درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نور صفحه در بازی
Lightbulb 
سلام، یک سوال داشتم:

بازی ای که به تازگی درست کردم،(برای اندروید) در موبایل نور لازم رو نداره، حتی وقتی نور صفحه رو تا آخرین حد خودش می برم بالا، نور صفحه در بازی تغییر چندانی نمی کنه، حالا چطوری می تونم روشنایی صفحه در بازی رو بالا ببرم؟
پاسخ
احتمالا با یک کد بشه حلش کرد اما من متاسفانه کدش رو بلد نیستم ولی
یه راه دیگش افزایش نور اسپرایت ها و بکگراند هاست ، که از بخش ویرایش
اسپرایت  توی بخش image میتونید نور و رنگ اسپرایت رو تنظیم کنید .

لطفا اگه راه حل ساده تری پیدا کردید اینجا ذکر کنید که ما هم استفاده کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid1225
(3/11/1397، 11:00 عصر)MiladKaydi نوشته است: احتمالا با یک کد بشه حلش کرد اما من متاسفانه کدش رو بلد نیستم ولی
یه راه دیگش افزایش نور اسپرایت ها و بکگراند هاست ، که از بخش ویرایش
اسپرایت  توی بخش image میتونید نور و رنگ اسپرایت رو تنظیم کنید .

لطفا اگه راه حل ساده تری پیدا کردید اینجا ذکر کنید که ما هم استفاده کنیم.

نور اسپرایت ها به خودی خود خوبه ولی اگه زیادشون کنم، ممکنه از حالت خودشون داخل بازی خارج بشن ( با توجه به نور پسزمینه و اطرافشون ) - چون بیشتر اسپرایتا رنگ سیاه دارن...

آره درست می گید، نیاز به یه کد یا یک تنظیمه که روشنایی تمام صفحه بازی رو زیاد کنه.......

لطفا اگه کسی می دونه اینجا بفرسته  V
پاسخ
سلام، یک افزونه برای تنظیم نور بازی پیدا کردم:

برای دانلود افزونه کلیک کنید

همچنین قابلیت های دیگر این افزونه:
  • نظردهی به همه مارکت های ایرانی
  • بازکردن ایدی تلگرام
  • تعیین نور صفحه
  • ویبره با زمان دلخواه
  • و...
اگه خوشتون اومد سپاس یادتون نره smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط MiladKaydi ، qwerty13
حتما روی دوایس های دیگه هم تستش کن. ممکنه مشکل از گوشی خودت باشه. نیست؟
پاسخ
دوست عزیز، شما حتی اگر دسترسی به تنظیم نور صفحه هم داشته باشی، اینکار اصلا درست نیست که بخاطر وجود نقص در بازی، نور صفحه رو بالا ببری!!
فراموش نکن که 70 درصد مصرف باتری مربوط به نور صفحه میشه، اینطوری کاربر با اجرای بازی شما کل شارژ دیوایس خودش رو از دست میده.
بنده طبق تجربه ای که دارم، میتونم بگم 100% مشکل از محیط بازی شماست، احتمالا بین اسپرایت ها، بکگرانت و دیگر آبجکت ها کنتراست مناسبی رو در نظر نگرفتید.
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13
(11/11/1397، 02:49 صبح)ArminaGames نوشته است: دوست عزیز، شما حتی اگر دسترسی به تنظیم نور صفحه هم داشته باشی، اینکار اصلا درست نیست که بخاطر وجود نقص در بازی، نور صفحه رو بالا ببری!!
فراموش نکن که 70 درصد مصرف باتری مربوط به نور صفحه میشه، اینطوری کاربر با اجرای بازی شما کل شارژ دیوایس خودش رو از دست میده.
بنده طبق تجربه ای که دارم، میتونم بگم 100% مشکل از محیط بازی شماست، احتمالا بین اسپرایت ها، بکگرانت و دیگر آبجکت ها کنتراست مناسبی رو در نظر نگرفتید.

بله درسته... not_sure heart V
پاسخ
(9/11/1397، 07:30 عصر)TNT نوشته است: حتما روی دوایس های دیگه هم تستش کن. ممکنه مشکل از گوشی خودت باشه. نیست؟

نه... روی گوشی های دیگه هم همینطوره... حتما مشکل از محیط و رنگ بندی بازیه ... طبق گفته این دوست عزیزمون:
ArminaGames
پاسخ
نقل قول: نه... روی گوشی های دیگه هم همینطوره... حتما مشکل از محیط و رنگ بندی بازیه ... طبق گفته این دوست عزیزمون:

ArminaGames

اگر روی سیستم درسته و روی بقیه گوشی ها اینجوریه احتمالا مشکل از مانیتور سیستمته. آره پس احتمالا رنگای درستی استفاده نکردی.
اما در کل، اگر میخوای نور رو به همون روش رشتی خودت دستکاری کنی میتونی یک لایه اسپرایت با blending روی حالت additive روی کل صفحه بازیت draw کنی. همه چیز رو روشن تر میکنه.
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid1225
(23/11/1397، 03:44 صبح)TNT نوشته است:
نقل قول: نه... روی گوشی های دیگه هم همینطوره... حتما مشکل از محیط و رنگ بندی بازیه ... طبق گفته این دوست عزیزمون:

ArminaGames

اگر روی سیستم درسته و روی بقیه گوشی ها اینجوریه احتمالا مشکل از مانیتور سیستمته. آره پس احتمالا رنگای درستی استفاده نکردی.
اما در کل، اگر میخوای نور رو به همون روش رشتی خودت دستکاری کنی میتونی یک لایه اسپرایت با blending روی حالت additive روی کل صفحه بازیت draw کنی. همه چیز رو روشن تر میکنه.

ممنون flower
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرخش صفحه full-city 2 422 23/7/1396، 02:44 عصر
آخرین ارسال: ArminaGames
  ساخت یک صفحه YASIN GIME 3 371 19/6/1396، 03:42 عصر
آخرین ارسال: TNT
  تار کردن صفحه Arash B 6 622 4/4/1396، 03:09 عصر
آخرین ارسال: mamali me
Question اندازه صفحه در اندروید گیم میکیر استادیو math24 4 1,123 27/9/1395، 11:09 عصر
آخرین ارسال: math24
  عمل کردن در هنگام خاموشی صفحه imanbeik 3 742 23/9/1395، 08:14 عصر
آخرین ارسال: imanbeik

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان