درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موتوری که نیاز به برنامه نویسی ندارد (سوال مهم)
نه بابا اگه رایگان بود که شرکت های ایرانی باهاش بازی میساختن چون لایسنسش تو مایه های 1 و نیم میلیون(یه چیز تو همین مایه ها) هست
Madness is like GRAVITY
all it needs is a little PUSH
 سپاس شده توسط p30-port
(19/4/1391، 07:58 عصر)fabio1375 نوشته است: نه بابا اگه رایگان بود که شرکت های ایرانی باهاش بازی میساختن چون لایسنسش تو مایه های 1 و نیم میلیون(یه چیز تو همین مایه ها) هست

پس عوضیا چرا نوشتن Free Version؟؟؟ اونم از نوع Full!!!!x(
یعنی 30 روزه رایگانه؟؟؟ بعد سی روز چه گلی باید به سرمون بزنیم؟؟؟
2تا ورژن داره رایگان که محدودیت داره و 30 روزس و نسخه کامل و پولی که 3 میلیونه
اخ میدونستم اخرش دیوونه میشی <comp; lol
ببین دادا این موتور هایی که تو ایران استفاده میشن

udk زبان برنامه نویسی unreal script تو مایه ههای سی پلاس
unity زبان بو سی شاپ جاوا اگه اینو میخای یاد بگیری بشین یونیتی کار کن
torque زبانش تورگ اسکریپت مثل انریله تو مایه های سی پلاس
3dgs زبانش لایت سی میشه گفت خود سی پلاسه
ogre که مستقیما نمیتونی ازش استفاده کنی باید برای خودت ادیتور درست کنی

بابا مگه میخای بازی رو بترکونی همین نسخه رایگانو دانلود یا خریداری کن از سرتم زیادیه اااااااااااووووووو راستی یه موتور رو یادم رفت
cryengine که نسخه sdk هست یعنی خود شرکت رایگان داده بیرون ولی باید بعد از فروش بازیت 20% از حاصل سودو بهش بدی از سود حاصل نه از کل پول تو ایران که میشه پیچوند ولی دزدی محسوب میشه باید پولشو بدی
یه سوال دیگه:teeth
من برنامه Turbo C++ 4.5 Win رو که لینکش اینه: http://www.mediafire.com/?ib5zimt22xd رو دانلود کردم. ولی موقع Run کردن پسورد میخواد. کسی میدونه چی باید بدم؟؟؟ohnoohnoohno
از فروم C++ این سایت، آدرس Turbo C++ 4.5 Win رو پیدا کردم. ازش پرسیدم ولی جواب نداد.:P:P
ببین یه نفری تو سایتش این نرم افزار رو گذاشته دیگه از کدوم سایت اوردی تو همون سایت رمزش نوشته اون لینک بالا رو همون سایت اپلود کرده گذاشته
بیا عزیز از اینجا دانلود کن رمزشم پایین دانلود نوشته

سایت
 سپاس شده توسط p30-port
Wink 
ممنون از اینکه طی این مدت منو راهنمایی کردین. به عنوان جمع بندی موضوع، پیشنهاد می کنید برای ساخت بازی 3 بعدی سوم شخص برای من که اصلا کار نکردم و تازه کار محسوب میشم، کدام مورد بهتره؟ از لحاظ رابط کاربری، آسان بودن مراحل تهیه بازی، بدون نیاز به کد نویسی (یا حداقل موجود و در دسترس بودن اسکریپتها)، دارای فروم فارسی و فعال و ...
1- یونیتی
2- اف پی اس
3- 3DGS
4- یو دی کی
5- گیم میکر
6- ...

ممنون میشم جواب بدین. لطفا همه جواب بدن.
نمیدونم با اف پی اس میشه سوم شخص ساخت با نه ولی با شرایط شما اف پی اس بهترینه ولی اگه ساخت بازی الان براتون ضرورتی نداره بهتره برنامه نویسی کار کنید خیلی بدرد بخورهteeth
Madness is like GRAVITY
all it needs is a little PUSH
دنبال ساخت سوم شخص با اف پی س نباشید حتی اگر بشه خیلی مضخرف میشه
[quote]
ممنون از اینکه طی این مدت منو راهنمایی کردین. به عنوان جمع بندی موضوع، پیشنهاد می کنید برای ساخت بازی 3 بعدی سوم شخص برای من که اصلا کار نکردم و تازه کار محسوب میشم، کدام مورد بهتره؟ از لحاظ رابط کاربری، آسان بودن مراحل تهیه بازی، بدون نیاز به کد نویسی (یا حداقل موجود و در دسترس بودن اسکریپتها)، دارای فروم فارسی و فعال و ...
1- یونیتی
2- اف پی اس
3- 3DGS
4- یو دی کی
5- گیم م
XEngine

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  واسه آموزش ۰ تا ۱۰۰ کد نویسی کدوم تاپیک برم؟ Babak. M 7 142 22/3/1398، 10:48 عصر
آخرین ارسال: m.babayi574
  سوال-پرداخت درون برنامه ای برای بازار و مایکت Hamid1225 1 409 16/11/1396، 12:43 صبح
آخرین ارسال: ahmadreza59
NewText راهنمایی در مورد برنامه نویسی و گرافیک aminfoolady 4 644 25/8/1396، 01:02 عصر
آخرین ارسال: aminfoolady
  موتور برنامه سازی YASIN GIME 16 892 20/7/1396، 11:17 عصر
آخرین ارسال: full-city
  پرداخت درون برنامه ای گوکل پلی در گیم میکر ahmadreza59 10 1,812 17/5/1396، 04:56 عصر
آخرین ارسال: Sam_Solid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان