درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشناختن و لود نشدن Standard Assets در یونیتی 5.6
سلام دوستان وقتتون بخیر
بنده به تازگی یونیتی 5.6 رو نصب کردم و ماژول هایی که لازم داشتم رو هم روش نصب کردم.
پکیج standard assets رو نصب کردم اما زمانی که میخوام پروژه جدیدی رو باز کنم با پکیج هایی که میخوام مثل character controller یا terain یا script هیچکدوم تو لیست asset package نیستن و لیست کاملا خالی هست در صورتی که من standard assets رو نصب کردم
عکسش رو هم گرفتم لطفا ببینید راهنمایی کنید:
resim

دوستان بنده آموزش خریدم تو فیلم آموزشی که دیدم نصب کرد و جواب داد اما من هرکاری میکنم نمیشه لطفا سریعتر راهنمایی کنید چون میخوام با آموزش پیش برم و نمیشه.

باتشکر فراوان.
پاسخ
سلام؛
چند وقتیه که یونیتی همه چیزش بخش بخش جدا شده و باید جدا دریافت و نصب بشن؛ فقط مشکلش اینجاست که باید همه چیز هم نسخه باشن وگرنه به هم میریزه...
بهتره از آخرین نسخه ی یونیتی استفاده کنید، رابط کاربریش همونه ولی احتمالا مشکل شما حل میشه...
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadchi
(31/2/1397، 08:11 عصر)qwerty13 نوشته است: سلام؛
چند وقتیه که یونیتی همه چیزش بخش بخش جدا شده و باید جدا دریافت و نصب بشن؛ فقط مشکلش اینجاست که باید همه چیز هم نسخه باشن وگرنه به هم میریزه...
بهتره از آخرین نسخه ی یونیتی استفاده کنید، رابط کاربریش همونه ولی احتمالا مشکل شما حل میشه...

سلام 
ممنون از جوابتون ولی من از آخرین نسخه ای که سایت پی سی دانلود گذاشته بود استفاده کردم و همه ماژول ها و بخش هاش هم هم نسخه هستن 
آخرین نسخه ای هم که سایت یونیتی گذاشته نسخه ۱بتا ۲۰۱۸ هست که چون بتا هست دانلودش نکردم
پاسخ
(1/3/1397، 04:43 عصر)mohammadchi نوشته است:
(31/2/1397، 08:11 عصر)qwerty13 نوشته است: سلام؛

سلام 
ممنون از جوابتون ولی من از آخرین نسخه ای که سایت پی سی دانلود گذاشته بود استفاده کردم و همه ماژول ها و بخش هاش هم هم نسخه هستن 
آخرین نسخه ای هم که سایت یونیتی گذاشته نسخه ۱بتا ۲۰۱۸ هست که چون بتا هست دانلودش نکردم

پی سی دانلود هم 5.6 رو داره هم 2017 رو؛ آخرین نسخه ی پایدار (غیر آزمایشی) روی عدد 2017 جلو میره (البته انگار 2018.1 اومده)؛ 5.6 قدیمیه...
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadchi
سلام دوست عزیز
استاندارد اسست های یونیتی رو بعد از نصب میتونید از پنجره project کلیک راست -> import package بهشون دسترسی داشته باشید...
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadchi ، A.m ، qwerty13
(1/3/1397، 11:04 عصر)aminblog76 نوشته است: سلام دوست عزیز
استاندارد اسست های یونیتی رو بعد از نصب میتونید از پنجره project کلیک راست -> import package بهشون دسترسی داشته باشید...

از این طریق میشه و به خوبی میتونم پکیج ها رو وارد کنم
اما خب زمانی که دارم پروژه جدید میسازم تو اون کادر assets Package نمیاد دیگه دوست داشتم اون مشکل حل شه هرچند که میتونم Import کنم
پاسخ
installer ورژن یونیتی که رو سیستمتون نصبه رو از سایت unity دانلود کرده و از اونجا standard assests رو نصب کنید
هفت شهر عشق را عطار گشت / ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
پاسخ
(2/3/1397، 02:55 عصر)mohammadchi نوشته است:
(1/3/1397، 11:04 عصر)aminblog76 نوشته است: سلام دوست عزیز

از این طریق میشه و به خوبی میتونم پکیج ها رو وارد کنم
اما خب زمانی که دارم پروژه جدید میسازم تو اون کادر assets Package نمیاد دیگه دوست داشتم اون مشکل حل شه هرچند که میتونم Import کنم

تا جایی که متوجه شدم اون asset package هایی که در ابتدای ساخت پروژه میشه ایمپورت کرد چیزایی متفاوت از اون استاندارد اسست ها هستن.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل نور یا لود نشدن کامل fahimi 2 106 13/5/1397، 11:24 عصر
آخرین ارسال: aminblog76
  اجرا نشدن انیمیشن چرخیدن در اندروید Anahata 1 673 20/10/1394، 10:25 صبح
آخرین ارسال: Anahata
  تغیر اسپرایت از assets Anahata 5 1,271 16/8/1394، 12:42 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011
  باز نشدن mono develpment sajjad3011 1 1,310 1/9/1393، 03:47 عصر
  مشکل loop نشدن انیمیشن حالت عادی در mecanim sajjad3011 1 871 9/4/1393، 11:33 عصر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان