درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه طراحي کاراکتر
باسلام

اينها چند نمونه از کاراکترهاي طراحي شده بنده مربوط به يه بازي که با نرمافزارهاي ايلوستراتور و فتوشاپ کارشده.
پاسخ
 سپاس شده توسط NorthEmpire ، Milad_Hyper ، TNT ، mdc ، sajjad3011
بدون کلام اضافه عالیه surprised
پاسخ
 سپاس شده توسط ADEL
همشون عالیه ولی اون انسان اولیه پاهاش بد شده smiley
Ali.Z is Learning
پاسخ
 سپاس شده توسط ADEL
به قول معروف almost perfect
سایه زدن ها حرف ندارن ... چقدر وقت گذاشتی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ADEL
خیلی قشنگ شدن. نسبت به کارای قبلیت (که فکر کنم شخصیتای half-life بودن) خیلی بهتر شده. رنگ آمیزیش یکم زیادی رنگای روشن داره ولی بازم قشنگ و فانتزیش کرده.

ولی فقط یک مشکل میبینم.
با اطمینان میتونم بگم که شما قبل از کشیدن، برای شخصیتا اسکلت یا بقولی Anatomy structure نمیکشی. ینی از یک نقطه شروع میکنی و کُلش رو میکشی. هیچکس موقع کار کردن نمیتونه بفهمه آیا داره نسبتا رو رعایت میکنه یا نه. فقط وقتی کار تموم میشه میفهمی که کج و کوله کشیدی. بنابراین بهترین کار برای جلوگیری از این، استفاده از اسکلته. اینطوری تناسبا همیشه مشخصن و دقیقا میدونی که کدوم بخش رو قراره کجا بکشی و اندازه ی مثلا دست همیشه چقدره.

تو یکی از موردا که خیلی میشه این اشتباه رو دید، همون مورد نینجاست. پای راستش دو تا زانو داره.
 به خیلی از اشکالات توی کارای گرافیکی اونقدر توجه نمیشه ولی آناتومی یکی از اولین چیزاییه که موقع دیدن طراحی یک آدم (چه واقعی و چه کارتونی) به چشم میخوره.
پاسخ
 سپاس شده توسط mdc ، ADEL ، Milad_Hyper
برای بازی خیلی خوبن آفرین
طوفان شکسته بید مجنون
بازیگر جادوگر حیله گر کو
باید خیره بشم به کدوم روزنه
وقتی کورسوی هر نوری میشه محکوم
پاسخ
 سپاس شده توسط ADEL
تشکر بچه ها بابت نظرات .. توی این بازی بیش از 200 کاراکتره و زمان زیادی نمی تونم روی هر کاراکتر بذارم کمتر از 20 دقیقه برای هرکدوم حدودا

کاملا درسته جناب TNT من چون هیچوقت کلاس نقاشی نرفتم این قواعد رو نمی دونم که رعایت کنم ایشالا وقت بشه اصولی یادبگیرم ..
قبلا خیلی کج و کوله میشدن الان بهتر شده باز..
بیشتر نظرم روی سبک طراحی بود که بنظر خودمم خوبه همینو ادامه می دم بعد از سه بار تغییر سبک sick
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper
(2/6/1396، 07:23 صبح)ADEL نوشته است: تشکر بچه ها بابت نظرات .. توی این بازی بیش از 200 کاراکتره و زمان زیادی نمی تونم روی هر کاراکتر بذارم کمتر از 20 دقیقه برای هرکدوم حدودا

کاملا درسته جناب TNT من چون هیچوقت کلاس نقاشی نرفتم این قواعد رو نمی دونم که رعایت کنم ایشالا وقت بشه اصولی یادبگیرم ..
قبلا خیلی کج و کوله میشدن الان بهتر شده باز..
بیشتر نظرم روی سبک طراحی بود که بنظر خودمم خوبه همینو ادامه می دم بعد از سه بار تغییر سبک sick
resimresimresimresimresimresim
حرف نداره پسر یکیم ادمه بدی ماهر میشی منم طراحی خوبی دارم  کلاس هم نرفتم پشت کار داشتم قوانینو نقاشی ولی نمیدونم teary
پاسخ
 سپاس شده توسط ADEL ، sajjad3011
یادش بخیر ، پروزه یه بازی کارتی بود که نزدیک 200 کارت طراحی اولیه شده بودن ولی به دلیل نبود تیم قوی و امکانات پروزه کنسل شد.
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim