درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی میدونه چجوری میشه کاراکتر های .... ساخت
(14/5/1391، 12:29 صبح)PARS نوشته است:
(14/5/1391، 12:18 صبح)fabio1375 نوشته است:
(14/5/1391، 12:14 صبح)PARS نوشته است:
(13/5/1391، 04:22 عصر)Epopee Games نوشته است: toonz رو از کجا گیر بیاریم؟
عزیزبیابرومایایادبگیرکه هم دوبعدی کارکنی وهم سه بعدی.اخرش هیچی بهترازمایانمیشه.
یادگیریه انیمیشن سازی وقت گیروپرهزینه است واینطوری نیست که تاازدوبعدی خواستی بری سه بعدی راحت بتونی این کارروانجام بدی.
اگه می خوای باانیمیشن کارکنی بایدبهت بگم که انیمیشن دوبعدی فقط به دردساخت کارتون های کودکانه وبه صورت اندک هم دربازی سازی کاربردداره .ولی اگه سه بعدی یادبگیری هم می تونی کارتون بسازی وهم دربیشتره پروژه های بازیسازی شرکت داشته باشی وهم اینکه می تونی درسینماانیمیشن های مربوط به فیلم هاکه به شبیه سازی های دیجیتالی می شه ازشون نام بردفعالیت کنی.تازه اگه کارت خوب باشه هزارتاانیمیشن مناسبتی وتبلیغاتی درتلوزیون روهم بهت می دن.
بروببین مکس فقط یه سری دکمست که یادگرفتنش سخته.امامایاهمش ایکن شکل داره وبسیاراسون تره.
توکه چهارهفتست داری بامکس کارمی کنی.من چندماه بامکس کارکردم وبهت می گم که بامکس کارنکن وتادیرنشده بروسراغ مایا.
شرکت اوتودیسک اعلا کرده که یک سری امکانات روبرای مایامیزنه ولی برای مکس نه.یعنی تاچندساله دیگه فاتحه ی مکس خوندست.توی اصفهان که شهره منه هم یه گروه که بامکس کارمی کردن به محض منتشرشدن ان خبربه مایانقل مکان کردند.
درضمن بازی های سه بعدی فروش ومتقاصیان بیشتری دارند.
اگه مکس روبه مااتغییردادی بهم خبربده.

الان بهترین بازیهای جهان دو بعدین :
rayman
shank
ninja...
...
بعدشم انیمیشن دو بعدی به شدت سخت تر از انیمیشن سه بعدیه و در نهایت هم بگم اگه کسی تازه وارده بهتره با مکس کار کنه نه مایا teeth
راستی یه نکته دیگه من کلا چهار هفته ی دارم با مکس کار میکنم

چیزایی که نوشتنم روبخون.

من از اینکه گفتم چهار هفته دارم کار میکنم این بود که اون طرح هایی که زدم اگه کسی چهار هفته با مایا کار کرده باشه نمیتونه بزنه اگرم خودت تونستی بزنی بخاطر اینه که قبلش با مکس کار کردی نمونشم تو انجمن هست که بیشتر از چهار هفته داره کار میکنه ولی اسم نمیبرم
Madness is like GRAVITY
all it needs is a little PUSH
پاسخ
سلام ببخشید بحثو حدوده 179.5 درجه پیچوندین اصلا اینا چه ربطی دارن به این موضوع
بابا یه کاراکتر واسه یه بازیه اصلی رو که نمیشه از اینور اونور اورد teeth
خودم میدونم با مایا و زدبراش میخام درست کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط p30-port
امیر میخوای مدل آواتارتو برات پیداش کنم؟؟؟؟ اگه آره فرمتو لطف کن بگو، مدلشو تحویل بگیر!!! teeth teeth teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط orache
بابا اصلا چه ربطی به این حرفا داره ',} من ساخت اینجور چیزا رو میخام برای بازی سازی تازه مدل های ورد اف وارکرافتو فکر کنم دارم خیلی هم حجمش زیاده ولی چه فایده ؟؟!!؟؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نیازمند طراحی کاراکتر amin45 2 209 9/4/1397، 09:02 عصر
آخرین ارسال: amirmahdipanahi
Information طراحی کاراکتر IntelBoy 2 443 19/4/1396، 11:30 عصر
آخرین ارسال: IntelBoy
  بهترین برنامه برای ساخت کاراکتر=ZBrush nega66 0 800 25/7/1395، 05:16 صبح
آخرین ارسال: nega66
Question طراحی کاراکتر در انیمه استودیو Pouya8_2 0 651 10/5/1395، 09:18 صبح
آخرین ارسال: Pouya8_2
  چطور کاراکتر بسازم و اسکلت بندیش کنم ali.develpor 1 583 22/12/1394، 06:09 صبح