درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه رفع مشکلات گیم میکر
می خواستم بازیمو ببینم این اومد

of Keyboard Event for <no key> Key
for object object0:

Push :: Execution Error - Variable Get -1.driver(100000, -2147483648)
 at gml_Object_object0_Key_NOKEY_2 (line 2) - b = action_if_dice( instance_exists(driver) );
############################################################################################
پاسخ
سلام. resim
من یه مشکلی دارم.
هروقت می خوام برنامه ای که با گیم میکر استادیو ساختم و خروجی اندروید گرفتم را در گوشی نصب کنم، این خطا میاد
" سپر ایمنی play ،برنامه نویس این برنامه را نمی شناسد. برنامه هایی که برنامه نویس ناشناخته دارند ،گاهی اوقات می توانند ناامن باشند"
چه کار کنم که این خطا دیگه نیاد؟ 
لطفا کمک کنید. resim
ممنون resim
پاسخ
(8/5/1397، 01:15 صبح)seyedalisheykhi نوشته است: سلام. resim
من یه مشکلی دارم.
هروقت می خوام برنامه ای که با گیم میکر استادیو ساختم و خروجی اندروید گرفتم را در گوشی نصب کنم، این خطا میاد
" سپر ایمنی play ،برنامه نویس این برنامه را نمی شناسد. برنامه هایی که برنامه نویس ناشناخته دارند ،گاهی اوقات می توانند ناامن باشند"
چه کار کنم که این خطا دیگه نیاد؟ 
لطفا کمک کنید. resim
ممنون resim

باید بری تنظیمات امنیتی موبایلت رو غیر فعال کنی 
نصب از ناشناخته ها و یه گزینه دیگرو باید تغییر بدی...
پاسخ
ممنون. smiley
ولی اینجوری فقط در گوشی من مشکل حل میشه.
خواستم برنامه ام رو در مایکت منتشر کنم ولی گفت به دلیل این خطا نمیشه. depressed
برنامه هایی هستند که چه این حالت در گوشی فعال باشه چه غیر فعال بازم این خطا نمیاد.
پاسخ
سلام
این سوالم به این موضوع ربط نداره.
خواستم بدونم که شماها چه جوری یه موضوع در این سایت درست می کنین.؟؟؟ فکر کنم بهش تاپیک می گن. الان من می خوام در این سایت یک تاپیک درست کنم. باید چه کار کنم.؟؟؟؟ همه انجام میدن.
پاسخ
(24/5/1397، 02:27 صبح)seyedalisheykhi نوشته است: سلام
خواستم بدونم که شماها چه جوری یه موضوع در این سایت درست می کنین.؟؟؟ فکر کنم بهش تاپیک می گن. الان من می خوام در این سایت یک تاپیک درست کنم. باید چه کار کنم.؟؟؟؟ همه انجام میدن.

سلام،
وارد صفحه ی اصلی انجمن بشید؛ بعد از بین انجمن های مختلف (دسته های مختلف مثل گیم میکر > سوال و جواب) یکی را انتخاب کرده و وارد شوید.
بعد از وارد شدن، لیست موضوعات ایجاد شده رو مشاهده می کنید (ممکن است لیست جداگانه ای برای موضوعات مهم بالای آن قرار گرفته باشد)؛ از سمت بالا-چپ لیست "ایجاد موضوع جدید" را انتخاب نمایید و...
هیچ روزی مثل روزی که بر تو گذشت نیست
ای اباعبدالله...
پاسخ
(24/5/1397، 12:05 عصر)qwerty13 نوشته است:
(24/5/1397، 02:27 صبح)seyedalisheykhi نوشته است: سلام

سلام،
وارد صفحه ی اصلی انجمن بشید؛ بعد از بین انجمن های مختلف (دسته های مختلف مثل گیم میکر > سوال و جواب) یکی را انتخاب کرده و وارد شوید.
بعد از وارد شدن، لیست موضوعات ایجاد شده رو مشاهده می کنید (ممکن است لیست جداگانه ای برای موضوعات مهم بالای آن قرار گرفته باشد)؛ از سمت بالا-چپ لیست "ایجاد موضوع جدید" را انتخاب نمایید و...
ممنون. mwah
پاسخ
(24/5/1397، 02:37 عصر)seyedalisheykhi نوشته است:
(24/5/1397، 12:05 عصر)qwerty13 نوشته است: سلام،
ممنون. mwah

لطفا برای شلوغ نشدن تاپیک ها از دکمه تشکر استفاده کنید.
هیچ روزی مثل روزی که بر تو گذشت نیست
ای اباعبدالله...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گروه بازی سازان گیم میکر Hamid1225 3 562 18/5/1396، 12:52 عصر
آخرین ارسال: imanbeik
Wink تشکیل گروه از راه دور بیایدD; parsa.maker 8 1,253 11/11/1394، 05:42 عصر
آخرین ارسال: آرین12

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان