درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ همه چیز
بسمه تعالی
باسلام خدمت دوستان
من قبلا توی انجمن میگشتم کسایی که کمک نیاز دارن رو پیدا میکردم کمکشون کنم اما الان دیگه خیلی ها حوصله  ارسال مطلب رو ندارن چون فکر میکنن کسی جواب نمیده.من چندتا زبان برنامه نویسی بلدم:
Visual Basic (B4A)
Java (Android Studio _ Eclipse)
JavaScript (Unity 5.6_5.4_5.3_4.6_3.5)
C# (Unity 5.6_5.4_5.3_4.6_3.5)
GML (Game Maker 8_Studio)
البته همشو استاد نیستم.از همه بهتر گیم میکر بلدم بعد بیسیک 4 اندروید بعد یونیتی آخر از همه جاوا. nerd گفتم اینارو بنویسم شما اگه کمکی خواستین بگین اگه بلد بودم بهتون کمک میکنم.اینم آی دی تلگرامم:
باتشکر.  smiley
پاسخ
اینتنت تلگرام(اندروید استودیو):

کد:
Intent telIntent = new Intent(Intent.ACTION_VIEW);
telIntent.setData(Uri.parse("tg://resolve?domain=id");
startActivity(telIntent);
پاسخ
سلام
الان یه مدتی هست چند گروه تو تلگرام باز شده که بیشتر بچه هایی که عضو سایت بودن رفتن اونجا واسه همینه که اینجا خلوت شده معمولا چون تو گروه سریعتر به پاسخ میرسن واسه همین اینجا رو ول کردن . البته من خودم هنوز اینجا و هم تو تلگرام فعالم اینطوری بهتره . من فقط تو گروه های گیم میکر عضو هستم و اطلاعی از گروه های انجین های دیگه ندارم . اگه عضو گروه نیستی واست لینک میذارم
این یکی
https://t.me/joinchat/BDMkaEC7vRo74zaD6e8WJQ
اینم یکی دیگه
https://t.me/joinchat/D1fdhkJLkn_4j-2d7N85tA
ولی انصافا پرومیکرز رو ول نکنید . هنوز بیشتر از هرجای دیگه اعضا حرفه ای و اطلاعات مفید داره
پاسخ
سلام دوست عزیز.
بهتره هر کس که سوالی داره تو تایپکی جدا مطرح کنه ولی ایده خوبی دارین.
از نظر بنده بهتره که یکی از گزینه های روی میزتونو انتخاب کنین و تو اون استاد بشید.
اونجور بیشتر کمک میتونین بکنین.
ُُُTNT گفته که:
روش پرسیدن سوال:
- به سوالتون عکس اضافه کنید.
- سعی کنید مثال بزنید.
مثلا نگید:
میخوام کاری کنم با فشار دادن دکمه آبجکتم یک آبجکت دیگه تولید کنه!
بجاش بگید:
میخوام کاری کنم وقتی بازیکن دکمه ی اسپیس رو زد کاراکترم تیر بزنه.
پاسخ
سلام  یه برنامه پیدا کردم که باهاش انیمیشن میسازن میخوام دانلودش کنم اما هنگام دانلود متوقف میشه  و هیچ سرعتی هم نداره

میخواستم خواهش کنم اگه تونستید دانلودش کنید لطفا تو پیکوفایل اپلودش کنید 

اسم برنامه هم اینه 3dmoviemaker
لطفا خیلی زود نیازش دارم  cry weak
پاسخ
اقا من یک ماه تمام دنبال اینم که یه کد پیدا کنم که این کارکتر(یه کارکتر کروی شکل ) یه حرکتی بکنه ولی متاسفانه یه ماه من هدر رفت و تا الان دارم سعی میکنم این کد رو پیدا کنم 
یه کد واضح میخوام که مثلا وقتی دکمه w رو فشار بدم رو به جلو حرکت کنه یا همچنین A S D W کد های زیادی پیدا کردم ولی همه شون  بعد از وارد شدن یا ارور میدن یا پلیرم کار نمیکنه 
من فقط کد رو وارد میکنم داخل جاوا یا سی.. و بعد اونرو وارد پلیر میکنم  
درخواست من اینه که اگه کد واضح وتست شده دارید به من بدید و اون بخش کلید ها رو هم همون W A S D بنویسید بعدا من خودم تغییر میدم خواهشا یه کد واضح بدید 
یعنی کار کنه بدون یه هیچ ارور که بازی رو متوقف کنه 
من یه تازه کارم واسه همین از چیزهای ساده وبدون دردسر استفاده میکنم یا حتی اگه از داخل خود یونیتی میشه این کار رو کرد بدون کد نویسی اونو بدین راحتره
moa moa
پاسخ
اقا من یک ماه تمام دنبال اینم که یه کد پیدا کنم که این کارکتر(یه کارکتر کروی شکل ) یه حرکتی بکنه ولی متاسفانه یه ماه من هدر رفت و تا الان دارم سعی میکنم این کد رو پیدا کنم 
یه کد واضح میخوام که مثلا وقتی دکمه w رو فشار بدم رو به جلو حرکت کنه یا همچنین A S D W کد های زیادی پیدا کردم ولی همه شون  بعد از وارد شدن یا ارور میدن یا پلیرم کار نمیکنه 
درخواست من اینه که اگه کد واضح وتست شده دارید به من بدید و اون بخش کلید ها رو هم همون W A S D بنویسید بعدا من خودم تغییر میدم خواهشا یه کد واضح بدید 
من یه تازه کارم واسه همین از چیزهای ساده وبدون دردسر استفاده میکنم یا حتی اگه از داخل خود یونیتی میشه این کار رو کرد بدون کد نویسی اونو بدین راحتره
پاسخ
(16/12/1396، 05:40 صبح)خالد عبیدی نوشته است: اقا من یک ماه تمام دنبال اینم که یه کد پیدا کنم که این کارکتر(یه کارکتر کروی شکل ) یه حرکتی بکنه ولی متاسفانه یه ماه من هدر رفت و تا الان دارم سعی میکنم این کد رو پیدا کنم 

بنظرم بهتره واسه اون دوستی که این پست رو باز کرده یک پیام خصوصی بدی شاید بتونه مشکلت رو حل کنه و یا تو پرسش و پاسخ یونیتی سوالتو مطرح کن شاید زودتر به نتیجه برسی
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
من دیگه نمیتونم صبر کنم اگه یه چیز داری بده واقعا ممنون میشم 
moa moa
پاسخ
(16/12/1396، 11:30 صبح)خالد عبیدی نوشته است: من دیگه نمیتونم صبر کنم اگه یه چیز داری بده واقعا ممنون میشم 
moa moa

واقعا شرمنده من فقط  gml کار میکنم در مورد یونیتی چیزی نمیدونم همینطور c#
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پرسش بابت رفع مشکل اجرا نشدن ویدیو تپسل در گوشی موبایل tiktak177 0 113 30/8/1396، 10:55 عصر
آخرین ارسال: tiktak177
  پرسش و پاسخ گیم میکر elshine081 0 114 16/6/1396، 09:13 صبح
آخرین ارسال: elshine081
Question پاسخ به پرسش های گیم میکر 8 ketabi 10 810 16/5/1395، 01:31 عصر
آخرین ارسال: ketabi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس