درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیاده سازی پوش نوتیفیکیشن چشمک در گیم میکر استودیو 2
NewText 
پوش نوتیفیکیشن چشمک
سلام عرض میکنم خدمت همه ی شما امیدوارم حال همگی خوب باشه خب امروز با پیاده سازی پوش نوتیفیکشن چشمک در خدمت شما هستیم. از اونجایی که سرویس وان سیگنال ایران رو تحریم کرده نیاز دونستم که حتما پیگیر یک سامانه پوش نوتیفیکشن بشم تا کاربران گیم میکر استودیو هم بتونن ازش استفاده کنن البته متاسفانه این روش فقط داخل گیم میکر استودیو ورژن 2 کار میکنه و با گیم میکر استودیو 1 سازگاری لازم رو نداره..
پوش نوتیفیکیشن چیه؟!
خب حتما تا حالا شده که یک اپلیکیشن یا بازی رو روی اسمارت فونتون نصب کرده باشید و ببینید که یک نوتیفیکیشن در قسمت نوتیفیکشن بار گوشی شما هست که مربوط به اون بازیه مثلا نوشته آپدیت جدید بازی یا هر اخبار دیگه..پوش نوتیفیکیشن یه قابلیت سریع برای ارتباط با کاربرای اپلیکیشنتون هست پس یه چیز خیلی کاربردی و از نظر من ضروریه!
[تصویر: https://mrtrick.xyz/wp-content/uploads/2...96x300.jpg]
چرا چشمک؟
اول از همه اینکه چشمک رایگانه دوم اینکه پیاده سازیش برای گیم میکر خیلی راحت بود که البته با دانش سطحی من و کمک مهران عزیز مسئول فنی چشمک خیلییی راحت پیاده شد. و اینکه چشمک نه تنها رایگانه بلکه شما امکان درآمد زایی از طریق پوش نوتیفیکشن رو هم دارید.
امکانات چشمک
  • ارسال پوش نوتیفیکیشن
  • آنالیتیکس بلادرنگ
  • امکان ارسال پوش به چندین اپلیکیشن همزمان
  • ارسال انبوه نوتیفیکیشن
  • کسب درآمد
  • و...

resim

مشاهده آموزش : وبسایت | آپارات
وبلاگ شخصی : MrTrick.xyz
کانال تلگرام
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
NewText دوره مقدماتی گیم میکر استودیو 2 MrTrick 3 389 8/8/1397، 08:52 عصر
آخرین ارسال: MrTrick
Star آموزش رایگان پرداخت درون برنامه مارکت‌های ایرانی در گیم میکر استودیو با اکستنشن a3eman 20 5,845 17/2/1397، 10:56 عصر
آخرین ارسال: danialjahantigh
  کتاب آموزش کار با انجین فیزیک در گیم میکر استودیو MehdiMarzban 0 502 21/9/1396، 01:23 عصر
آخرین ارسال: MehdiMarzban
  آموزش ساختمان سازی برای بازی های استراتیژیک در گیم میکر + سورس mohammadali1375 31 19,180 15/9/1396، 12:09 عصر
آخرین ارسال: YASIN GIME
Question نقش های افراد یک گروه بازی سازی به چه صورت است؟ pejva 3 435 8/8/1396، 08:59 عصر
آخرین ارسال: YASIN GIME

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان