درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی برنامه Stykz
سلام
این تاپیکو قبلا زده بودم ولی پاک شده مثل اینکه، پس یکی دیگه میزنم تا بتونید استفاده کنیدwink

resim

Stykz نرم افزاری رایگان است که توسط آن می توانید انیمیشن های دو بعدی را با استفاده از نقطه ها و خطوط طراحی کنید، یعنی بوسیله این نرم افزار می توانید کاراکتر یا کاراکترهایی را به ساده ترین روش ممکن خلق کنید و سپس او را به حرکت در آورید. ویژگی اصلی نرم افزار Stykz حجم کم ، کاربر پسند بودن و خروجی های متفاوت مثل Gif و SWF است.

بعله همونطور که خوندید برنامه بسیار روونیه من خودم چند تا انیمیشن باهاش ساختم شمام میتونید اسپرایت بسازید یا هر چیزی که بخواید(دو بعدی ادم خطی straight) اینم بگم که روی ویندوز ده اصلا خوب اجرا نمیشه الان چون ویندوز ده دارم دیگه استفاده نمیکنم خیلی کند اجرا میشه mad
لینک و منبع:سایت
برید از این سایت دان کنیدcool
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پاسخ
 سپاس شده توسط ladyship
یه سوال؟
من خودم با گیم میکر کاراکتر میسازم یا میدم طراح گرافیک ( خودم فقط برنامه نویسم )
تو این برنامه فقط این مدل شکل ها (استیک من) رو میشه ساخت؟
عبادت به زیادی نماز و روزه نیست ، همانا به زیاد اندیشیدن در کار خداست ... امام رضا (ع)
آموزش های درخواستی گیم میکر
پاسخ
(25/6/1395، 04:27 عصر)مسعوووود نوشته است: یه سوال؟
من خودم با گیم میکر کاراکتر میسازم یا میدم طراح گرافیک ( خودم فقط برنامه نویسم )
تو این برنامه فقط این مدل شکل ها (استیک من) رو میشه ساخت؟

اره تقریبا
توی یه سایت دیگه هست که مدل های دیگشو هم داره توی هلپ خودش بگردید پیدا میشه سایته
مدل تفنگ دایناسور زامبی و هرچیز دیگه تقریباwink
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت سوپر لوپر + نمونه کارم Amirns 8 2,153 25/6/1393، 03:19 عصر
آخرین ارسال: King of Power
  کتب قدیمی برنامه نویسی و ساخت بازی sajjad3011 3 905 1/5/1393، 03:49 عصر
آخرین ارسال: محمدمهدی علیجانی
  معرفی بهترین سایت موزیک آنلاین Xaniar 5 1,356 29/3/1393، 03:49 صبح
آخرین ارسال: XGAME
  معرفی چند سایت برای اسپرایت M@HAMMAD 1 937 9/3/1393، 12:24 عصر
آخرین ارسال: AZUTA
  همه صداها اینجا هستند!(معرفی سایت ) alirezass 14 3,793 2/1/1393، 05:17 عصر