درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس آموزش GML ( کد نویسی در گیم میکر ) جلسه سوم
سلام من تازه وارد انجمن شدم اگه میشه کل جلسه هارو لینک هاشو بهم بدید بخونم ممنون
پاسخ
سلام. کسی نیست این آموزشا رو ادامه بده من خیلی خوب این سه جلسه رو یاد گرفتم و تازه میخوام کدنویسی یاد بگیرم. خواهش میکنم اگه خود killer777 هم ادامه نمیده یه نفر دیگه با همین روند آموزش پیش بره و ادامه بده.خیلی لازمه ممنون میشم آموزش بدین. nerd weak
پاسخ
سلام دوستان ...من تازه اومدم توو این انجمن و تاحالا تو هیچ انجمنی نبودم و بلد نبودم از کجا باید سوال بپرسم .
یه سوال داشتم اینکه میخام یه بازی طراحی کنم که مثلا یک اتاق خابه بچه باشه و بتونم اجزاء اتاق رو با لمس کردن تکون بدم.مثلا پرده اتاق با لمس کردن تکون بخوره.
اتاق رو با چی طراحی کنم که همچین حالتی رو بتونم پیاده سازی کنم ؟

یا مثلا بچه در حال بازی کردنه و با لمس کردن پرده اتاق توسط من ، برگرده و به پرده نگاه کنه ؟
ممنون میشم جوابمو بدین 
تشکر  smiley
پاسخ
(26/6/1396، 06:18 صبح)am-ir نوشته است: سلام دوستان ...من تازه اومدم توو این انجمن و تاحالا تو هیچ انجمنی نبودم و بلد نبودم از کجا باید سوال بپرسم .
یه سوال داشتم اینکه میخام یه بازی طراحی کنم که مثلا یک اتاق خابه بچه باشه و بتونم اجزاء اتاق رو با لمس کردن تکون بدم.مثلا پرده اتاق با لمس کردن تکون بخوره.

یا مثلا بچه در حال بازی کردنه و با لمس کردن پرده اتاق توسط من ، برگرده و به پرده نگاه کنه ؟
ممنون میشم جوابمو بدین 
تشکر  smiley

تورو خدا جواب  depressed
پاسخ
(26/6/1396، 08:10 عصر)am-ir نوشته است:
(26/6/1396، 06:18 صبح)am-ir نوشته است: سلام دوستان ...من تازه اومدم توو این انجمن و تاحالا تو هیچ انجمنی نبودم و بلد نبودم از کجا باید سوال بپرسم .

ممنون میشم جوابمو بدین 
تشکر  smiley

تورو خدا جواب  depressed

این سوالت , سوال درستی نیست به جای این سوال باید بپرسی "بازیسازی رو چطور یاد بگیرم؟"
خب شما باید بری همه ی مقاله ها رو مطالعه کنی بعدش خیلی راحت میتونی همچین چیزی و طراحی کنی.
البته توجه کن که گیم میکر برا بازی های دوبعدی بهینس و بازی ها ی سه بعدی با کیفیت نمیشه باهاش ساخت.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلاس آموزش GML ( کد نویسی در گیم میکر ) killer777 37 21,729 18/5/1393، 10:28 عصر
آخرین ارسال: gheibi
  کلاس آموزش GML ( کد نویسی در گیم میکر ) - جلسه دوم killer777 40 19,579 27/10/1391، 01:21 عصر
آخرین ارسال: ارشیا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس