درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی طرفدار کتاب آموزش کانستراکت هست ؟؟؟
سلام دوستان . با توجه به اینکه تعداد بازیساز ها خیلی خیلی کم شده و هر سال هم کمتر میشن (حق هم دارن ) و با توجه به اینکه کتاب اصلا طرفدار نداره و ویدیو رو بورسه من نمیدونم نوشتن کتاب کار درستی بوده یا نه
اما 90 درصد کتاب رو نوشتم و 10 درصد رو نزدیکای 2 ماه هست که دست نزدم . خواستم بدونم طرفدار داره که بازم وقت بذارم روش یا نه ؟
کتاب از اول کانستراکت 2 هست تا متوسطش پیش میره . نزدیکای 60 - 65 تا قسمته توی 20 فصل که از 600 تا عکس تشکیل شده . حجم پی دی اف هم احتمالا بین 20 تا 25 مگ میشه کل صفحاتم فکر نکنم از 500 - 600 صفحه بیشتر بشه
به نظرتون ارزش داره ادامه بدم یا خیر ؟؟ بیشتر برای این میگم که اینجا کاربر ها دیگه همه انجینی رو شروع کردن و دیگه مثل 4 -5 سال پیش نیست که همه دنبال یه انجین بودن . این اموزش مقدماتیه . !!!

پاسخ
 سپاس شده توسط shervin_akh ، mahdisml ، K de K
بنده به شدت موافقم و طرفدار یه مرجع فارسی خوب (خصوصا کتابی که توسط شما نوشته شده باشه)نیاز دارم...البته که دنبال میکنمmwah
پاسخ
 سپاس شده توسط orache
هر چی که باشه حالا که ۹۰ درصدش کامله حیفه که ادامه ندی.
بازی معمایی پازلر
پاسخ
 سپاس شده توسط orache
اخه سخت ترین کارش مونده smiley
داخل 60 تا فایل ورد هست باید همه رو وارد 1 ورد کنم و به کتاب تبدیلش کنم همچنین در فصل های آخر که ساخت یک بازیه خیلی ساده ی ماریو رو اموزش میدم از کلی عکس تبدیل شده .
سعی میکنم تا هفته ی اینده درستش کنم !!
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin_akh ، mahdisml
در اشتباهید ! تو این سال ها تعداد بازیسازا بشدت رشد کرد ، فقط فعالیت های تبلیغاتی پرومیکرز یکم کم شده !:\
حتما کتاب رو درست کنید چون کانستراکت برای شروع بازیسازا خیلی خیلی مفیده !smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط danialabdl ، orache
فعالیت بازی سازی چه در پرومیکرز چه در انجمن های دیگه مثل یونیتی یو دی کا و کانستراکت و... به شدت اومده پایین . علاوه بر این در فیلسبوک و بقیه ی فضاهای مجازیه دیگه هم همینطور ضمن اینکه قبلا یادمه اندروید تازه اومده بود بیشتر از الان بازی داشت الان 90 درصد بازی های داخلیه بازار شده کپی و سورس های آماده خیلی کم هستن افراد علاقه به کار البته حق هم دارن خیلیا !
تا جایی که میتونیم باید سعی کنیم این صنعت رو قوی نگه داریم . همه ی صنعت ها که از بین رفت حداقل این بمونه !!
موفق باشین wink
پاسخ
 سپاس شده توسط K de K

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تغیر زاویه در کانستراکت mohammad.82 3 164 19/10/1396، 06:26 عصر
آخرین ارسال: mahdisml
Thumbs Down مشکل با Pick by comparison در کانستراکت keynet 0 123 26/9/1396، 12:18 صبح
آخرین ارسال: keynet
  مشکل خروجی اندروید از کانستراکت 2 با استفاده از intel xdk-نسخه های جدید danialabdl 5 2,801 12/11/1394، 12:23 صبح
آخرین ارسال: danialabdl
Thumbs Up اینپورت کردن در کانستراکت moradi55594 2 844 25/7/1394، 04:06 عصر
آخرین ارسال: H.P
  سوال : سرور در بازی انلاین ( کانستراکت) shakala 15 3,401 28/1/1394، 09:42 عصر
آخرین ارسال: orache

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس