درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای انتخاب انجین
NewText 
با سلام دوستان من میخام یه بازی شوتر دو بعدی بسازم بطوری که بتونیم آزادانه در آن حرکت کنیم
برای مثال مثل بازی mini militia
درسته ایده کپیه اما کپی کامل نیست چون مال من گیم پلی داستانی داره و انلاین رو هم داره و خودم چند تا ابتکار دارم که اگه به بازی اضافه کنم فک کنم جز بازی های معروف بشه (که میشه) گرافیکشم اینقد بالاست که حرفی واسه گفتن نمی مونه(البته این عکسا و اسپرایت و بک گراند و ... میخام از یه سایت خارجی بخرم مطمعنم بهترین بازی کافه بازار میشه ...
حالا مشکل من اینجاست بازی با همچین مشخصاتی با کدوم انجین بهتره و احتمال هک شدنش کمتره و پرداخت درون برنامه ای باشه با تشکر ممنون میشم پاسخ بدید
پاسخ
اینو باید ببینی خودت با کدوم انجین راحت تری !
در مورد هک هم با همه انجینا میشه جلوش رو گرفت کافیه مشخصات خرید به سرور فرستاده بشه و چک بشه !
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT2
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
پاسخ
 سپاس شده توسط sardar022
(25/2/1395، 08:48 صبح)H.P نوشته است: اینو باید ببینی خودت با کدوم انجین راحت تری !
در مورد هک هم با همه انجینا میشه جلوش رو گرفت کافیه مشخصات خرید به سرور فرستاده بشه و چک بشه !

برای این این سوالو داشتم گفتم شاید دوستان خواسته باشن همچین بازی بسازن و در ساختش دچار مشکلاتی شده باشن و اینجا درمیون بزارن که مثلا این موتور به درد این نوع بازی نمی خوره

چون یه تاپیک خونده بودم نوشته بود تمامی انجین ها معایب و مزایا ی خودشونو دارن برای انتخاب انجین اول باید بازی مورد نظر خود را انتخاب کرد بعد ببنیید بازیتون با کدوم انجین همخونی بیشتری داره (البته نظر خودم انجین یونیتی هست ولی گفتم شاید بعضی دوستان کاربلد تر از من پیشنهادات بهتری داشته باشن)
درمورد سرور هم ایا سرور پولی و رایگان هستش؟
پاسخ
سرور رایگان که من ندیدم ! معمولا هاست رایگان وجود داره که خوب نیستن !
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT2
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
پاسخ
 سپاس شده توسط sardar022
آگه گرافیکش خیلی بالاست پس باید با یه موتوری کار کنی که پورت فوق العاده ای داشته باشه در گوشی و افت فریم رو حس نشه توش...اگه از برنامه نویسی ترسی نداری و انگلیسیت خوب باشه پیشنهاد من استفاده از فریم ورک هایی مثل cocos2dx یا libgdx هست که واقعا خروجی با کیفیتی برای موبایل میده و رایگان و اپن سورس هم هست.تنها مشکلش پرداخت درون برنامه ایش تو کافه بازار هست که خب یکم پیاده سازیش مشکله هنوز مثل یونیتی و ...تو ایران جا نیفتاده به خاطر سختیش.ولی خب یونیتی گزینه بسیار خوبیه هم راحته و بازار ساپورتش میکنه به شرطی که تمام نکات بهینه سازی رو درونش پیاده کنید.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط sardar022
البته نظر خودمم همون یونیتی بود چون تاحالا چندین بازی باهاش ساختم (سه تا)
آشنایی بیشتری به این انجین نسبت به سایر انجین ها دارم
باشه ممنون خب من بعد امتحانات که میشه تاریخ 15 استارتو میزنم و اگه مشکلی پیش اومد در رابطه با (پرداخت درون برنامه ای و .... چون تا حالا انجام ندادم بهتون اطلاع میدم)
ممنون بخاطر راهنمایی هاتون...
VVVVVVVVVVVV
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin_akh
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم یونیتی اگه آموزش گذاشتن پرداخت درون برنامه ای بازار تو یونیتی میخوای لینک زیر هست
http://code-98.ir/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%...%88%D9%86/
سنم کمه اما شدیدا علاقه به ساخت بازی،برنامه نویسی اندرویدو.... هستم و پیشرفت نسبتا خوبی در این عرصه داشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط sardar022

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای انتخاب یک کتاب ، که بازیم رو طبق اون بسازم saeid4x 5 89 24/6/1396، 01:00 عصر
آخرین ارسال: YASIN GIME
  پلاگین سی شارپ برای آنریل انجین developer573 0 134 23/3/1396، 05:13 عصر
آخرین ارسال: developer573
Question کسی با گیم انجین buildbox game maker کار کرده؟ sajjad3011 20 3,610 28/8/1395، 09:47 عصر
آخرین ارسال: mamali me
  مقایسه انجین 1212 1 293 10/7/1395، 05:03 عصر
آخرین ارسال: مسعوووود
  انتخاب نام برای بازی danialabdl 3 312 31/5/1395، 11:59 عصر
آخرین ارسال: tmnttnmt

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان