درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موتوری که نیاز به برنامه نویسی ندارد (سوال مهم)
بازیباز چرا اسپم میدی x( میخای اخراج شی برو به مجید بگو دیگه ,l'

p30-port
تو میخای بازی بسازی که سوم شخص باشه. بی کد باشه . گرافیکی باشه . در حد بتل باشه . با یک کلیک بشه یه بازی ساخت نه دادا همچین موتوری فعلا نیومده احتمالا تا سال های 2098 یا نرسیده به 3000 ساخته شاید شد برو یونیتی دیدی نتونسی چیزی بفهمی بیا گرم میکر
 سپاس شده توسط p30-port
Sad 
(21/4/1391، 11:39 عصر)orache نوشته است: بازیباز چرا اسپم میدی x( میخای اخراج شی برو به مجید بگو دیگه ,l'

p30-port
تو میخای بازی بسازی که سوم شخص باشه. بی کد باشه . گرافیکی باشه . در حد بتل باشه . با یک کلیک بشه یه بازی ساخت نه دادا همچین موتوری فعلا نیومده احتمالا تا سال های 2098 یا نرسیده به 3000 ساخته شاید شد برو یونیتی دیدی نتونسی چیزی بفهمی بیا گرم میکر

حالا چرا میزنی surprised؟
خب یه سوال بود دیگه؟؟؟depressed
مگه خودت نگفتی که یونیتی تو اینجور مواقع بهتره؟؟؟ هم سوم شخص میده و هم کدهاش در دسترسه؟؟؟ زبونشم که جاواست و شبیه C++ هستش. پس بهتر نیست یونیتی کار کنم؟؟؟angel/
دوستان معذرت میخوام. بلاخره موتور رو انتخاب کردم. 3DGS. چطوره؟؟؟ به نظر من که به درد من میخوره. فقط چند تا سوال که خواهشمندم با حوصله جواب بدین! <hel;
اول اینکه زبان برنامه نویسیش ++C هستش؟؟
دوم اینکه یه لینک دانلود موتور به همراه کرکش رو معرفی کنین.
سوم اینکه تمام برنامه هایی که برای کار با این موتور لازمه به همراه لینک دانلود (و کرک در صورت لزوم) معرفی کنین.
چهارم اینکه حجم موتور چنده؟؟ درسته که اینترنت 512 دارم ولی لازمه که مدیریت کنم.

ممنون بابت این همه مدت که منو راهنمایی کردین...<wave>
flowerflowerflowerflower
 سپاس شده توسط orache
اسپم چیه بابا من کلی براش توضیح دادم .
الان که تو گفتی برگشتم صفحه قبل دیدم نصفش ارسال نشده . قاطی کرده . شما هم از این به بعد زود قضات نکن .
-
خلاصه رو می نویسم .
اصلا برا چی می خوای بازی بسازی . بازی سازی الکی نیست که .شما هم از اون هایی هستی که می خوان یه شبه بازی خفن بسازن .
باید از اول شروع کنی . اگه برای تفریح می خوای می تونی با udk راحت ماد بسازی .
خدا کنه این یکی مثل ادم ارسال بشه .
شد!!!!
XEngine
 سپاس شده توسط orache ، p30-port
p30_port از بین این همه موتور دس گذاشتی رو سخت ترین موتور ببین برو از هرکی میخای بپرس من چند تا موتور تا حالا باهاش کار کردم نه این که بشینسم سرشا یه خورده باهاش کار کردم موتور های زیر رو ببین
counstract
game maker
3dgs
unity
udk
xna که فریم ورکه
fpsc
cry engin نسخه sdk
cube
cube 2
game editor
agm
حالا میخام یه خورده هم با anvil و iw و c4 و torque کار کنم من تو بین اینا یونیتی رو ترجیح میدم اگه نظر من برات مهمه میگم یونیتی تو اول میای میگی بی برنامه نویسی باشه بعد میری سمت موتوری که کلش برنامه نویسی هست من 6 ساعت تو صفحات قبل اومدم کد گذاشتم اون کرده 285 خطی رو دیدی ؟؟ اهان اون میدونی چی بود ؟؟ فقط یه کاراکتر مسخره که حرکت کنه و با اسپیس یه تیر افتضاح بزنه یه دشمنم مقابلش که فقط تیر میزنه همین همینو تو بخای تو یونیتی پیاده کنی عمرن اگه به 50 خط برسه میل خودته هرجور بخای c;,g
 سپاس شده توسط p30-port
orache عزیز بازم ممنون.
مرد حسابی اگه یونیتی رو انتخاب کنم میای هر چی کد لازم داشتم بهم بدی؟؟teethteeth معلومه که نه!!ohnoohno
درسته، منم قبول دارم یونیتی بهتره، ولی خب تنها حجم موتورش 511 مگ هستش. بابا چند ساعت بشینم پای اینترنت تا دانلود بشه؟؟moamoa
حالا بگو ببینم کرکش تو اینترنت به راحتی پیدا میشه؟؟؟ سوم شخص داره یا نه؟c;,g
 سپاس شده توسط orache
چند بار من باید توضیح بدم تو این موتور ها هیچ محدودیتی وجود نداره استراتژی ماشینی فوتبال اول شخص دوم شخص سوم شخص چهارم شخص الا ماشالله تو می کد اگه خاستم بهم میدی حداقل یونیتی رو میدونی اگه اشکالی داشتی یه نفر بهت میگه ولی 3dgs رو اسمون زمین بیاد هیچ کسی بلد نیست بگه
ببین راستی تو خیلی علاقه داریا به بازی سایز میدونستی اییییییییییییییینقدر علاقه داری که حاضر نیستی 500 مگ انلود کنی teeth
میتونی بخری و دانلود کنی اگه خاستی یه سایت بهت میدم هم توش نرم افزار هست هم کرک تست شده وسالمه اینجا نمیتونم بذارم بهت پ خ میدم
(22/4/1391، 11:05 صبح)orache نوشته است: p30_port از بین این همه موتور دس گذاشتی رو سخت ترین موتور ببین برو از هرکی میخای بپرس من چند تا موتور تا حالا باهاش کار کردم نه این که بشینسم سرشا یه خورده باهاش کار کردم موتور های زیر رو ببین
counstract
game maker
3dgs
unity
udk
xna که فریم ورکه
fpsc
cry engin نسخه sdk
cube
cube 2
game editor
agm
حالا میخام یه خورده هم با anvil و iw و c4 و torque کار کنم من تو بین اینا یونیتی رو ترجیح میدم اگه نظر من برات مهمه میگم یونیتی تو اول میای میگی بی برنامه نویسی باشه بعد میری سمت موتوری که کلش برنامه نویسی هست من 6 ساعت تو صفحات قبل اومدم کد گذاشتم اون کرده 285 خطی رو دیدی ؟؟ اهان اون میدونی چی بود ؟؟ فقط یه کاراکتر مسخره که حرکت کنه و با اسپیس یه تیر افتضاح بزنه یه دشمنم مقابلش که فقط تیر میزنه همین همینو تو بخای تو یونیتی پیاده کنی عمرن اگه به 50 خط برسه میل خودته هرجور بخای c;,g
چرا اطلاعات قلط میدی . قول میدم خودت تالا یه کاراکتر ساده هم با یونیتی درست نکردی . اگه همون رو بخوای با یونیتی بسازی هم همینقدر میشه . فقط تیر زدن الکی میشه 50 خط .
p30-port عزیز . شما برای چی میخواید همچین بازی بسازی ؟ چرا دنبال موتور میگردی ؟ اگه به ماد سازی علاقه داری دنبال ادیتور بازی ها باش .و یا برو دنبال یه موتور خوب و از اول یاد بگیر . از برنامه نویسش هم نترس
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
محمد جان تا حالا با 3dgs کار کردی من نمیدونم p30_port میگه کد نمیخام بعد میره سراغ 3dgs میخای یه سورس بذارم؟؟ نگاه کنی؟؟ تا حالا تو ایران کسی با این موتور بازی ساخته ؟؟ امیر رضا و داریوش جعفری یه 2 _ 3 سالیه با این موتور دارن کار میکنند ولی هیچی بازی نساختن c;,g
خدا به همه ی جاهلان علم عطا کنه .
با این موتور بازی ساختم و رو انجمن هم گذاشتم
آقای مهدی ربیعی با ایم موتور کلی بازی جور و واجور ساختن
تو بازار آموزش فارسی این موتور هست
یک بازی جدید رالی هم در حال ساخت با این موتوره
کلا اکثر افرادی که 3d کار میکنند این موتور رو امتحان کردند (فکر کردی خودت کشفش کردی ؟)
سی دی فروشیه هم که بازی درست حسابی نداره این موتور رو داشت
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
 سپاس شده توسط orache
خدا باید تورو شفا بده من یعنی خودم خبر ندارم با یونیتی اینا اومده lol من موتور 3dgs رو میگم دارم میگم که امیر رضا و داریوش جعفری باهاش بازی میسازن شما مثلا اینکه دوزاری کجه teeth خودت اینطور فکر نمیکنی :P

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  واسه آموزش ۰ تا ۱۰۰ کد نویسی کدوم تاپیک برم؟ Babak. M 7 117 22/3/1398، 10:48 عصر
آخرین ارسال: m.babayi574
  سوال-پرداخت درون برنامه ای برای بازار و مایکت Hamid1225 1 392 16/11/1396، 12:43 صبح
آخرین ارسال: ahmadreza59
NewText راهنمایی در مورد برنامه نویسی و گرافیک aminfoolady 4 610 25/8/1396، 01:02 عصر
آخرین ارسال: aminfoolady
  موتور برنامه سازی YASIN GIME 16 857 20/7/1396، 11:17 عصر
آخرین ارسال: full-city
  پرداخت درون برنامه ای گوکل پلی در گیم میکر ahmadreza59 10 1,740 17/5/1396، 04:56 عصر
آخرین ارسال: Sam_Solid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان