درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار اجرای بازی قوی روی سیستم ضعیف
دانلود نرم افزار مدیریت بازی – NVIDIA GeForce Experience 1.8.1.0
---
حتما تا کنون برای شما هم پیش آمده هست که قصد اجرای یک بازی را داشته اید،اما به دلیل پایین بودن قطعات سیستم از اجرای آن باز مانده اید.نرم افزار NVIDIA GeForce Experience v1.6.1.0 قادر است تا بازی هایی که بر روی سیستم شما نصب می باشند را جوری مدیریت و تنظیم نماید که به راحتی بر روی سیستم شما اجرا شوند.این نرم افزار با تکنولوژی پیشرفته ی خود تنظیمات مناسب مربوط به بازی ها را تشخیص داده و با توجه به قطعات سیستم آن ها را اعمال می کند.هر کامپیوتر قطعات مخصوص به خود را دارا می باشد که این قطعات با یکدیگر متفاوت می باشند،مثلا یک بازی در یک کامپیوتر اجرا می شود و در دیگر اجرا نمی شود،این نرم افزار برای این طراحی شده است تا بتواند این مشکل را بر طرف سازد و تا بازی ها به راحتی در هر نوع کامپیوتری اجرا شوند.از ویژگی های قدرتمند این نرم افزار می توان به افزایش توانایی سیستم هنگام انجام دادن بازی ها،حفظ سلامتی و افزایش طول عمر گرافیک کاربران،قدرت آنالیز بسیار بالای نرم افزار،سازگار با نسخه های مختلف ویندوز،هم اکنون این نرم افزار را می توانید از سایت دهوند دریافت نمایید.
http://download.dehvand.ir/1392/09/%D8%A...e-1-8-1-0/
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper ، mohammadrezaamini ، bagher2g ، علی۵۰۰ ، TNT ، mohamadi.sepehr ، شبگرد ، amir719 ، Amirns ، aminblog76 ، gamevar
سلام
خیلی ممنون

باید حتماً قطعات سیستم Nvidia باشن ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
منم یک نرم افزار پیدا کردم به اسم Razer Game Booster. این یکی خودش یک سیستم مدیریت بازی هم داره. ممنون. نرم افزار باحالی بود. teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
تو نسخه های جدید درایو های NVIDIA این نرم افزار به صورت خودکار نصب میشه.
به زودی آموزش جنجالی Artificial intelligence
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
خیلی خوبه !
یعنی منی که رم هم 1 گیگ هست میتونم Call of Duty : Ghost رو روی سیستمم اجرا کنم ؟
straight

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
(2/12/1392، 03:11 عصر)amir719 نوشته است: خیلی خوبه !
یعنی منی که رم هم 1 گیگ هست میتونم Call of Duty : Ghost رو روی سیستمم اجرا کنم ؟

نه دیگه اونقدرا قوی نیست teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
من هر كاري مي كنم اساسين كريد 3 رو سيستمم كار نمي كنه يعني با اين ميشه؟
مشخصات سيستم:

1. ويندوز XP
2. رم 2
3. سي پي يو AMD
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
باور کنید اینو من خوندم و فکر کردم مفیده براتون گذاشتم.خودتون تهیه کنید و تست بگیرید بی زحمت.wink
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سیستم ثبت امتیاز آنلاین MdScore a3eman 9 800 28/3/1396، 05:12 عصر
آخرین ارسال: Sam_Solid
  دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار corel draw sajjad3011 0 868 25/5/1393، 02:18 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011
  نرم افزار open sourceساخت مدل آماده ی انسان با مو و لباس و کفش sajjad3011 14 4,963 12/5/1393، 03:53 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011
  دانلود مدل پک های نرم افزار FPS Creator X10 javidrayan 31 15,308 4/4/1393، 01:58 عصر
آخرین ارسال: Black Flag
Big Grin دانلود نرم افزار Photo Zoom Pro v4.0.0 (ویرایش سایز تصاویر بدون افت کیفیت) mohammad948 3 987 19/3/1393، 12:54 عصر
آخرین ارسال: mohammad948

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان