درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
After Resurrection (دمو)
سلام
منم مثل اون دوستمون باید بگم که یکبار که کاراکتر مرد بازی نه ریستارت شد نه هیچی خلاصه از بازی بزور بیرون اومدم
بعد که دوباره بازی رو شروع کردم متوجه شدم بازی کلی ایراد داره که همشم دقیقا همونایی هست که دوستمون میلاد گفت درست همون افت فرم موقع دود و برخود با نوک اسلحه و اون ارور که با برخورد اون موجود نمیدونم عنکبوت بود یا چیز دیگه البته بزرگترین مشکل بازی سرعت کم بود که خیلی خسته کننده بود و من تا مرحله ای که دشمن های سرباز میان و هرچی بهشون شلیک میکنی باز زورت نمیرسه و اونا تورو میکشن تا همونجا بازی کردم و اونقد بازی خسته کننده بود که از همون اول میخاستم قطع کنم ولی چون واسه تست گذاشته بودی منم تا همون مرحله تست کردم
نمیخام دروغ بگم و نظر واقعیه خودمو در مورد بازی میگم . تمام قسمتهای بازی از کیفیت پایینی برخورداره و تنها نکته مثبت رو میتونم داستان بازی بگم اولش که داستان رو دیدم با اینکه کامل نبود ولی میشد باهاش بازی جالبی ساخت
بهرحال برای شما ارزوی موفقیت میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper
(12/5/1396، 12:33 صبح)sina2000 نوشته است: سلام
منم مثل اون دوستمون باید بگم که یکبار که کاراکتر مرد بازی نه ریستارت شد نه هیچی خلاصه از بازی بزور بیرون اومدم
بعد که دوباره بازی رو شروع کردم متوجه شدم بازی کلی ایراد داره که همشم دقیقا همونایی هست که دوستمون میلاد گفت درست همون افت فرم موقع دود و برخود با نوک اسلحه و اون ارور که با برخورد اون موجود نمیدونم عنکبوت بود یا چیز دیگه البته بزرگترین مشکل بازی سرعت کم بود که خیلی خسته کننده بود و من تا مرحله ای که دشمن های سرباز میان و هرچی بهشون شلیک میکنی باز زورت نمیرسه و اونا تورو میکشن تا همونجا بازی کردم و اونقد بازی خسته کننده بود که از همون اول میخاستم قطع کنم ولی چون واسه تست گذاشته بودی منم تا همون مرحله تست کردم
نمیخام دروغ بگم و نظر واقعیه خودمو در مورد بازی میگم . تمام قسمتهای بازی از کیفیت پایینی برخورداره و تنها نکته مثبت رو میتونم داستان بازی بگم اولش که داستان رو دیدم با اینکه کامل نبود ولی میشد باهاش بازی جالبی ساخت
بهرحال برای شما ارزوی موفقیت میکنم

مرسی بابت نظرتون و اینکه بازی رو تست کردین
حتما تغییرات زیادی اعمال میکنم روی بازی و سعی میکنم باگ ها رو برطرف کنم فقط بعضی باگ ها که میگید رو اصلا متوجه نشدم با اینکه دوبار این نسخه رو کامل رفتم اما برای من این مشکلات پیش نیومد باید فکر دیگه ای به حالشون بکنم
خلاصه مرسی بابت نظرتون کاملا منطقیه و خداروشکر بازی رو قبل از اتمام توی این انجمن گذاشتم
طوفان شکسته بید مجنون
بازیگر جادوگر حیله گر کو
باید خیره بشم به کدوم روزنه
وقتی کورسوی هر نوری میشه محکوم
پاسخ
سلام دوباره خدمت عزیزان
کار روی بازی رو از سر گرفتم و دارم سناریوی بازی رو کامل میکنم و تا هفتهء بعد یک دموی دیگه از بازی رو کامل میکنم 
تغییرات دموی جدید:
افزایش سرعت پلیر 
اضافه شدن امکان نشستن پلیر
کاهش حجم بازی
حل مشکلات صدای بازی (قاطی شده موزیک ها)
افزایش دید پلیر در قسمت آخر بخش 1 چپتر 1 =/
کوچک تر شدن گلوله شاتگان
حل ارور برخورد با چیز =| سیاه تو چپتر 2

و برای اینکه دوستان همش برای دانلود بازی بزحمت نیفتن همراه لینک دانلود ویدیویی از گیمپلی دموی جدید قرار میدم 
مرسی از همگی
طوفان شکسته بید مجنون
بازیگر جادوگر حیله گر کو
پاسخ
بازیتون اصلا کیفیت لازم رو نداره 

دشمن رو خیلی بد طراحی کردید 

ولی در کل خوب بود wink
پاسخ
(23/5/1396، 06:34 عصر)fdan9865 نوشته است: بازیتون اصلا کیفیت لازم رو نداره 

دشمن رو خیلی بد طراحی کردید 

ولی در کل خوب بود wink

کدوم دشمن دقیقا not_sure
طوفان شکسته بید مجنون
بازیگر جادوگر حیله گر کو
پاسخ
سلام دوستان خسته نباشید
دموی دوم و آخر بازی:

http://s8.picofile.com/file/8304166676/A...n.exe.html

متاسفانه با نرم افزار تصویر برداری به مشکل خوردم و نتونستم از گیمپلی بازی ویدیو تهیه کنم شرمنده 
امیدوارم بازی بهتر شده باشه
امکانات جدید:
افزایش سرعت پلیر
حذف یکی از مراحل straight
اضافه شدن یک همراه در بخش دوم چپتر 2 که کمکتون میکنه
امکان نشستن و تیر اندازی در حالت نشسته که یه باگی داره اونو تو نسخه نهایی درست میکنم
حل مشکلات صدا

چند تا مشکل هنوز داره یکی گرافیکشه که دست نخوردس چون خودم فقط طراحی کرکترا رو بلدم و واقعا زمان بره واسم 
یکی هم دوده که باعث افت فریم شدید میشه اون تو نسخه نهایی درست میشه
امیدوارم خوشتون بیاد دیگه
طوفان شکسته بید مجنون
بازیگر جادوگر حیله گر کو
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper ، ADEL
خوبه افرین خیلی بازی جالبه فقط گرافیک می تونست بهتر باشه .. موزیک هام کاملا به بازی میان

سعی کن روی یه نسخه اندرویدی کار کنی که بازیت مخاطبشو پیداکنه.
پاسخ
 سپاس شده توسط mdc
(30/5/1396، 05:07 عصر)ADEL نوشته است: خوبه افرین خیلی بازی جالبه فقط گرافیک می تونست بهتر باشه .. موزیک هام کاملا به بازی میان

سعی کن روی یه نسخه اندرویدی کار کنی که بازیت مخاطبشو پیداکنه.

ساخت بازی اندروید به صرفه تره تو ایران ولی من ترجیح میدم با ویندوز ادامه بدم بنظرم نمیدونم شاید اشتباه میکنم و اینکه مخاطب من قرار نیست توی این انجمن باشه من دموی بازی رو اینجا گذاشتم تا از بازخورد افرادی که هم بازیسازن و هم بازیکن استفاده کنم
طوفان شکسته بید مجنون
بازیگر جادوگر حیله گر کو
پاسخ
 سپاس شده توسط ADEL
خیلی بازی خوبی اه مرحله بیشتر بساز
پاسخ
 سپاس شده توسط ADEL ، mdc
نقاط قوت:
 - انیمیشن بازی
 - هوش مصنوعی دشمن
 - آهنگ بازی

نقاط ضعف:
 - گیم پلی
 - رابط کاربری

در کل خوب بود... خسته نباشید
پاسخ
 سپاس شده توسط ADEL ، mdc

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس