درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شخصی بنده از انجمن PRO MAKERS
Information 
باسلام خدمت مدیران و بقیه اعضای پرومیکرز.
بنده امروز تصمیم گرفتم بعد از سال ها از این انجمن برم (به طور دائم). من دو اکانت دارم. یکی همین یکی هم با نا elshine081 که اگر مدیران صلاح میدونن پاکشون کنن.نظر من درباره این انجمن اینه که : "بد نیست". مشکلاتی داره اما "بد نیست"... مثلا مشکل اول این که بیش از حد به تبلیغات حساسیت نشون میدن مدیران.(البته شخصی نیست و اگه آقای Qwerty فکر میکنن راجع به ایشون حرف میزنم بدونن من منظوری ندارم و اصلا راجع به یک شخص خاص صحبت نمیکنم). یکی از بهترین اعضای این گروه از نظر من آقای qwerty و مستر Mahdigamemaker و به خصوص آقای محمد یا همون Clever Wise  هستن. و یک استاد پیکسل آرت به نام امیر عباس جلالی. قدر این اعضا رو بدونید. اما این انجمن یک مشکل دیگه داره. این که اصلا مدیران ندیدم که کاری کنن که یک تشویق به حساب بیاد که بیشتر فعالیت کنند اعضا. من که خودم به شخصه عضو مهمی نبودم اما سعی میکردم فعالیت زیادی داشته باشم. و مشکل سوم انجمن اینه که طی این چند سال هیچ تغییری در تم انجمن ایجاد نشده. مثلا هنوز سبزه با همون امکانات و... اما در عین حال این انجمن بد نیست و خیلی ها در این انجمن استاد شدند. خدانگهدارتون به امیددیدار مجدد.
پاسخ
 سپاس شده توسط MiladKaydi
سلام،
من حس میکنم مشکل انجمن این هست که کار هایی که مدیران قصد انجامشون رو دارن اعلام نمیشه و کابران نمیدونن (همه رو هم که نمیشه اطلاع داد). به طور مثال تعدادی از مدیران قصد تحول بزرگی رو دارن و من خبر دارم اما بقیه نه، بنابراین من صبور تر به انجمن سر میزنم و پست های اسپم رو حذف می کنم اما بقیه از انجمن میرن یا کم سر میزنن...
از طرفی هم همه میدونید که انجمن ما رایگان هست و درآمدی نداره. سال ۹۰ که از سال های اوج انجمن بود تقریبا همه ی ما دبیرستانی یا راهنمایی ای بودیم و بدون دغدغه ی درامد و مخارج و... ؛ خب در اون شرایط همه بازی میساختن، در مسابقات شرکت می کردن، آموزش میساختن و به انجمن میرسیدند اما الان واقعا همه مشغولیات زیادی دارند و نمیتونن تمام وقت روی طرح جدید پرومیکرز کار کنن.

واقعا نمی دونم در این شرایط بهترین کار چی هست، اما توصیه می کنم که بازی بسازید، بازی های قابل انتشارتون رو منتشر کنید و تجربیاتتون رو با همه به اشتراک بذارید. اگر اعضا خودشون مشتاق باشن هر کاری راحت انجام میشه...
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
 سپاس شده توسط TNT ، MiladKaydi
سلام
پارسال انجمن بهم ریخته بود یعنی خود سایت کلا بهم ریخته بود ولی در حال حاضر خیلی هم خوبه من خودم چندساله که عضو هستم و خیلی هم وضعیت فعلی رو خوب میبینم
البته فعالیت اعضا یه ذره کمتر شده که اون هم با وجود این همه انجمن تو شبکه های مختلف یه چیز عادیه و همه جا همینطوریه باز با این حال پرومیکرز با این همه منابع و اطلاعات از نصبت به خیلی جاهای دیگه بهتره
اینم نظر شخصی من
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جذب کاربر به انجمن NorthEmpire 4 548 6/6/1396، 08:56 عصر
آخرین ارسال: mamali me
  تغییرات احتمالی در انجمن Support 14 1,352 12/2/1396، 07:37 عصر
آخرین ارسال: رضا النصار
  بد شدن شکل انجمن fahimi 6 961 10/10/1395، 04:58 صبح