، 09:00 صبح)ahmadreza59 نوشته است:
(2/7/1397، 06:49 عصر)shahin1354 نوشته است: کسی می تونه برای من خروجی آندروید بگیره؟

استودیو 1 باشه من میتونم ولی 2 نه قبلا نصب و اجرا کردم مشکل داشت دیگه باهاش کار نکردم

شما دقیقاً از چه ورژنی استفاده می کنید؟
پاسخ
(3/7/1397، 04:26 عصر)shahin1354 نوشته است: من از نسخه 1 استفاده می کنم. آدرسی که گفتید یا مشابه اون وجود نداره.

نسخه 1 رو اطلاعی ندارم چ جوریاس...چون گفتی کسی نسخه دو نداره ...فک کردم خودت هم نسخه دویی...
ولی build.gradle یه سرچ بزن کل کامپیوترت رو...اگ بود، اون رو هم اضافه کنی خطا رو رد می کنه...یعنی خودش پیشنهاد داده این کار رو یکن...
پاسخ
(3/7/1397، 05:18 عصر)hisalam نوشته است:
(3/7/1397، 04:26 عصر)shahin1354 نوشته است: من از نسخه 1 استفاده می کنم. آدرسی که گفتید یا مشابه اون وجود نداره.

نسخه 1 رو اطلاعی ندارم چ جوریاس...چون گفتی کسی نسخه دو نداره ...فک کردم خودت هم نسخه دویی...
ولی build.gradle یه سرچ بزن کل کامپیوترت رو...اگ بود، اون رو هم اضافه کنی خطا رو رد می کنه...یعنی خودش پیشنهاد داده این کار رو یکن...

1- هر پروژه دو تا فایل build.gradle دارد. من فایل بزرگتر را باز کردم. داخل فایل تابع android {} وجود داشت من هم عبارت را به آن اضافه کردم. به شکل پیوست.
دوباره خروجی آندروید گرفتم و با همان پیغام روبروشدم.
2-فایل  build.gradle هم بازنویسی شده بود و به حالت اول برگشته بود.

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   android.jpg (اندازه: 167.82 KB / تعداد دفعات دریافت: 5)
پاسخ
در مورد بالا دگه نظری ندارم... ولی یه سرچ زدم برات...نتایج هم خوب بود : 

کد:
https://forum.yoyogames.com/index.php?threads/solved-lint-error-in-android-module.22023/

تو بالا گفته فلان تیک رو  وردار تا اون خطا رو رد کنه (
کد:
Just untick Lint Analysis in Android game preferences
 تو تصویر پایین  ته پست، تیک تو قسمت misc مشخصه میتونی اول این تیک رو ورداری و بعد بری سراغ راه حلهای بعدی ولی این تیک اگ عمل کنه فقط خطا رو رد می کنه وگرنه خطا رفع نمیشه و بهتره رفعش کنی ولی چک کردن ضرر نداره) ولی در نهایت سوال کننده باز خطا براش پیش اومده و رفته گزارشای خطا رو چک کرده (lint-results-debug.html)  و رفع کرده مشکلش رو (مشکل و راه حلش هم این بوده :

کد:
The problem was being caused by the "Keyboard" extension Beneton Software developed for GM 1.4.
 و اینم راه حلش بوده :
I deleted the extension and finally managed to compile the project.
)....
در لینک زیر هم مشابه خطای شماس ک بیشتر روی sdk ها زوم کرده :

کد:
https://www.mattiafortunati.com/game-maker-studio-tutorial-how-to-fix-lint-errors-while-building-for-android/
من متن بالا رو کامل نخوندم (حالا خوندم قدم به قدم از کشف خطا رفته تا به راه حل رسیده راه حلش هم تغییر minsdk از 9 به 11 بوده) ...
در زیر هم مشکل شما بوجود اومده 

کد:
https://forum.yoyogames.com/index.php?threads/lint-found-errors-in-the-project.32597/
ولی به گفته کاربر حل شده مشکل :

کد:
Finally I find the solution. Easy fix in this case, under "Global Game Settings" select the "Android / Fire" tab and change the Min SDK from 9 to 11 (or above).
تو هم کار گفته شده در بالا یعنی تغییر minsdk رو انجام بده
در زیر هم خطا داده و حل شده : 

کد:
https://forum.yoyogames.com/index.php?threads/lint-errors-build-failed.5508/
راه حلش : 

کد:
I have reliaze i should also look into gamemaker_studio\extensions then I add the extension(GooglePlayServicesExtension) game maker file 

ولی در کل باید گزارشات خطا رو چک کنی ک مسیرش رو زیر گفته : 

کد:
you need to give us that one lint error you have, do a search for build/outputs/lint-results.xml i think its in roaming in app data

----------------------------------

ولی اون فایل پیوستت میگه minsdk رو عدد 9 هست...یکی از اونها دچار این خطا شده بود هم 9 بود که گذاشته بود 11 و مشکلش رفع شده بود... رفتن به  global game setting و  رفتن تو تنظیمات اندروید و تغییرش بده...
فک کنم شورت کات global game settingهم  ctrl+alt+G باید باشه... برو 9 رو بکن 11 ... اگ باز رفع نشد فایل lint-results.xml رو پیوست کن.... فقط یه نکته اگ گذاشتی رو 11 و این api توسیستمت نباشه یا باید دستی دانلود کنی تو پوشه sdk ات یا گیم میکر احتمالا خودش میخواد دانلودش کنه (نسخه 2 ک خودش دانلود میکنه اگ نباشه) در این صورت نیاز به تحریم شکن داری....
resim
پاسخ
(3/7/1397، 04:27 عصر)shahin1354 نوشته است:
(3/7/1397، 09:00 صبح)ahmadreza59 نوشته است: استودیو 1 باشه من میتونم ولی 2 نه قبلا نصب و اجرا کردم مشکل داشت دیگه باهاش کار نکردم

شما دقیقاً از چه ورژنی استفاده می کنید؟

استودیو 1

v1.4.1657
چی بگم
خدایا شکرت

پاسخ
(4/7/1397، 11:03 صبح)hisalam نوشته است: در مورد بالا دگه نظری ندارم... ولی یه سرچ زدم برات...نتایج هم خوب بود : 

resim
این نسخه چنده واسه من این قسمتش با این با این فرق میکنه
چی بگم
خدایا شکرت

پاسخ
من این تصویر رو فقط برای توضیح مباحث بالا اوردم و اصل تصویر هم از خود یو یو گرفتم : 
https://docs.yoyogames.com/source/dadios...20tab.html
.......
الان نگاه کردم این لینک بالا یکی از صفحات راهنمای نسخه 1.4 هستش...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خطا در گرفتن خروجی آندروید shahin1354 26 396 20/6/1397، 05:50 عصر
آخرین ارسال: shahin1354
  ارور خروجی اندروید گیم میکر danialjahantigh 2 222 12/6/1397، 06:38 عصر
آخرین ارسال: Shine Studio
  گرفتن خروجی آندروید 8 shahin1354 2 118 12/6/1397، 06:37 عصر
آخرین ارسال: Shine Studio
  مشکل خروجی اندروید full-city 14 850 24/1/1397، 10:38 عصر
آخرین ارسال: danialjahantigh
Sad خروجی اندروید yahyamjninja 1 199 23/1/1397، 08:55 عصر