درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موتور برنامه سازی
یک برنامه است که 15 درس هفتم توش هست و ازمون داره و ازمون نوبت اول و دوم و ازمون هر درس و درسنامه اول موضوعات اصلی بعدش سطح بالاتر از کتاب و ازمایش های کتاب
پاسخ
اول اینکه اگه میخوای کارت سریع و راحت باشه: میتونی اینو با گم میکر هم سرهم بندیش کنی. یکم خلاقیت میخواد.
دوم اینکه: اکسس خوراکش اینه. حالا نمیگم دقیقا ولی گمونم بتونه خوب یه همچین چیزی رو پیاده سازی کنه اما خوب نیاز به یک دانشی داره که خوب احتمالا نیاز داری مدتی کتاب اکسس دستت بگیر تا یادبگیریش.
سوم هم: اون نرم افزار های متفرقه رو هم میتونی بری سراغش ولی باید باهاشون ور بری به امید اینکه کمکی بهت کنن.
---
نظر شخصیم اینه که با همون گیم میکر پیاده سازیش کن بره. مگه چیزی بیشتر از چهارتا نوشته و تصویر و امتیاز دهی و اعلان نتیجه ی بعدی و فوقش رفتن به مرحله ی بعد هست؟ همه ی اینکارارو میتونی با گیم میکر هم انجام بدی.
پاسخ
بلد نیستم زیادdepressed
پاسخ
اگه منظورت گیم میکر هست خوب اصلا آیه داریم که:
"مگر چیزی آسان تر از گیم میکر آفریده ایم"
"پس ایمان بیاورید به آسانی گیم میکر"
دیگه از این راحت تر فقط آرپیجی میکر هست.
از گیم میکر فارسی نمیتونی استفاده کنی؟ سعی کنی خودت سرهمش کنی؟
پاسخ
سعیمو میکنم
پاسخ
nerd  موفق باشی.
پاسخ
اگه برای اندروید می سازی یه برنامه ساده و بدن اس دی کا و آبخوردن فارسی هم هست.
اسمش جو اپ هست.
یه سرچ لازمه.
بری تو سایتش و یه فایلی هست که باید دانش کنی.
مشکلی هست بگو
گرگ گرگ است. اگر اخم ، اگر لبخند است. بی طمع نیست سلامش ، هنرش ترفند است.

دوستان به سایت من هم بیاید و من رو حمایت کنید.

سایت فول سیتی
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا برای یادگیری حتما باید از بازی سازی دوبعدی کار رو شروع کنم؟ babak1 2 136 20/2/1397، 10:58 عصر
آخرین ارسال: aminblog76
  کمک در مورد بازی سازی u r s a 21 657 23/1/1397، 08:45 صبح
آخرین ارسال: Danger
  سوال-پرداخت درون برنامه ای برای بازار و مایکت Hamid1225 1 198 16/11/1396، 12:43 صبح
آخرین ارسال: ahmadreza59
  درخواست کمک برای انتخاب موتور بازی؟موتوری که کم حجم ترین خروجی رو تویل بده saeid4x 2 174 27/10/1396، 04:43 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  تازه بازی سازی رو شروع کردم و پیشرفتم متوقف شده لطفا کمک کنید u r s a 19 946 26/10/1396، 10:42 صبح
آخرین ارسال: u r s a

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس