درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن مجوز برای انتشار بازی
سلام
من یک سوال داشتم در رابطه با گرفتن مجوز ساخت بازی
اول: ایا ساخت بازی وتوسعه ان نیاز به مجوز دارد
دوم:اگه اره چه گونه باید این کار را انجام بدیم
سوم: چه گونه بازیخود را در مارکت هایی مانند گوگل پلی وبازار و....... بگزاریم برای دانلود عموم

بازی ساخت خودم رو میگم
پاسخ
اول باید به عنوان توسعه دهنده در یکی از مارکت هایی که اسم بردی ثبت نام کنی( هزینه اولیه کمی داره). بعد برنامه ات تو اون جا ثبت میکنی و منتظر میمونی تا تایید بشه. اگه تایید شد میتونی منتشرش بکنی. البته مسئولیت محتوایی که ارائه میدی با خودته.
بازی معمایی پازلر
پاسخ
 سپاس شده توسط cactuse
خیلی ممنون اقای danialabdl

یعنی اجباری به گرفتن مجوز نیست؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
منظورت از مجوز دقیقا چیه؟ مجوز از کجا؟
بازی معمایی پازلر
پاسخ
(11/5/1395، 03:42 عصر)cactuse نوشته است: خیلی ممنون اقای danialabdl

یعنی اجباری به گرفتن مجوز نیست؟؟؟؟؟؟؟

گوگل ایران رو کلا برای ساخت بازی اندرویید تحریم کرده ، اگه به اصلش بری الان اجازه هیچی نداری.
ولی خود ایرانی ها این راه برای بقیه فراهم کردن ، برای ساخت بازی یا برنامه اندرویید فقط کافیه یه نرم افزار مثل B4A یا Google Android Studio داشته باشی و نرم افزار های لازم مثل android sdk , android jdk , .... که برای ساخت برنامه اندرویید لازمه داشته باشی.

پاسخ
 سپاس شده توسط danialabdl ، ali.bargh71
نه
منظور من از مجوز این است که مثلا من برم یک مکانی داخل ایران بعد در انجا یه لیستی پرکنم .یه مش کار کنم بعد به من یک مجوز بدند
مثل مجوز انتشار کتاب
بعد من می خوام از یونیتی خروجی بگیرم و داخل یک مارکتی مثل بازار بگزارم
من منطور از گرفتن مجوز از طرف گوگل برای اندروید نیست

برای مثال سایت زیر رو میگم که من داخل یک سری سایت ها خوندم که اینجا باید مجوز بگیرید
http://www.ircg.ir/fa/service/12
پاسخ
داداش انتشار برناگه نیازی به مجوز خاصی نداره
شما نرم افزار رو به مارکت (مثلا بازار) میفرستی اونا تودشون برنامه رو چک میکن اکه مشکلی نباشه ، مثل سیاسی یا اخلاقی یا کپی و ...
اونو انتشار میدن
شما میتونی از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز بگیری و اینکار باعث میشه اثر شما به عنوان یه اثر ملی ثبت بشه ، اساسا آثاری که مجوز ار ارشاد نداشته باشه فقط ایرانی محسوب نمیشه وگرنه کاملا قابل انتشاره و حتی میتونید برای برنامه خرید درون برنامه و یا فروش بگذارید
من خودم پنج تا برنامه دارم ولی واسه هیچ کدوم مجوز از ارشاد نگرفتم ولی واسه یه بازی که قراره بسازم میتوام از ارشاد مجوز بگیرم اخه میخوام هم بازی باشه هم بار محتوایی داشته باشه هم گرافیک خوب
عبادت به زیادی نماز و روزه نیست ، همانا به زیاد اندیشیدن در کار خداست ... امام رضا (ع)
آموزش های درخواستی گیم میکر
پاسخ
 سپاس شده توسط cactuse
اقای مسعوووود خیلی ممنون
winkwinkwinkwinkwinkwinkwinksmiley
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مارکت های خوب برای انتشار بازی cactuse 7 1,064 28/5/1396، 05:07 عصر
آخرین ارسال: amirmahdipanahi
  آموزش ایجاد بازی جاوا برای موبایل با game builder netBeans sajjad3011 5 4,137 19/11/1392، 04:31 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان