درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 موتور برتر ساخت بازی موبایل
دوست دارم با همشون کار کنم ! :P
مطلب بسیار جالبی بود !
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد هکر
حیف که منابع فارسی در رابطه باهاشون نداریم وگرنه همشون فوقالعاده هستن
پاسخ
تا وقتی دنبال منابع فارسی باشین چیزی گیرتون نمیاد اگر دیدین در مورد چیزی تونستین منابع فارسی گیر بیارین بدونین
1_ یا اسون بوده
2_ یا ضعیف بوده
3_ اموزشش مبتدی بوده
.
در ضمن اصلا شیوه ی تدریس ایرانی ها خوب نیست اگر شما 1 فیلم نیم ساعته ی انگلیسی رو نگاه کنین بهتره از 6 ساعت فیلم اموزشی شرکت های مختلف ایرانی wink
پاسخ
 سپاس شده توسط sir maker ، Black Flag ، محمد هکر ، mahdisml
(16/7/1392، 10:19 عصر)orache نوشته است: داداش ویژوال استادیو رایگانه یعنی نسخه ی رایگان داره اینی که ما تو بازار ها هم میبینم رایگانشه پرو و ادونس برای افراد به خصوصیه
در ضمن نرم افزار هایی مثل کیوت اکلیپس و... رایگانه
.
برای همین اندروید اینقدر پیشرفت کرده چون سیاست غلط اپل باعث و سیاست درست گوگل باعث این کار شده مثلا الان کسی که بخاد برای اندروید برنامه بنویسه تو 2 دقیقه میتونه این کار رو بکنه و تو 2 دقیقه بذاره تو مارکت (البته تو ایران منظورم نیست کلیه ) اما برای اپل اول باید ایکس کد رو دانلود کنی بعد یک محیط مجتمع مخصوص بعد اینکه حتما باید مک بوک داشته باشی یعنی لپ تاپ اپل بعد هم که باید 100 دلار سالانه بدی به اپل استور بعد باید مجوز بگیری بعد خودشون قیمت تعیین میکنن تازه درصدی هم مال خودشون بر میدارن که اندروید دقیقا بر عکس اینه
.
پس اگه خواستین سر موبایل کار کنین فقط اندرویدو بچسبین چون 900 میلیون کاربر داره تو مارکتش و اگه دیدین اپل چیزی ساخته بدونین کسی که برنامه رو برای اپل ساخته اول برنامه ی اندروید رو مینوشته و بعد اپل فرد مذکور رو خریده lol
.
میدونم الان افراطی هایی که کور کورانه از اپل و فقط برای پرستیژ و کلاس دفاع میکنن میخان حرف مخالف بزنن ولی لطفا جواب دندون شکن بدن lol
اتفاقاَ بزارید با نظرتون موافق نباشم .
تو ایران من کلی از شرکت های نرم افزاری رو دیدم هیچکس عموماَ نمیدونه ویژوال استدیو اکسپرس چیه (نسخه رایگان ویژوال استدیو) و همه نسخه یولتیمیتش رو دارند (نسخه ای با تمام قابلیت ها که در خارج با هزینه های گذاف قابل تهیست که گاهان از پروزه های که یک شرکت ایرانی می نویسه هزینش بیشتره.
تعداد شرکت هایی هم که تخصص اصلیشون رو کیوت یا پیتون یا جی تی کی باشه به تعداد انگشت های دسته .در سمت سرور هم کم کم با افزایش سرعت دیتا سنتر های داخلی و رو اوردن بیشتر ادمین سیستما به سرور های ویندوز و ارزون شدن این سرور ها همون php هم کم کم جای خودش رو به asp خواهد داد .
در مورد دوم هم هنوزم که هنوزه درامد اپل به تنهایی به اندازه فروش خیلی از شرکتای تولید کننده گوشی اندرویدیه.و سهم خیلی خیلی قابل توجهی ایفون موجوده .سیاست اپل و گوگل دو سیاست مجزاست .اما نمیشه گفت سیاست اپل اشتباهه .این یک دفاع برای پرستیژ کار هم نیست .اولاَ که کسب در امد در گوگل پلی هم بدون هزینه نیست و شما باید هزینه سالیانه بدید .دوماَ اپل هزینه گارانتی نرم افزار شما رو میگیره .نرم افزار شما بدون جیل بریک کردن گوشی ایفون امکان نسبش به هیچ وجه وجود نداره و این یعنی فروش بیشتر .هرکسی گوشی رو جیل بریک نمی کنه .توی اندروید شما بازی رو دانلود کرده می تونید به دوستتونم بدید .من سابقه کار با گوگل پلی رو ندارم ولی نرم افزاری حال حاظر مثل کافه بازار من نرم افزاری که براش پول دادم به محض دانلود می تونم براتون بزارم شمام استفاده کنی و این یعنی کشک.
شما برای اندروید باید درسر های زیادی رو متقبل بشی پشتیبانی از سایز های مختلف سخت افزار های مختلف قدرت های پردازشی مختلف نسخه های مختلف و ... که در مقایسه با محیط مجتمع و همه چی معلومه ای او اس واقعاَ زجر آوره .
میزان افرادی که می خوان برای نرم افزار پول بدن در بین صاحبان ایفون خیلی بیشتره و ...
البته اینا خیلی به این تایپک ربط نداشت فقط خواستم اگه کسی خوند اینا رو هم بخونه

You are the Creator,The life giver,and "God" of your game
پاسخ
راستی انجین بازی Doodle Jump مال خود سازندش بوده ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط تور110 ، محمد هکر
(17/7/1392، 08:57 صبح)orache نوشته است: تا وقتی دنبال منابع فارسی باشین چیزی گیرتون نمیاد اگر دیدین در مورد چیزی تونستین منابع فارسی گیر بیارین بدونین
1_ یا اسون بوده
2_ یا ضعیف بوده
3_ اموزشش مبتدی بوده
.
در ضمن اصلا شیوه ی تدریس ایرانی ها خوب نیست اگر شما 1 فیلم نیم ساعته ی انگلیسی رو نگاه کنین بهتره از 6 ساعت فیلم اموزشی شرکت های مختلف ایرانی wink

قسمت اول حرفتون رو قبول ندارم همین الان خیلی اموزش های عالی و با کیفیت فارسی داریم که به هیچ وجه هم مبتدی و ساده نیستن

علم دنیا به زبان انگلیسی هست بنابراین اموزش ها هم انگلیسی هستند
در شیوایی و نظم فوق العاده اموزش ها شکی نیست
اما فراموش نکنیم که فارسی زبانیم بنابراین باید به ترجمه و نوشتن اموزش های فارسی به همون روش انگلیسی بپردازیم تا منابع فارسی در این زمینه رشد کنن و همه بتونن به راحتی استفاده کنن
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdisml ، محمد هکر ، mqt
ساده و پر محتوا بود . امتیازدهی رو خودت کردی؟
فک نکن که smiley فقط یه لبخند سادس, کلی حــــــرف توشه
فصل اول ترجمه ی کتاب آموزش B4A آماده شد!
مراحل پیشنهادی تشکیل تیم بازیسازی

تاریخ را بــــــــازی کنید.........به زودی
پاسخ
(17/7/1392، 07:12 عصر)Pooya نوشته است: ساده و پر محتوا بود . امتیازدهی رو خودت کردی؟

سلام پویا جان
آره برحسب تجربه ای که ازشون داشتم امتیاز دادم
دوستان عزیز بحث ویژوال به این تاپیک ربطی نداره خواهشا درباره گیم و انجین ها حرف بزنید ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط Pooya ، orache ، mahdisml
خوب من خودم برا اندروید هم کار میکنم تاحالا که به مشکلی برنخوردم lol
.
داداش کی گفته نمیشه نصب کرد ؟؟ اگر با گیفت کارت خریده باشی نرم افزار رو میتونی تو هزار تا موبایل دیگه هم نصب کنی اینو تجربه دارم تازه :
وقتی 900 میلیون تا دستگاه اندرویدی وجود داشته باشه فروش هم بیشتره ایفون فکر نکنم بیشتر از 60 یا 70 میلیون نفر بیشتر داشته باشن اونم نصفش تو امریکاست تو بقیه ی جاها کم اورده میشه مردم هم مثل .... ها صف میبندن برای اولین ها lol
پاسخ
این کوکوس 2d نسخه لینوکس نداره؟
resim

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ایجاد بازی جاوا برای موبایل با game builder netBeans sajjad3011 5 4,215 19/11/1392، 04:31 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان