درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه Directx 11 را فعال کنیم

تکنولوژی دایرکت ایکس 11 از سه چهار بیلد قبل به UDK اضافه شده است .در این نسخه امکانات فراوانی برای هرچه بالا بردن کیفیت کار قرار داده شده است اما ما برای استفاده از این امکانات باید ابتدا دایرکت ایکس 11 را فعال کنیم .

توجه کنید که برای فعال کردن دایرکت ایکس 11 کارت گرافیک شما باید در این استاندارد یا بالاتر باشد
Nvidia Geforce 400 series, ATI Radeon 5000 series or higher

و همچنین ویندوز ویستا به بالا
در مورد ویندوز ویستا این ویندوز باید توانایی اجرای دایرکت ایکس 11 را داشته باشد که برای نسخه های 64 بیتی این امکان فراهم میباشد

و همچنین ورژن UDK شما باید از ماه مارچ 2011 به بالا باشد.

چگونه دایرکت ایکس 11 را فعال کنیم؟!

UDK به صورت پیش فرض با بستر DirectX 9 اجرا میشود اما شما می توانید با استفاده از منوی
File->Switch Renderer->DirectX 9 / DirectX 11 مد را تغییر دهید .

resim
من انتخاب کرده ام که "زندگی" کنم , نه اینکه فقط "زنده" باشم !
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadali1375 ، mahdi-love ، khodemuni ، sha ، qwerty13
(30/5/1390، 12:25 عصر)mohammadrezaamini نوشته است: تکنولوژی دایرکت ایکس 11 از سه چهار بیلد قبل به UDK اضافه شده است .در این نسخه امکانات فراوانی برای هرچه بالا بردن کیفیت کار قرار داده شده است اما ما برای استفاده از این امکانات باید ابتدا دایرکت ایکس 11 را فعال کنیم .

توجه کنید که برای فعال کردن دایرکت ایکس 11 کارت گرافیک شما باید در این استاندارد یا بالاتر باشد
Nvidia Geforce 400 series, ATI Radeon 5000 series or higher

و همچنین ویندوز ویستا به بالا
در مورد ویندوز ویستا این ویندوز باید توانایی اجرای دایرکت ایکس 11 را داشته باشد که برای نسخه های 64 بیتی این امکان فراهم میباشد

و همچنین ورژن UDK شما باید از ماه مارچ 2011 به بالا باشد.

چگونه دایرکت ایکس 11 را فعال کنیم؟!

UDK به صورت پیش فرض با بستر DirectX 9 اجرا میشود اما شما می توانید با استفاده از منوی
File->Switch Renderer->DirectX 9 / DirectX 11 مد را تغییر دهید .

resim

داداش میدونم الان دیگه انریل ۴ اومده و...
من وقتی یودی کی رو روی directx11 میزارم ریستارت میشه ولی بعد یهو کرش میکنه،چیکار کنم؟ ایمیل:whydy462@gmail.com
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان