درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موتوری که نیاز به برنامه نویسی ندارد (سوال مهم)
شما بیشتر به شفا نیاز دارید
منم دارم 3dgs رو میگم نه یونیتی . دوباره سوتی دادی
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
 سپاس شده توسط orache
خاب پی سی پورت جان برو همین موتور رو یاد بگیر فقط یادت باشه من بهت نگفتم بری سمت این موتور ok اصلا من چیکار دارم کی چی یاد میگیره اره خدا باید منو شفا بده که 8 صفحه دارم جرو بحث میکنم p30_port هرچی کرمته اون اموزش هایی که تو بازیر دارن میفروشن از این موتور 2 تا بیشتر نیست هردوشونم اشغال به تمام معنا هستن اگه میگی چرا بگو تا بهت بگم
منم نگفتم این موتور برای ایشون مناسبه . من گفتم شما داری همش اطلاعات قلط میدی اینم نمونش بله 8 صفحه اطلاعات غلط دادی
p30_port بازی باز با تجربست . حرفش هم درسته .
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
 سپاس شده توسط orache
من چی اطلاعات غلط دادم فقط چون گفتم این موتور سخته ولی هنوزم پای حرفم هستم تازه یونیتی اووووووووووووه کلی کد های اماده و قابل تنظیم داره پی سی پورت میتونه بره با اونا بازی بسازه ولی میخاد راحت باشه بی کد باشه سوم شخص و با گرافیک که من گفتم چنین موتوری انشالله تو سال 3000 میلادی درست بشه
پی سی پورت اگه میخای 3dgs یاد بگیری بهتره با اینا شروع کنی برو ttgame.ir و نوشته اموزش زبان لایت سی با ورک شاپ برو اونو دانلود کن اگه اموزش های دوستم داریوشو میخای اونم بیا http://www.game-makers.ir/ نوشته کتاب اموزش 3dgs اگه فیلم خود موتور هم میخای باید از نت خریداری کنی
ببین پی سی پورت اصلا یه حرفی فعلا بیا fpsc خاب همون اول شخص بساز بعد از چند ماه برو یه موتور دلخاه اگه یه وقتی اومدی fpsc هرچی میخای یا هر مشکلی داری من میتونم حل کنم درباره ی این موتور هم چیزی میخای بهم پ خ بده تا همی چیز دربارش بگم همین طور ابزار ها ok teeth
محمد جان دیگه این بحثو ادامه نده الان فکر کنم قلف شه teeth
بس کنید این مسخره بازی ها رو !!,l'
به اندازه کافی براش توضیح دادید . اقا Orache شما هم همیشه اطلاعات غلط می دی ! خسته نشی!!lol
نقل قول: درسته، منم قبول دارم یونیتی بهتره، ولی خب تنها حجم موتورش 511 مگ هستش. بابا چند ساعت بشینم پای اینترنت تا دانلود بشه؟؟
شما که حتی نمی خوای 500 مگ دانلود کنی . داداش بی خیال بازی سازی شو .!!!
بازی سازی هم الکی نیست که. شما هم فکر می کنم یا جو گیر شدی یا ... که می خوای یه شبه بازی سوم شخص بسازی .
اگه علاقه داری از اول اول شروع کن اگرهم نه که برو سراغ یه کار دیگه !!
من دیگه این جا پست نمی دم خداحافظ.
XEngine
<po?<po?<po?<po? شماها دعواتونو بکنین.
بی جنبه ها!!! به خدا هیچکدومتون حتی یه Level ساده که یه نفر با کلت گلوله بزنه هم نساختینک حالا اومدین اینجا که چی؟؟؟ مثلا خیلی حالیتونه؟؟؟ نه خیرohnoohnoohnoohno
من که از بودن در این بحث راضی هستم. خیلی هم خوش گذشت. اگه خواستین تمومش کنین.
بابت همه چیز ممنونم/flowerflowerflower
خیلی ادم....... هستی که به بی خودی قسم میخوری تو از کجا میدونی کسی نساخته یه ادم با کلت ساده ترین چیزه بد بخت
.
.
اطلاعات غلط میدی چیش غلط بود الکی تو یه پستونک انداخته تو دهن همه تازه تو هم خیلی حرف اضافی میزنه تا حالا یه پستم ازت ندیدم که بدرد بخوره باور کن ندیدم
 سپاس شده توسط p30-port
(22/4/1391، 04:18 عصر)p30-port نوشته است: <po?<po?<po?<po? شماها دعواتونو بکنین.
بی جنبه ها!!! به خدا هیچکدومتون حتی یه Level ساده که یه نفر با کلت گلوله بزنه هم نساختینک حالا اومدین اینجا که چی؟؟؟ مثلا خیلی حالیتونه؟؟؟ نه خیرohnoohnoohnoohno
من که از بودن در این بحث راضی هستم. خیلی هم خوش گذشت. اگه خواستین تمومش کنین.
بابت همه چیز ممنونم/flowerflowerflower

من هزار تا ساختم teeth
طرز صحبت کردنت رو بهتره درست کنیteeth
بقیه هم اینجا رو اسپم بازار نکننteeth
شمام آقای p30-port اگه میخوای بازیساز بشی و علاقه داری بدون نمیشه یه شبه راه هزار ساله رو بری باید از اول شروع کنیwink
Madness is like GRAVITY
all it needs is a little PUSH
بچه ها بسه
تاپیک قفل شد
 سپاس شده توسط mohammadali1375 ، p30-port

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  واسه آموزش ۰ تا ۱۰۰ کد نویسی کدوم تاپیک برم؟ Babak. M 7 117 22/3/1398، 10:48 عصر
آخرین ارسال: m.babayi574
  سوال-پرداخت درون برنامه ای برای بازار و مایکت Hamid1225 1 392 16/11/1396، 12:43 صبح
آخرین ارسال: ahmadreza59
NewText راهنمایی در مورد برنامه نویسی و گرافیک aminfoolady 4 610 25/8/1396، 01:02 عصر
آخرین ارسال: aminfoolady
  موتور برنامه سازی YASIN GIME 16 857 20/7/1396، 11:17 عصر
آخرین ارسال: full-city
  پرداخت درون برنامه ای گوکل پلی در گیم میکر ahmadreza59 10 1,740 17/5/1396، 04:56 عصر
آخرین ارسال: Sam_Solid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان