درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش مدل سازی با 3ds Max آموزش مدل سازی در Maya آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش ساخت بازی با C#‎ آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش یونیتی Unity – ساخت منو آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
مجموعه آموزش های ساخت بازی ●  آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس آموزش GML ( کد نویسی در گیم میکر ) جلسه سوم
سلام من تازه وارد انجمن شدم اگه میشه کل جلسه هارو لینک هاشو بهم بدید بخونم ممنون
پاسخ
سلام. کسی نیست این آموزشا رو ادامه بده من خیلی خوب این سه جلسه رو یاد گرفتم و تازه میخوام کدنویسی یاد بگیرم. خواهش میکنم اگه خود killer777 هم ادامه نمیده یه نفر دیگه با همین روند آموزش پیش بره و ادامه بده.خیلی لازمه ممنون میشم آموزش بدین. nerd weak
پاسخ
سلام دوستان ...من تازه اومدم توو این انجمن و تاحالا تو هیچ انجمنی نبودم و بلد نبودم از کجا باید سوال بپرسم .
یه سوال داشتم اینکه میخام یه بازی طراحی کنم که مثلا یک اتاق خابه بچه باشه و بتونم اجزاء اتاق رو با لمس کردن تکون بدم.مثلا پرده اتاق با لمس کردن تکون بخوره.
اتاق رو با چی طراحی کنم که همچین حالتی رو بتونم پیاده سازی کنم ؟

یا مثلا بچه در حال بازی کردنه و با لمس کردن پرده اتاق توسط من ، برگرده و به پرده نگاه کنه ؟
ممنون میشم جوابمو بدین 
تشکر  smiley
پاسخ
(26/6/1396، 06:18 صبح)am-ir نوشته است: سلام دوستان ...من تازه اومدم توو این انجمن و تاحالا تو هیچ انجمنی نبودم و بلد نبودم از کجا باید سوال بپرسم .
یه سوال داشتم اینکه میخام یه بازی طراحی کنم که مثلا یک اتاق خابه بچه باشه و بتونم اجزاء اتاق رو با لمس کردن تکون بدم.مثلا پرده اتاق با لمس کردن تکون بخوره.

یا مثلا بچه در حال بازی کردنه و با لمس کردن پرده اتاق توسط من ، برگرده و به پرده نگاه کنه ؟
ممنون میشم جوابمو بدین 
تشکر  smiley

تورو خدا جواب  depressed
پاسخ
(26/6/1396، 08:10 عصر)am-ir نوشته است:
(26/6/1396، 06:18 صبح)am-ir نوشته است: سلام دوستان ...من تازه اومدم توو این انجمن و تاحالا تو هیچ انجمنی نبودم و بلد نبودم از کجا باید سوال بپرسم .

ممنون میشم جوابمو بدین 
تشکر  smiley

تورو خدا جواب  depressed

این سوالت , سوال درستی نیست به جای این سوال باید بپرسی "بازیسازی رو چطور یاد بگیرم؟"
خب شما باید بری همه ی مقاله ها رو مطالعه کنی بعدش خیلی راحت میتونی همچین چیزی و طراحی کنی.
البته توجه کن که گیم میکر برا بازی های دوبعدی بهینس و بازی ها ی سه بعدی با کیفیت نمیشه باهاش ساخت.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلاس آموزش GML ( کد نویسی در گیم میکر ) killer777 37 18,512 18/5/1393، 10:28 عصر
آخرین ارسال: gheibi
  کلاس آموزش GML ( کد نویسی در گیم میکر ) - جلسه دوم killer777 40 16,990 27/10/1391، 01:21 عصر
آخرین ارسال: ارشیا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان