درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه کار + خروجی گرفتن
(15/9/1392، 01:54 عصر)PARSA78 نوشته است: بسیار زیباست

تا به حال تنها دو بار در این انجمن چنین چیزهایی به این زیبایی دیدم که یکیش این بود و دیگری کار اقای aliscan

واقعا هزاران دانشگاه این موتور رو انتخاب کردن ؟ چه دانشگاه هایی ؟؟

اسماشون رو نمیدونم .. از آقای Maximum-Dev فکر کنم اینو شنیدم.
(15/9/1392، 12:47 صبح)soldier n.245 نوشته است: من که با cry engine کار نکردم ولی توی یونیتی میشه از یه تکسچر کشیده استفاده کرد. امتحان کن ببین جواب میده یا نه.

میتونین منظورتون رو واضح تر بگید؟تکسچر کشیده؟ یعنی از قبل اون تکسچر رو برای این سطح ساخته باشم؟what
به زودی آموزش جنجالی Artificial intelligence
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
کارت عالی بود. ولی نذار خاک بخوره. ادامش بده.
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ
 سپاس شده توسط mohamadi.sepehr
کارت عالیه لطفا کلا یک آموزش کلی از کرای انجین بذار واقعا ممنونت میشم wink
پاسخ
نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه این با یونیتی ساخته شده من اون مشکل کشیدگی texture رو توی یونیتی تونستم حل کنم ولی توی کرای نمیدونم sad
CLAW V2 در Indie db
لطفا به بازی رای بدید تا معروف شه و مقام بیارهsmiley
بازی امتیازش کمه لطفا بیشتر حمایت کنید.

resim
پاسخ
(4/11/1392، 10:29 عصر)taha_mct نوشته است: نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه این با یونیتی ساخته شده من اون مشکل کشیدگی texture رو توی یونیتی تونستم حل کنم ولی توی کرای نمیدونم sad

همون حس بهت نگفت که من مرض ندارم که با یونیتی بسازم اونم با این کیفیت بعد کارمو CryEngine جا بزنم؟!wink
توی یونیتی چطوری حلش کردی؟what سیستم Terrain کرای و تکسچرینگش تقریبا شبیه Unity3D هه. بگو شاید درست شد.
تازه میخوام یه تریلر از بازیم رو هم قرار بدم که داستان بازی رو تقریبا شرح میده... با دیدن اون اونوقت به دو نتیجه میرسی: ۱- یا من نابغه گرافیک یونیتی ام . ۲- یا این انجینی که استفاده کردم کرای انجینه. که گزینه ۲ صحیحه. teeth
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
سلام.ببخشید من فقط گفتم یه حس آخه خودم قبلا یه چیز دقیقا مثل این درست کردم. توی یونیتی از طریق hight map به راحتی درست میشه! بیشتر توضیح خواستی حتما بگو. smiley
CLAW V2 در Indie db
لطفا به بازی رای بدید تا معروف شه و مقام بیارهsmiley
بازی امتیازش کمه لطفا بیشتر حمایت کنید.

resim
پاسخ
خوب شده ولی نمیدونم بازیه یا باز هم کوهو دشتو دمن ؟؟ ... موفق باشی wink
پاسخ
خطاب به orache :
من برنامه نویسم نه مدلساز ! برای بار n ام. پس زحماتی که کشیدم ۹۰ درصد روی هوش مصنوعیه. پس اگه ساختمون نمیتونم بسازم،کوه و دشت برام میمونه دیگه!winkپیشنهاد دیهگه ای داری ممنون میشم بگی.
خطاب به taha_mct: من که نگفتم نمیشه ساخت. گفتم کار کردن روی طبیعی بودنش توی یونیتی سخته wink
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
(5/11/1392، 05:38 عصر)mohamadi.sepehr نوشته است: خطاب به orache :
من برنامه نویسم نه مدلساز ! برای بار n ام. پس زحماتی که کشیدم ۹۰ درصد روی هوش مصنوعیه. پس اگه ساختمون نمیتونم بسازم،کوه و دشت برام میمونه دیگه!winkپیشنهاد دیهگه ای داری ممنون میشم بگی.
خطاب به taha_mct: من که نگفتم نمیشه ساخت. گفتم کار کردن روی طبیعی بودنش توی یونیتی سخته wink

اگه میشه آموزش هوش مصنوعی هم گذاشتی دمت گرم teeth
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمونه کارهای CE3.Max-Dev Maximum-Dev 34 10,082 15/7/1392، 10:48 صبح
آخرین ارسال: Maximum-Dev

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان