درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

نظرسنجی: 3d max بهتره یا maya ؟
maya
3d max
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3d max بهتره یا maya
واس یونیتی مایا بهتره . همزمان می تونی با جفتشون کار کنی و همون موقع نتیجه کارتو ببینی .
پاسخ
سلام .اینو میگم که هر کاربری که تازه اومده تو انجمن یا ..... این سوال رو داشت بگم:
سمت بلندر و سینما فور دی و ..... نرید فقط مکس یا مایا
مکس و مایا قدرتشون یکیه اینطور نیست بگی میتونم فلان کار رو توی مکس انجام بدم توی مایا نتونم یا مثلا فلان کار رو توی مایا بتونم انجام بدم توی مکس نتونم اصلا اینطور نیست.

یه نکته مهم.خیلی آموزش برای مکس هست خیلی اونم فارسی و رایگان خیلی هست بهت قول میدم میتونی یادش بگیری
ولی برای مایا خیلی کم پیدا میشه اموزش فارسی و رایگان.باید پول بدی و آموزش بخری. مکس سه چهار گیگ هست مایا یک و خورده ای گیگ.مایا رو سیستم بالای 1 گیگ رم هم اجرا میشه ولی مکس باید بالای 3گیگ رم داشته باشی.(لایسنس هم که الان کرک اومده کرک میکنی دیگه تا قیام قیامت برات کرک میمونه) ولی من خودم حدود 20 تا اموزش مایا فارسی و رایگان دارم اگر خواستی برا مکس هم دارم.اما اگر خواستی مایا رو کار کنی به نیاز نیست بری صفر تا صد مایا رو یاد بگیری
پاسخ
ببخشید توجه به تاریخ کردین ایا
پاسخ
(29/8/1396، 12:53 صبح)mohamad.mehdi نوشته است: سلام .اینو میگم که هر کاربری که تازه اومده تو انجمن یا ..... 

ببخشید به خط اولش توجه کردید آیا؟
پاسخ
بله ولی میتونستید تایپیک جدید بسازید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question برای طراحی سه بعدی belender بهتره یا 3d max؟ programmer 5 1,558 13/4/1394، 01:57 عصر
آخرین ارسال: Alen
  آیا در 3D Max باید کدنویسی کرد؟ Maya چطور؟ masoodgiryaii 5 1,461 27/1/1393، 06:12 عصر
آخرین ارسال: PARS
Question کدوم بهتره ؟ s.darkness 11 2,518 22/10/1391، 02:25 عصر
آخرین ارسال: aryan78

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس