درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موتور بازی سازی
سلام خوبین cool

ببخشید از پنج انجین زیر کدوم بهتره 
love2d- lib gdx - godot - phasar.io - torque 2d 

برای ساخت بازی دوبعدی 

از چپ به راست بهترین های جهان هستش
پاسخ
یه سوال! این رده بندی هارو از کجا میارید؟
تنها انجینی که من بین اینا میشناسم گودات هست.
godot رو هم تاجایی که من میشناسم هم دو بعدی هست و هم سه بعدی. به زبان های C++ و یه زبان دیگه که مال خوش هست و شبیه پایتان هست هم کار میکنه.
فضای گرافیکی هم برای کار کردن داره.
پاسخ
من کلی توی اینترنت میرم و رتبه های 1تا5 شون رو مقایسه کردم تا به اینا رسیم ویک سایت بود که دقیقا همین 5 تا اول بودن
پاسخ
 سپاس شده توسط MJS
و وقتی میزنم یک سایت رسمی هستش که نمیخواد بری توی سایت بیرون از 1 تا کلی رو مینویسه
پاسخ
 سپاس شده توسط MJS
من با love2d و godot کار کردم phasar.io رو فک کنم دیدمش ... از بین اینا تقریبا کاملترینش godot هست اما اونم کمبود هایی داره ... اگه برنامه نویسی انجین بلدی ... بنظرم برو سمتشون که خودت بتونی گسترشش بدی وگرنه ... گیم میکر خیلی بهتره ...(نظر شخصی)
Madness is like GRAVITY
all it needs is a little PUSH
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای انتخاب موتور بازی؟موتوری که کم حجم ترین خروجی رو تویل بده saeid4x 2 38 27/10/1396، 04:43 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  تازه بازی سازی رو شروع کردم و پیشرفتم متوقف شده لطفا کمک کنید u r s a 19 314 26/10/1396، 10:42 صبح
آخرین ارسال: u r s a
  موتور برنامه سازی YASIN GIME 16 187 20/7/1396، 11:17 عصر
آخرین ارسال: full-city
  درخواست دانلود موتور بازی سازی LÖVE YASIN GIME 10 228 13/7/1396، 12:26 عصر
آخرین ارسال: MJS
Question راهنمایی برای بازی سازی دو بعدی اندروید broken.heart 3 236 19/4/1396، 04:19 عصر
آخرین ارسال: broken.heart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس