درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش مدل سازی با 3ds Max آموزش مدل سازی در Maya آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش ساخت بازی با C#‎ آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش یونیتی Unity – ساخت منو آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
مجموعه آموزش های ساخت بازی ●  آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطوری یه فایل دانلود کنم؟
درود...
شرمنده، میدونم اموزشش بود ولی لینکش پوکیده بود ^_^
میخواستم بدونم چطوری میشه با کلیک کردن روی یک button یه فایلی رو دانلود کرد؟
راستش چند تا آموزش دیگه رو هم تست کردم، ولی برنامه نتونست کد ها رو بشناسه straight
(همون واسه آپدیت میخوام...)
بدرود...
امضا:

STICK-MAN

رسیدن به هدف مساوی است با یک درصد نبوغ و نود و نه درصد عرق ریختن. (توماس ادیسون)

به نظرم یه گرافیک فوق العاده میتونه بازی هایی با برنامه نویسی های تکراری که بقیه همیشه دارن مثل اون میسازن رو خیلی زیبا تر کنه smiley
پاسخ
کد:
using System.Net;
WebClient image_downloader = new WebClient();
image_downloader.DownloadFileCompleted += new AsyncCompletedEventHandler(completed_download_images);
image_downloader.DownloadFileAsync(new Uri(link),file_name_img);
اضافه میکنم یک متد به این شکل هم باید به پروژتون اضافه کنید برای هندل کردن خطاها
کد:
private void completed_download_images(object sender, AsyncCompletedEventArgs e)
{
}
پاسخ
 سپاس شده توسط HADIp
ممنون، میشه یکم راجع به کد توضیح بدید؟
من از خط سوم چیزی متوجه نشدم...
ممنون میشم ازتون اگه یه توضیح کوتاه بدین...
الان جای file name img باید آدرس محل ذخیره شدن در سیستم رو بدم؟
امضا:

STICK-MAN

رسیدن به هدف مساوی است با یک درصد نبوغ و نود و نه درصد عرق ریختن. (توماس ادیسون)

به نظرم یه گرافیک فوق العاده میتونه بازی هایی با برنامه نویسی های تکراری که بقیه همیشه دارن مثل اون میسازن رو خیلی زیبا تر کنه smiley
پاسخ
ممنون، به جواب رسیدم... smiley
راستش با این کد ها وقتی دانلود میکردم انگار فایل ناقص میشد و ویندوز نمیشنخاتتش.
برا همین با استفاده از دستور دادن به IDM تونستنم فایل رو دانلود کنم...
بازم ممنون...
امضا:

STICK-MAN

پاسخ
اول توی Using بنویس
کد php:
Using System.net
این جوری بهتره برای دانلود
کد php:
Webclint a = new Webclint();
a.DownloadFileAsync(new uri("آدرس فایل"مسیر فایل); 
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود mysql installer برای visual studio 2012 sajjad3011 0 660 6/10/1394، 06:23 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011
Question مشکل در ساخت فایل DLL برای یونیتی Hamed-razor 9 1,133 4/8/1394، 03:36 عصر
آخرین ارسال: Hamed-razor

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان