درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل روم های گیم میکر
جالبه که برای من درسته!!
از چه نسخه ای از گیم میکر داری استفاده می کنی ؟؟
پروژه رو باز کن و یک بار کلید Clear Project Asset Compile Cache رو بزن، این گزینه خیلی مواقع خیلی کاربردی هست
پاسخ
 سپاس شده توسط danialjahantigh
داداش من پروژه رو باز کردم یکی دوتا ایراد موقع خروجی گرفتن داشت که اصلاح کردم و خروجی گرفتم اون مشکلی که  شما دارید نداشتم خروجی خوب بود مثل اون دوستمون که شات گرفته بود
ولی این نکته رو بگم شما یه سری نکات رو رعایت نکردید اول از همه پیشنهاد میکنم اموزشهای اولیه گیم میکر رو دانلود کنید و ازش استفاده کنید بعدش بهتره برای اول اسم اسپرایت ها و ابکجتها و باقی چیزها یه گذینه بذارید که مشخص بشه چیه چون خود گیم میکر اگر اسمها مشابه باشن خطا میگیره
مثلا بجای اسپرایت bloker
spr_bloker
و بجای ابجکت bloker
obj_bloker
بذارید
یا مثلا همین اسپرایت bloker که گذاشتید نه تصویر براش گذاشتید نه اندازه شکل در حالی که اون رو در بازی در حالت برخود قرار دادین . میتونستید یک شکل واسه اون بذارید و برای نامری بودنش فقط کافی بود تیک visible رو بردارید یا از کد image_alpha=0  برای نامری شدن استفاده کنید
در کل اینطور که من برداشت کردم شما نیاز به اموزش های مقدماتی دارید
در ضمن تا زمانی که با اکشن بخواید کار کنید همیشه با مشکلاتی روبرو میشید ضمن این که کار با اکشن محدودیت های خودش رو داره
من یه برنامه تبدیل اکش به کد واستون میزارم میتونید با استفاده از اون کدنویسی کنید پیشنهاد میدم این رو هم امتحان کنید خیلی مفیده
http://s9.picofile.com/file/8338884350/T...r.rar.html
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
 سپاس شده توسط danialjahantigh
(10/7/1397، 10:49 عصر)ArminaGames نوشته است: جالبه که برای من درسته!!
از چه نسخه ای از گیم میکر داری استفاده می کنی ؟؟
پروژه رو باز کن و یک بار کلید Clear Project Asset Compile Cache رو بزن، این گزینه خیلی مواقع خیلی کاربردی هست

از ورژن
141522
استفاده میکنم

مشکله حل شد
عکس گیف بود ( قسمت اول )
با خود گیم میکر  گیفش کرده بودم
اونو که پاکش کردم و یه ساده گذاشتم
درسته درست شد...

نمیدونم اون چ ربطی داشته....
پاسخ
(11/7/1397، 11:35 صبح)ahmadreza59 نوشته است: داداش من پروژه رو باز کردم یکی دوتا ایراد موقع خروجی گرفتن داشت که اصلاح کردم و خروجی گرفتم اون مشکلی که  شما دارید نداشتم خروجی خوب بود مثل اون دوستمون که شات گرفته بود
ولی این نکته رو بگم شما یه سری نکات رو رعایت نکردید اول از همه پیشنهاد میکنم اموزشهای اولیه گیم میکر رو دانلود کنید و ازش استفاده کنید بعدش بهتره برای اول اسم اسپرایت ها و ابکجتها و باقی چیزها یه گذینه بذارید که مشخص بشه چیه چون خود گیم میکر اگر اسمها مشابه باشن خطا میگیره
مثلا بجای اسپرایت bloker
spr_bloker
و بجای ابجکت bloker
obj_bloker
بذارید
یا مثلا همین اسپرایت bloker که گذاشتید نه تصویر براش گذاشتید نه اندازه شکل در حالی که اون رو در بازی در حالت برخود قرار دادین . میتونستید یک شکل واسه اون بذارید و برای نامری بودنش فقط کافی بود تیک visible رو بردارید یا از کد image_alpha=0  برای نامری شدن استفاده کنید
در کل اینطور که من برداشت کردم شما نیاز به اموزش های مقدماتی دارید
در ضمن تا زمانی که با اکشن بخواید کار کنید همیشه با مشکلاتی روبرو میشید ضمن این که کار با اکشن محدودیت های خودش رو داره
من یه برنامه تبدیل اکش به کد واستون میزارم میتونید با استفاده از اون کدنویسی کنید پیشنهاد میدم این رو هم امتحان کنید خیلی مفیده
http://s9.picofile.com/file/8338884350/T...r.rar.html

دستتون درد نکنه این نرم افزاره عالیههه کلی کارمو راحت میکنه و با کدها هم اشنا میشمو کمکم یاد میگیرم
سپاس
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad باز نشدن گیم میکر(مشکل چیه؟؟!!) Hamid1225 15 508 14/4/1397، 10:48 صبح
آخرین ارسال: Hamid1225
  تبدیل کد گیم میکر 8 به گیم میکر استدیو gamevar 3 392 4/5/1396، 01:07 عصر
آخرین ارسال: mamali me
Information مشکل ساخت منو برای اندروید در گیم میکر استودیو IntelBoy 3 351 21/4/1396، 05:07 عصر
آخرین ارسال: Milad_Hyper
  مشکل صدا در گیم میکر :( ahmadrezakamali 6 616 13/1/1396، 10:35 عصر
آخرین ارسال: alibay15
Sad مشکل کوچک اما بزرگ در فارسی نویسی گیم میکر alibay15 19 1,190 1/1/1396، 12:12 عصر
آخرین ارسال: alibay15

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان