درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
گیم در مشکل gif میکیر

مشکل gif در گیم میکیر
سلام
خب فایل gif  شما خودش ناقصه گیم میکر بیچاره چیکار کنه شما باید به روشی که من درست کردم فایل بزاری و اگه فایل png باشه کیفیت کار هم بهتره من  3 تا عکس میزارم عکس شماره -0- همون عکس شماست که تو گیم میکر اینجوری خونده میشه . عکس شماره -1- همون عکس شماست که اصلاحش کردم و در واقع باید اینجوری خونده بشه و عکس شماره -2- در واقع روش صحیح کذاشتن عکس تو گیم میکر هست بدون افکت و ساده هست ولی  سبک و درست فقط سرعت عکستو باید تنظیم کنی
سایز عکسها رو نصف کردم چون سایز اصلی اینجا بالا نمیومد
و همینطور بنظر من گیم میکر واسه کارت هم بهترینه و هم راحت ترین

فایل‌(های) پیوست شده
.png   spr_0_strip34.png (اندازه: 243.86 KB / تعداد دفعات دریافت: 5)
.png   spr_1_strip34.png (اندازه: 245.08 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
.png   spr_2_strip9.png (اندازه: 77.08 KB / تعداد دفعات دریافت: 2)
بازی من

عمو وارد می شود

http://gaming1.persianblog.ir/post/235

----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
دیگه خجالت می کشم بپرسم.
اینطوری که نمیشه از هر کلیک من چندین سوال بیرون میاد.
من فقط الان حیرانم که شما، عکس شماره 0 را چطوری اصلاح کردید و به 1 تبدیل شد.؟!! surprised
منظورم تکه کوچیک ها را چطوری به تصویر کامل تبدیل کردید؟
پاسخ
به نظر من این روش حجم نهایی برنامه رو بطور چشم گیری افزایش میده و اصلا منطقی نیست. اگر میخوای از گیم میکر استفاده کنی، به جای این روش از ترکیب اسپرایت های کوچیک و کد نویسی استفاده کنن. اگه فرصت کنم یه نمونه برات میزنم
پاسخ
(3/10/1395، 03:20 عصر)math24 نوشته است: دیگه خجالت می کشم بپرسم.
اینطوری که نمیشه از هر کلیک من چندین سوال بیرون میاد.
من فقط الان حیرانم که شما، عکس شماره 0 را چطوری اصلاح کردید و به 1 تبدیل شد.؟!! surprised
منظورم تکه کوچیک ها را چطوری به تصویر کامل تبدیل کردید؟

با گیم میکر کارای زیادی میشه انجام داد و ادیت و ساخت اسپرایت یکی از کاراش هست که خیلی بدرد بخوره

کاری نداره وقتی میری تو قسمت ادیت اسپرایت از جایی که تمام فرم ها مشخص هستند فرم اول کپی میگیری و همونجا پست میکنی در واقع فرم 1 و 2 یکی میشه بعد فرم بعدی که فرق میکنه رو کات میکنی و با دبل کلیک وارد فرم 2 که قبلا کپی شده بود میشی و پست میکنی حالا دوتا فرم یکی میشن اینکار رو تا اخرین فرم تکرار میکنی
بازی من

عمو وارد می شود

خدایا شکرت

پاسخ
البته حق با اقای مهدی هست
باید از اسپرایتهای کوچیک استفاده کرد . من فقط خاستم روش کار png  رو تو گیم میکر بگم اگه بخایم روش کار با اسپرایت های کوچیک رو بدیم باید یه سورس کوچیک واسش بزاریم تا سورسو ببینه و روش کار رو درک کنه
مشخصه که math24 در مورد گیم میکر چیز زیادی نمیدونه و نصف کارش کلا با بکگراند هست باید یه سورس اموزشی کوتاه واسه کارش ساخت
بازی من

عمو وارد می شود

خدایا شکرت

پاسخ
شما یه کار دیگه هم می تونی انجام بدی اینکه با یک برنامه گیف را تبدیل به png کنی و بعد وارد گیم میکر کنی
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question اندازه صفحه در اندروید گیم میکیر استادیو math24 4 162 27/9/1395، 11:09 عصر
آخرین ارسال: math24

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان