درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز مند به انیمیشن و مدل
Exclamation 
سلام

من مدل های سرباز و انیمیشن هاشو میخوام لطفا بزاره

و اگر کسی انیمیشن خشاب عوض کردن رو داره لطفا بزاره
پاسخ
از این آدرس مدلارو دانلود کن بعد ریگشون کن و بعد اگه با یونیتی کار میکنی پکیج انیمیشناشو دانلود کن
همینteethteethteeth
پاسخ
سایت دیگ ه نیست به غیر از این؟wink
پاسخ
(21/5/1394، 04:16 عصر)sepehr1234 نوشته است: از این آدرس مدلارو دانلود کن بعد ریگشون کن و بعد اگه با یونیتی کار میکنی پکیج انیمیشناشو دانلود کن
همینteethteethteeth

انیمیشن رو از کجا دانلود کنم؟what c;,g surprised ',} :">
پاسخ
برو سایت cgtools.ir یه اکانت بگیر اموزشای 3ds Max و Zbrush رو بگیر خودت یکی بساز .
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76 ، Microsoft2
چجوری انیمیشن رو درست کنم؟ یا دانلود کنم؟؟؟what
پاسخ
بستگی داره چجور انیمیشنی بخواین درست کنین . برای Biped باشه ، Morph باشه ، Path Define باشه ، Destruction باشه یا یه انیمیشن ساده ی حرکت . در هر حال همه ی اینا رو با 3ds Max میتونین بسازین ولی روش ساخت هر کدوم فرق داره و باید حداقل یک ماه وقت بذارین تا روی همش مسلط بشین .
پاسخ
 سپاس شده توسط Microsoft2

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس