درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موتور برنامه سازی
سلام خوبین cool

ببخشید موتوری وجود داره برای برنامه سازی که هم ویژوال باشه و هم برنامه نویسی داشته باشه مثل بازی سازی در گیم میکر

لطفا جواب بدید باید یه پروژه برای مدرسه درست کنم اجبازی هم هستش 5نمره mad
پاسخ
کلاس چندم هستین تا ببینیم چی مناسبه
گرگ گرگ است. اگر اخم ، اگر لبخند است. بی طمع نیست سلامش ، هنرش ترفند است.

دوستان به سایت من هم بیاید و من رو حمایت کنید.

سایت فول سیتی
پاسخ
بازیش چطوری باید باشه سه بعدی یا دو بعدی؟
چه پلتفرمی؟
چه شانری؟
گرگ گرگ است. اگر اخم ، اگر لبخند است. بی طمع نیست سلامش ، هنرش ترفند است.

دوستان به سایت من هم بیاید و من رو حمایت کنید.

سایت فول سیتی
پاسخ
داداش نوشتم برنامه
پاسخ
منظورت IDE هست؟ فقط سرچ کن "IDE چیست؟".
مثلا برای ویندوز Visual Studio هست که نسخه ی رایگان هم داره. Embarcadero RAD Studio هم هست که خوب اونم خیلی حرفه ای هست.
اینا دقیقا مثل انجین هستن و حتی بعضا کنار انجین ها کمکشون میکنن که برنامه نویسی داشته باشند.
قابلیت های ویژوالی هم برای برنامه سازی دارند ولی نه مثل گیم انجین ها. ساخت نرم افزار خیلی فازش با ساخت بازی فرق میکنه.
حالا خودت امتحانشون کنی متوجه میشی چند چند هستند.
پاسخ
سوالمو چرا نمیگیرین میخوام بدون برنامه نویسی برنامه بسازم نه بازی
پاسخ
(اگه دنبال جواب مستقیم هستی، بند آخر رو بخون.)
آها... گرفتم. فقط همین بدون برنامه نویسی رو نفهمیده بودم. باور کن!
آره یه چیزایی قبلا دیده بودم. میتونم برات یه جست و جوی مختصری تو اینترنت داشته باشم. (اگه لازمه من اینکارو انجام بدم، بگو)
والی تا جایی که یادم میاد نتیجه ی درستی نداشت، یعنی میدونی چیه؟ مثل گیم میکر راحت و سر راست نیست. تو بازی یکسری حرکات معمول وجود داره که خوب توی نرم افزار ها قابل پیش بینی هست. مثل آبجکت سازی، کولیژن، حرکت، چرخش، نابود شدن، رنگ، صدا و غیره... ولی نرم افزار ها اینقدر کاربردشون گسترده و باز هستند که کمی غیر قابل پیش بینی هست برا همین هم خوب چیزی نمیتونه جایگزین برنامه نویسی بشه.
ببخشید. میتونم بپرسم چی میخوای بسازی؟
راستی یه گزینه ی دیگه ای هم برات هست. یکراست برو سراغ پایگاه داده. مثلا اکسس. یعنی عالیه. یکی اینکه بزرگترین دقدقه ی اغلب برنامه ها پایگاه داده هست و باهاش سر و کار دارن. دوم اینکه میشه با اکسس (البته در سطح نیمه حرفه ای) باهاش برنامه هم ساخت. برنامه نویسی هم تا جایی که یادمه از ویژوال بیسیک استفاده میکنه ولی میتونی ازش استفاده هم نکنی. میتون ویژوالی یه برنامه ای رو باهاش سرهم کنی. میشه.
پاسخ
باز فکر میکنم متوجه نشدی دیدی گیم میکر برای بازی سازی هست و محیط بدون برنامه نویسی داره من یک برنامه میخوام که با استفاده از اون بتونم برنامه بسازم نه بازی
پاسخ
میخوام یک پروژه ی اجباری برای مدرسه بسازم و تمام
پاسخ
فقط بگو پروژه ات چیه؟
شاید بتونم کمکی کنم.
من برای ساخت برنامه بدون برنامه نویسی این چندتا راه رو میشناسم:
1. اکسس. پایگاه داده هست ولی برنامه هم میسازه.
2. خود گیم میکر مگه چشه؟ به جای بازی نرم افزارتو توش پیاده سازی کن.
3. برای گزینه ی آخر یکسری نرم افزار که کارشون اینه، میتونم برات بگردم ول کارشون بنظرم یکم.... نه راست میگی. یه جست و جویی انجام بده. شاید بدردت خوردن.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تازه بازی سازی رو شروع کردم و پیشرفتم متوقف شده لطفا کمک کنید u r s a 21 1,214 26/5/1397، 08:57 صبح
آخرین ارسال: Shine Studio
  آیا برای یادگیری حتما باید از بازی سازی دوبعدی کار رو شروع کنم؟ babak1 2 220 20/2/1397، 10:58 عصر
آخرین ارسال: aminblog76
  کمک در مورد بازی سازی u r s a 21 854 23/1/1397، 08:45 صبح
آخرین ارسال: Danger
  سوال-پرداخت درون برنامه ای برای بازار و مایکت Hamid1225 1 285 16/11/1396، 12:43 صبح
آخرین ارسال: ahmadreza59
  درخواست کمک برای انتخاب موتور بازی؟موتوری که کم حجم ترین خروجی رو تویل بده saeid4x 2 254 27/10/1396، 04:43 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان