درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین تبلیغات عدد برای گیم میکر
دوستانی که از گیم میکر استفاده میکنن میدونن که نه پرداخت درون برنامه ای بازار براش هست و نه تبلیغات عدد.
پلاگین عدد رو برای گیم میکر آماده کردم که میتونین از اینجا تهیه کنین.
پرداخت درون برنامه ای برای گیم میکر هم خیلی وقت پیش آماده کردم ولی خیلی شلخته س (با اینحال اگه کسی خواست، بگه)
پاسخ
 سپاس شده توسط a3eman ، tfh1368 ، m.babayi574 ، qwerty13 ، aminSN ، sajjad3011 ، TNT ، yasa ، salar1298
سلام
اگه ممکنه بذاری ممنون میشم wink
resim
پاسخ
بیست و نه هزار تومن',}',}
من اگه اینقدر پول داشتم که نمی اومدتو بازی تبلیغ بزارم هم بازیم زشت شه هم هزار تومن در بیارمsurprisedsurprised
پرتال جدید پرومیکرز
خبر های خوب در راه است.....
پاسخ
 سپاس شده توسط tfh1368 ، yasa ، sajjad3011 ، TNT
چند تا نکته بگم :P

من قصد ندارم بازار کسی رو کساد کنم اما

جون من همینجوری بازی های ایرانی متوسط رو به پایین هست نیایید بدترش کنید straight
اخه کی همچین تبلیغاتی رو تو بازی میزاره خوب ؟

تبلیغاتی که تو بازی میزاند باید فیلم باشه و Fullscreen باشه
مثل بازی hay day

پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
پلاگین عدد رو چجوری برای گیم میکر نوشتی.ohno
من یه عالمه آموزش ساختم رایگان تو هم یاد بده,l' وگرنه یکی رایگانشو می سازم خودم lol
اینا همه یه طرف ولی نقاشی های خیلی خوبی توی سایت بود.اونا کار شماست ؟:>
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ
ساخت همچین پلاگینی کاری نداره
من یک همچین سیستمی رو هم برای گیم میکر و هم برای بیسیک فور اندروید ساختم که به زودی از اون رونمایی میکنمwink
smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011 ، تور110 ، TNT ، yasa
عالیه ولی امیدوارم بازار کار هممون لااقل با ستاره دادن توی بازار بهتر بشهmoa <sl;
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ
(8/5/1394، 10:44 صبح)m.babayi574 نوشته است: بیست و نه هزار تومن',}',}
من اگه اینقدر پول داشتم که نمی اومدتو بازی تبلیغ بزارم هم بازیم زشت شه هم هزار تومن در بیارمsurprisedsurprised
عذرخواهی میکنم بابت تاخیر توی جواب.
درسته بازی رو زشت میکنه ولی درامد در حد هزار تومن نیست واقعا! من هم بیکار نبودم که برای درامد هزار تومن بشینم پلاگین رو برای گیم میکر پورت کنم.
و اگه صرفه اقتصادی نداشت هیچوقت اینکارو انجام نمیدادم.
(8/5/1394، 12:21 عصر)shakala نوشته است: چند تا نکته بگم :P

من قصد ندارم بازار کسی رو کساد کنم اما

جون من همینجوری بازی های ایرانی متوسط رو به پایین هست نیایید بدترش کنید straight
اخه کی همچین تبلیغاتی رو تو بازی میزاره خوب ؟

تبلیغاتی که تو بازی میزاند باید فیلم باشه و Fullscreen باشه
مثل بازی hay day

درسته، حق با شماست. تبلیغات بازیها معمولا از سرویس های تبلیغاتی UnityAds یا ChartBoost یا Tapjoy و .. استفاده میشه. که مخصوص بازیه و فقط بازیهارو تبلیغ میکنه.
توی یکی از بازیهام از این سرویسها استفاده کردم ولی به ip های ایرانی زیاد تبلیغ نشون نمیدن. چون براشون سودی نداره. از طرف دیگه هم نقد کردن درامد از این سایت ها خودش مشکل دیگه ایه که باعث میشه کمتر تمایل داشته باشم از این سرویسها استفاده کنم.
(8/5/1394، 09:41 عصر)sajjad3011 نوشته است: پلاگین عدد رو چجوری برای گیم میکر نوشتی.ohno
من یه عالمه آموزش ساختم رایگان تو هم یاد بده,l' وگرنه یکی رایگانشو می سازم خودم lol
اینا همه یه طرف ولی نقاشی های خیلی خوبی توی سایت بود.اونا کار شماست ؟:>

خودم حاضر بودم برای این اکستنشن تا 100 هزار تومن خرج کنم تا وقت نذارم براش. توی سایت پونیشا هم پروژه رو اینجا مطرح کردم ولی کسی پیدا نشد که حتی پیشنهاد قیمت بده و مجبور شدم خودم انجام بدم.

ساختن پلاگین زیاد سخت نیست توضیحاتش خیلی کامل توی این آدرس نوشته شده ولی چون پشتیبانی سایت عدد واقعاً افتضاحه به راحتی نمیشه فهمید چه دستوراتی رو توی چه متد هایی باید فراخونی کنین و کار خیلی بیشتر میشه. واسه همین این قیمت رو برای اکستنشن در نظر گرفتم.
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
what خسته نباشی/ بازار ایران واقعا خرابه !!!depressed
پاسخ
سایت opapps فیل*تره
با این حال با فیل*تر شکن هم نمی شه پرداخت انجام داد چون درگاه پی لاین بستست.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سورس برای گیم میکر ali.z 2 25 دیروز، 08:41 عصر
آخرین ارسال: ali.z
Question انوای کد برای گیم میکر ali.z 14 175 2/4/1396، 10:54 عصر
آخرین ارسال: sir maker
Star پلاگین ابزار اندروید a3eman 16 752 13/10/1395، 09:49 صبح
آخرین ارسال: a3eman
  لینک دانلود Microsoft Dot Net برای گیم میکر استودیو. mamali me 3 371 21/6/1395، 09:22 عصر
آخرین ارسال: mamali me
Thumbs Up نسخه مناسب گیم میکر برای ساخت بازی اندروید emeyzed 3 374 13/6/1395، 09:29 عصر
آخرین ارسال: arshiyaimani3

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان