درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 موتور برتر ساخت بازی موبایل
عموماَ چیزی به اسم نسخه لینوکس نداریم وقتی دانلود می کنی فایل مربوط به پروژه اکلیپس رو می تونی داخلش بسازی یا از HelloWorld خودش استفاده کنی و داخل لینوکس با استفاده از اکلیپس توسعه رو شروع کنی.
You are the Creator,The life giver,and "God" of your game
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد هکر ، h.b
داداش من برای تک تک سوالات کلی تحقیق کردم یعنی نمیشه تو 1 پست جواب داد ولی کلی جواب میدم
برای خروجی حتما باید مک داشته باشی نه اینکه برای خروجی لازم میشه ها به سیستم عامل مکینتاش نیاز داری
بهترین موتور بازی سازی برای ای او اس بعد از یونیتی udk هست که رایگان خروجی میگیره و نیازی هم نیست به مک
کشور های مختلف تو مارکت اندروید خیلی فرق میکنه چون باید مرچنت اکانت داشته باشی که فقط به 34 تا کشور میدن
تو اپل استور فکر کنم فکر کنم مثل استیم باشه بعضی کشور ها باید عوارض بدن بعضی ها مالیات بدن بعضی ها ....
ایکس کد برای نرم افزار سازی هست یعنی تمامی هندل ها و کد های سیستم عامل ای او اس توشه و میتونی به هر بخضی دسترسی داشته باشی ولی برای خروجی نیاز نیست حتی 1 کلمش هم بلد باشی فقط برای خروجی استفاده میشه اگر میگی چرا چون خود انجین یونیتی یا هر انجین دیگه قبلا از ایکس کد استفاده کرده و تو تا بزنی خروجی خودش استفاده میکنه
بازی ساختن برای ای او اس با یودیکا از خیلی لحاظ خوبه و از خیلی لحاظ بد لحاظ خوبیش 1 گرافیکشه 2 اینکه زیاد دردسر منو سازی کد نویسی و پنل و از اینجور حرفا نیست تازه سرچ کن تو گوگل udk remote تمامی کنترل های لمسی برای بازی هم داره یعنی اصلا دغدغه ی موبایل رو نداری اما اگر با یونیتی بخای بسازی باید چند هفته وقت بذاری و سیستم برای موبایل رو هم یاد بگیری اما در کل یونیتی رو ترجیح میدم البته خودم سعی میکنم هردوشو یاد بگیرم چون هر لحظه ممکنه تقی به توقی بخوره و یک اتفاقی بی افته مثلا کسایی که دارن با یو دی کا کار میکنن میترسن 5 سال یو دی کا اپدیت نشه برای اومدن انریل و تبدیلش به یو دی کا 4 و همینطور من احتمال میدم که یونیتی بشه مثل تورگ چون تورگ تو سال 2009 قول بود برای خودش و...
در ضمن یونیتی 4.2 رو دانلود نکن الان 4.3 اومده بذار هروقت که کرک شد اونوقت 4.3 رو دانلود کن چون خیلی از باگ های یونیتی برطرف شده و...
موفق باشی
پاسخ
 سپاس شده توسط h00man
این Cocos2dx شبیه به گیم میکر هست؟
مدوم یکی از این موتور بازی سازی ها شبیه گیم میکر هست که بتونیم دستورات و وارد کنیم و دقیقا مثل گیم میکر باهاش کار کنیم و بتونیم بدون کد نویسی بازی بسازیم؟
پاسخ
سلام ببخشید تاپیک قدیمی هم بود ولی سوالی داشتم
این Cocos2dx رو از سایتش چه جوری دانلود کنیم یعنی چه چیزایی دانلود کنیم؟ یعنی فقط Cocos2d-x رو دانلود کنم یا اینکه همراه باهاش Cocos رو هم دانلود کنم؟
ممنون میشم پاسخ بدین!
پاسخ
بله فقط خودشو دانلود کنین از سایتش
بعد باید visual studio رو داشته باشین و انجینو توش کامپایل کنین و بعد شروع کنین به نوشتن کد . اگر بر c++ تسلط ندارین پیشنهاد میدم فعلا بیخیال این انجین بشین
پاسخ
 سپاس شده توسط pouya007

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ایجاد بازی جاوا برای موبایل با game builder netBeans sajjad3011 5 4,080 19/11/1392، 04:31 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان