درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موتوری که نیاز به برنامه نویسی ندارد (سوال مهم)
ببین نه نمیشه مشخصاتم کافیه برای ویندوز سون هم فکر نکنم بتونی تو نت x10 رو گیر بیاری باید از تیرنام بخری اها راستی اگه میخای محدودیت های fpsc رو بگم بهم بگو تا همینجا بگم ok خودت میگی fps یعنی اول شخص creator هم سازش دیگه smiley
 سپاس شده توسط p30-port
(19/4/1391، 04:48 عصر)orache نوشته است: ببین نه نمیشه مشخصاتم کافیه برای ویندوز سون هم فکر نکنم بتونی تو نت x10 رو گیر بیاری باید از تیرنام بخری اها راستی اگه میخای محدودیت های fpsc رو بگم بهم بگو تا همینجا بگم ok خودت میگی fps یعنی اول شخص creator هم سازش دیگه smiley

اگه ایرادی نداره بگین لطفا!!!!
درضمن یه فروم اختصاصی FPS که فارسی باشه هم معرفی کنین/:>
 سپاس شده توسط orache
یعنی چی اگه ایرادی نداره بگین لطفا ',}
 سپاس شده توسط p30-port
محدودیت های موتور fps رو میگن
من چندتاشو مثال میزنم
1-منو شما فقط شامل 3 گزینس شروع بازی لود بازی و خارج شدن از بازی
2-از اول بازی فقط 1 اسلحه میتونید بزارید
3-هوش مصنوعی قوی نداره
4-نمیتونید گیم پلی خوب توش قرار بدید مثلا سوار تانک یا ماشین بشه
5-تا جایی که میدونم پرتاب نارنجک به صورت انتخاب نارنجک هست یعنی نارنجک یه اسلحه جداگونه حساب میشه
6-گرافیک بازی های ساخته شده زیاد نیست
7-باگ زیاد داره
8-اگر اسکریپت نویسیشو بلد نباشی هیچ کاری نمیتونی کنیteeth
بازم داره ولی همینا کافیه
 سپاس شده توسط orache ، p30-port
اینایی که گفتی نصف کمتر جزء محدودیت حساب میشن اصلا شاید 1 دونش فقط محدودیت حساب شه بذار من میگم هم اشکالاتو یعنی باگ هارو و هم محدودیتا

1_منو شامل 3 گزینه
2_ نداشتن زمینی ناهموار در خود ادیتور
3_کمبود فضا برای ساخت یه مرحله یعنی طول و عرض زمین 100 متر بیشتر نیست
4_نمیشه یه مدل با ارتفاع زیاد گذاشت من خودم امتحان کردم
5_ نور پردازی نداره یعنی فقط باید محیطو نورانی کنی نمیشه از نور های مستقیم یا.... استفاده کرد
6_غیر از بازی fps نمیشه بازی دیگه ای ساخت
7_فقط 9 اسلحه میشه برداشت
8_یه اسلحه مثلا اگر دوربین یا نارنجک داشته بایه باید اسلحه رو عوض کرد تا بشه استفاده کرد
9_اسکریپتش چرته
10_نمیشه تا بی نهایت طبقه رفت بالا یعنی 7 _ 8 طبقه بری بالا تر دیگه امکان بالا رفتنو نمیده
11_ به اجسام برخورد و گیر میکنه
12_ نمیشه محیطو سریع کرد یعنی رفت و امد بازیکن و پریدن و دشمن و یار و... هیچ کدوم
13_افت فریم بسیار داره
14_اگه یه زمین عریض بسازی نویز های بسیاری داخلش هست و نمیشه رفع کردش
15_اسلحه ها لگد نمیندازن
16_وقتی گلوله میزنیم ناجورن یعنی کلیک چپ موسو نگه میداری 10 تا صدا میاد 1 تیر کم میشه و 1 تیر پرتاب میشه اگه دقت کنین اون بالا شمارش تیر اسلحه رو میشه یافت که تو ثانیه 1 دونه 1 دونه کم میشه
17_در صفحه بازی کن نمیشه پنل اضافی گذاشت فقط پنل عمر و اسلحه هست
18_افکتها همه 2 بعدی هستن انگار کاغذی هستن یعنی شما در بازیتون نمیتونینی از هیچ افکتی استفاده کنین
19_اتیش یا همون فلش اسلحه 2 بعدی هست درسا مثل بازی igi مصنوعی
20_نمیشه وسیله نقلیه گذاشت اگه بذاری و بری روش یا توش اون حرکت میکنه و تو از بالاش می افتی
21_هوش مصنوعی خوب اصلا نمیشه داد یعنی کاراکتر قبل از اینکه ما وارد محیط شیم مارو پیدا کرده و روبه طرف ما هست یعنی اصلا نمیشه بازی مخفیانه ساخت
22_قد همه کاراکترا از ما بلند تره
23_ وقتی یه اسنایپر بذاری بالای برج تو هر ثانیه 400 تیر بهت میزنه و 1 ثانیه ای میمیری
24_وقتی از یه فاصله نه خیلی زیاد بی افتی رو زمین یا یه چیز دیگه ازش رد میدی
25_ نارنجک و ارپیجی هردوشون چرتن وقتی میترکن یه خورده افکت 2 بعدی سیاه ازشون میاد بیرون و خیلی مصنوعی هستن
26_نمیشه از سایه استفاده کرد چون بقیه جاها نور پایین تر دیده میشه
27_وقتی میمیری هم میتونی بچرخی و هرچی دیگه و وقتی مردی اروم اروم میای طرف پایین مثل بازی doom
28_وقتی یه صندوق یا یه کمد درست کردی و توش میخای یه اسلحه بذاری وقتی بازیکن نزدیکش شد برش میداره بدون باز کردن کمد یا....
29_لود بازی خیلی خیلی طول میکشه
30_ حجم بازی سرسم اوربالا میره موقع بیلد
31_ بخای یه مرحله بسازی بعد ازش تست بگیری 1 ساعت طول میکشه بعد نگاه کنی یه جاش مورد داره یه مورد کوچولو دوباره باید موردو برطرف کنی و 1 ساعت دیگه صبر کنی
32_صدا گذاری افتضاح یعنی وقتی یه صدایی میذاری (وقتی صدارو تو همه قسمتا میذاری (با استفاده از دکمه شیفت)) صدا فقط از یه جهت میاد
33_وقتی جعبه یا هرچی دیگه رو رو هم بذاری و یه خورده بهم چسبیده باشن یهو اینور اونور پرت میشن
34_اگه یه ابجکت درست کنی و پولیگان زیادی بهش بدی داخل بازی ناپدید میشه چون موتور گرافیکش خیلی کمه
35_ وسایل هایی که مقدار استرنج ان ها زیاد باشن وقتی داخل یه خونه منفجر شد تمامی چیزایی که سر میز سر جغبه و.... گذاشته بشه از میز یا ... عبور میدن و به پایین میفتن
36_برای ساخت یه بازی به 10 تا نرم افزار احتیاجه در صورتی که در موتور های دیگه اینطور نیست همه چی داخل خود نرم افزاره
.
.
.
..

حالا میل با خودته میتونی با این موتور کار کنی کار کن wink
 سپاس شده توسط p30-port ، armin
ای بابا. گیچم کردین!!!!/;d'ohno/;d'ohnosurprisedwhat

یونیتی چی؟؟؟ سوم شخص داره؟؟؟ زبانش فکر کنم C++ باشه که دارم یاد میگیرم.
رایگان میشه دانلود کرد یا پولیه؟؟؟:P
ohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohno
نه زبانش c++ نیست ولی سه تا زبان دیگه داره که شامل c# ,java ,boo (اگه درست نوشته باشم)
آسونترینش هم جاوا هست بشین اونو یاد بگیرteeth
Madness is like GRAVITY
all it needs is a little PUSH
کشتین منو/ یه بار میگین سی ++ هست. دفعه بعد میگین جاوا.x(x(x(
حجمش چطوره؟ ویندوز من 7ه.
500 مگ حجمشه میتونی نسخه کرکی شو تو اینترنت پیدا کنیteeth
Madness is like GRAVITY
all it needs is a little PUSH
500 مــــــــــــــــــــــــگ!!!!!!!!!!surprised
بگو پاره شدم دیگه.ohno<char>
بابا یکی به منم محبوبیت بده دیگه!!<wave>
مرد حسابی چرا دروغ میگی؟؟ من الان تو سایت یونیتی هستم میگه Free Full Version for Windows. مگه این نشون دهنده این نیست که رایگانه؟؟:">:">
نسخه 3.5.3 رو نشون میده.cool
هوراااااااا، کشف کردم که رایگانه.moalolteeth

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  واسه آموزش ۰ تا ۱۰۰ کد نویسی کدوم تاپیک برم؟ Babak. M 7 117 22/3/1398، 10:48 عصر
آخرین ارسال: m.babayi574
  سوال-پرداخت درون برنامه ای برای بازار و مایکت Hamid1225 1 392 16/11/1396، 12:43 صبح
آخرین ارسال: ahmadreza59
NewText راهنمایی در مورد برنامه نویسی و گرافیک aminfoolady 4 610 25/8/1396، 01:02 عصر
آخرین ارسال: aminfoolady
  موتور برنامه سازی YASIN GIME 16 857 20/7/1396، 11:17 عصر
آخرین ارسال: full-city
  پرداخت درون برنامه ای گوکل پلی در گیم میکر ahmadreza59 10 1,740 17/5/1396، 04:56 عصر
آخرین ارسال: Sam_Solid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان