درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل صدا در گیم میکر :(
سلام
من بعد از سال ها یه پروژه رو شروع کردن برای اولین بار دارم رو همه چیش تقریبا کار میکنم الان تقریبا یه ماه میشه که روش کار میکنم حتی تنظیمات واسش ساختم میتونید صدا های تو بازی یا موزیکو قطع کنید ولی یه مشکلی دارم
وقت هر دو صدا روشن باشن وقتی میریم تو بازی اولین صدای بازی ای که میاد صدای اهنگ رو قطع میکنه, تازه صداهای مختلف صداهای هم رو هم قطع میکنن straight
صداهای گیم از نوع normal عه و صدای بازی از نوع background music عه و توی کد ها صداهای بازی با این کد نوشتم:
sound_play(Poison_Attack_cast);   
آهنگ پشت زمینه رو با این:
sound_loop(Game_Menu);
مشکل کجاست؟ sad
ممنون میشم کمکم کنید
(جوون تیرنام چه پیشرفتی کرده teeth)
پاسخ
همه صداها رو از این کد استفاده کن
audio_play_sound
پاسخ
آره همین تابعی که he123 گفت فقط کارمیده اما چرا تابعای دیگه کار نمیدن کسی میدونه؟
پاسخ
من که کلا گیج شدم  mad
یکمی فکر میکنم اگه چیزی به ذهنم رسید خبرتون میکنم ( باید به یه سورس هام سر بزنم مث که یه همچین مشکلی داشتم قدیما )  smiley
من هیچوقت در گذشته گیر نمیکنم smiley
پاسخ
به نظرم یجورایی باید به فرمت ربط داشته باشه . من خیلی وقته با صدا کار نکردم ولی اینطوری که یادم اومد باید بک گراند موزیک و موزیک عادی رو مشخص کنی
الان شما فکر کنم از دم همه موزیک ها رو ( همون صداها ) نوعشو روی Background تنظیم کردین .
درست یادم نیست ولی فرمت ogg برای عادی بود و mp3 هم بک گراند موزیک 
البته بازم میگم درست اطلاعی ندارم شاید حرف بالایی اصن اشتباه باشه ولی نباید همه صداها از نوع بک گراند باشه 
ببخشید اگه گیج شدین  smiley
پاسخ
ایول alibay15 دمت گرم مشکل از فرمت بود البته ogg کار نکرد ولی .wav کردم مشکلم حل شدددد
audio_play_sound  اینم کدش تو گیم میکر 8.1 موجود نیست straight
ممنون همگی که کمک کردید
3>
بازی رکوردی و مرحله ای آنلاین DotS منتشز شد: http://promakers.ir/showthread.php?tid=14030
پاسخ
خواهش میکنم عزیز . خوشحالم تونستم مشکلتون رو حل کنم  smiley
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad باز نشدن گیم میکر(مشکل چیه؟؟!!) Hamid1225 15 163 14/4/1397، 10:48 صبح
آخرین ارسال: Hamid1225
  تبدیل کد گیم میکر 8 به گیم میکر استدیو gamevar 3 304 4/5/1396، 01:07 عصر
آخرین ارسال: mamali me
Information مشکل ساخت منو برای اندروید در گیم میکر استودیو IntelBoy 3 290 21/4/1396، 05:07 عصر
آخرین ارسال: Milad_Hyper
Sad مشکل کوچک اما بزرگ در فارسی نویسی گیم میکر alibay15 19 1,009 1/1/1396، 12:12 عصر
آخرین ارسال: alibay15
Sad مشکل در گیم میکر 3226572 2 432 20/5/1395، 08:49 عصر
آخرین ارسال: مسعوووود

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان