درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل روم های گیم میکر
(1/7/1397، 07:19 صبح)danialjahantigh نوشته است:
(31/6/1397، 05:37 عصر)ArminaGames نوشته است: احتمالش خیلی ضعیفه که به جواب برسید، مگر اینکه جزئیات بیشتری رو در اختیار دوستان قرار بدید، چون مشکل شما مشکل خیلی عمومی در گیم میکر نیست، مثلا خود بنده هرگز این مشکل رو در هیچ کدام از پروژه هام نداشتم.
یه تصویر از تب بکگراند و یه تصویر از خود پنجره بکگراند ارسال کنید که این تازه حداقل کاری است که باید انجام بدید (اگر به جواب نیاز دارید)

اين لينك اندرويدش شما همينجوري بزاريد بره روم هاي بعدي بعد يه روم مونده برسه به ماشين سواري شروع ميشه قاط زدنش 

اين لينكش

Http://yon.ir/demoaria5

دوست من، اصلا نیازی نبود که فایل apk رو آپلود کنی چون هیچ کمکی نمیکنه، فقط ظاهر کار رو نشون میده که خودت در پست اول در موردش توضیح دادی، و نمیشه از روش گفت مشکل کجاست، شما اگر میخوای خروجی اندروید بگیری حتما از استودیو برای ساخت بازی استفاده کن چون در گیم میکر 8 و نسخه های پایین تر خیلی از توابع منسوخ شدن
پاسخ
(1/7/1397، 11:34 صبح)ahmadreza59 نوشته است: سلام
یک سوال دارم ایا امکانش هست که بازی رو اول تو گیم میکر 8 ساخته باشی بعد منتقل کرده باشی به استودیو - این نکته رو حتما بگو بدونیم
بعدشم خود منم قبلا بازی ساختم که مشکل شبیه این داشته البته توی همون روم اول بازی مشکل نشون داده میشه و در دفعات بعد که خروجی میگیرم مشکل خودبخود حل شده
ولی اگه بازی رو تو گیم میکر 8 ساخته باشی و این مشکل واست پیش اومده باشه بی خیال خروجی اندروید باش البته نه اینکه فکر کنی تو گیم میکر 8 نباید کلا بسازی نه شما میتونی تو گیم میکر 8 هم بسازی و به استودیو منتقل کنی ولی باید تمام نکات حساس رو هم رعایت کنی . من خودم تا جایی که متوجه شدم اینه که احتمالا نکاتی تو بازی شما مشکل داره ربطی به گیم میکر نداره

البته بازی رو دان و اجرا کردم

سلام ، نه همش با گيم ميكر استيدو هست  ...
اين دومين بازيه كه اينجوري ميشه ، واسه داداشمم همينجوري شد ك كلا بيخياله گيم ميكر شد ...
پاسخ
(1/7/1397، 02:01 عصر)ArminaGames نوشته است:
(1/7/1397، 07:19 صبح)danialjahantigh نوشته است: اين لينك اندرويدش شما همينجوري بزاريد بره روم هاي بعدي بعد يه روم مونده برسه به ماشين سواري شروع ميشه قاط زدنش 

اين لينكش

Http://yon.ir/demoaria5

دوست من، اصلا نیازی نبود که فایل apk رو آپلود کنی چون هیچ کمکی نمیکنه، فقط ظاهر کار رو نشون میده که خودت در پست اول در موردش توضیح دادی، و نمیشه از روش گفت مشکل کجاست، شما اگر میخوای خروجی اندروید بگیری حتما از استودیو برای ساخت بازی استفاده کن چون در گیم میکر 8 و نسخه های پایین تر خیلی از توابع منسوخ شدن

كلا خروجي exe  هم همين جوري حتي بدون خروجي هم همينطوريه
....ميخواين فايل سيو شده گيم ميكرو بدم؟
پاسخ
(1/7/1397، 07:18 عصر)danialjahantigh نوشته است:
(1/7/1397، 02:01 عصر)ArminaGames نوشته است: دوست من، اصلا نیازی نبود که فایل apk رو آپلود کنی چون هیچ کمکی نمیکنه، فقط ظاهر کار رو نشون میده که خودت در پست اول در موردش توضیح دادی، و نمیشه از روش گفت مشکل کجاست، شما اگر میخوای خروجی اندروید بگیری حتما از استودیو برای ساخت بازی استفاده کن چون در گیم میکر 8 و نسخه های پایین تر خیلی از توابع منسوخ شدن

كلا خروجي exe  هم همين جوري حتي بدون خروجي هم همينطوريه
....ميخواين فايل سيو شده گيم ميكرو بدم؟

قطعا بهترین کار اینه که خود پروژه رو ببینیم و برسی کنیم، ولی اگر به هر دلیلی دوست نداری پروژه اصلی رو در اختیار کسی قرار بدی یه پروژه جمو جور تر که همین مشکل رو داشته باشه ایجاد کن و آپلود کن، حتما این مورد رو به کمک هم به نتیجه میرسونیم
پاسخ
 سپاس شده توسط danialjahantigh
خب بذار یه کاری میگم اینم تست کن من خودم این کار رو قبلا انجام دادم واسه منم قبلا این مشکل پیش اومده بود .
قبل از خروجی گرفتن اول از همه صفحه دسکتاپ ویندوزت رو زیاد شلوغ نکن اگه خیلی شلوغه سعی کن بیشترشون رو موقتا برزی تو یه پوشه تا کمی خلوت بشه حالا یه دور ریستارت هم کنی بد نیست بعدش قبل خروجی هیچ برنامه ای جز خود گیم میکر باز نباشه و وقتی داری خروجی میگیری هیچ کاری نکن بذار خروجی بگیره بعد
بازم میگم من خودم تست کردم جواب داد حالا ضرر نداره شما هم تست کن
و یه چیز دیگه اگه درایو سی پر شده باید کمی خالیش کنی اگه اپدایتای بازیت زیادن برو اضافی هاشو پاک کن و اخری رو بذار
از این مسیر برو فقط یادت باشه اشتباهی اخری رو پاک نکنی

C:\Users\name\Documents\GameMaker\Backups
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
 سپاس شده توسط danialjahantigh
سلام شرمنده دیر جواب دادم

لان روی شروع کلییک کن بکگرندو اسپریت ها قاطی میشه....

weak 

http://s9.picofile.com/file/8338758600/q...x.zip.html
پاسخ
(1/7/1397، 07:26 عصر)ArminaGames نوشته است:  
قطعا بهترین کار اینه که خود پروژه رو ببینیم و برسی کنیم، ولی اگر به هر دلیلی دوست نداری پروژه اصلی رو در اختیار کسی قرار بدی یه پروژه جمو جور تر که همین مشکل رو داشته باشه ایجاد کن و آپلود کن، حتما این مورد رو به کمک هم به نتیجه میرسونیم

سلام شرمنده دیر جواب دادم

لان روی شروع کلییک کن بکگرندو اسپریت ها قاطی میشه....

http://s9.picofile.com/file/8338758600/q...x.zip.html
resim
پاسخ
(2/7/1397، 12:28 عصر)ahmadreza59 نوشته است: خب بذار یه کاری میگم اینم تست کن من خودم این کار رو قبلا انجام دادم واسه منم قبلا این مشکل پیش اومده بود .
قبل از خروجی گرفتن اول از همه صفحه دسکتاپ ویندوزت رو زیاد شلوغ نکن اگه خیلی شلوغه سعی کن بیشترشون رو موقتا برزی تو یه پوشه تا کمی خلوت بشه حالا یه دور ریستارت هم کنی بد نیست بعدش قبل خروجی هیچ برنامه ای جز خود گیم میکر باز نباشه و وقتی داری خروجی میگیری هیچ کاری نکن بذار خروجی بگیره بعد
بازم میگم من خودم تست کردم جواب داد حالا ضرر نداره شما هم تست کن
و یه چیز دیگه اگه درایو سی پر شده باید کمی خالیش کنی اگه اپدایتای بازیت زیادن برو اضافی هاشو پاک کن و اخری رو بذار
از این مسیر برو فقط یادت باشه اشتباهی اخری رو پاک نکنی

C:\Users\name\Documents\GameMaker\Backups

سلام ممنون انجام دادم ولی هیــــــچ تاثیری نداشت..
توی قسمت بکاپ 2 گیگ بود ک پاک کردم  

نشد ک نشد cry
پاسخ
پروژه شما سه تا روم داره که من تصویر هر سه روم رو در زیر این متن گذاشتم، تا جایی که من دارم میبینم مشکلی وجود نداره مگر اینکه باز هم منظور شما رو متوجه نشده باشم!! و مطمئن هستم که مشکلِ متوجه نشدن از طرف من و دوستان دیگه نیست، شما هنوز هم به طور کامل مشخص نکردید که منظورت چیه! حتی در تصویر پست اول که گذاشتی من متوجه مشکلی نشدم، (یه فلش میزدی روی تصویر میگفتی که اینجا نباید اینجوری باشه ولی هست، چون ما که از ماهیت برنامه شما باخبر نیستیم، که قراره چه اتفاقاتی توی روم بیوفته)
الان هم یه زحمت دیگه بکش، پروژه رو اجرا کن یه اسکرین شات بگیر و روش بزن که دردش دقیقه اینه smiley

resim

resim

resim
پاسخ
(10/7/1397، 07:40 عصر)ArminaGames نوشته است: پروژه شما سه تا روم داره که من تصویر هر سه روم رو در زیر این متن گذاشتم، تا جایی که من دارم میبینم مشکلی وجود نداره مگر اینکه باز هم منظور شما رو متوجه نشده باشم!! و مطمئن هستم که مشکلِ متوجه نشدن از طرف من و دوستان دیگه نیست، شما هنوز هم به طور کامل مشخص نکردید که منظورت چیه! حتی در تصویر پست اول که گذاشتی من متوجه مشکلی نشدم، (یه فلش میزدی روی تصویر میگفتی که اینجا نباید اینجوری باشه ولی هست، چون ما که از ماهیت برنامه شما باخبر نیستیم، که قراره چه اتفاقاتی توی روم بیوفته)
الان هم یه زحمت دیگه بکش، پروژه رو اجرا کن یه اسکرین شات بگیر و روش بزن که دردش دقیقه اینه smiley

الان بازی رو پلی کردی که روم هارو بدون ایراد نشون داد؟؟؟

وقتی پلی میزدم فقط روم اولی درست بود بقیه روم ها قاطی پاتی میشد و کل زئم بهم میریخت الان شات هم پایین میزارم

resim
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad باز نشدن گیم میکر(مشکل چیه؟؟!!) Hamid1225 15 508 14/4/1397، 10:48 صبح
آخرین ارسال: Hamid1225
  تبدیل کد گیم میکر 8 به گیم میکر استدیو gamevar 3 392 4/5/1396، 01:07 عصر
آخرین ارسال: mamali me
Information مشکل ساخت منو برای اندروید در گیم میکر استودیو IntelBoy 3 351 21/4/1396، 05:07 عصر
آخرین ارسال: Milad_Hyper
  مشکل صدا در گیم میکر :( ahmadrezakamali 6 616 13/1/1396، 10:35 عصر
آخرین ارسال: alibay15
Sad مشکل کوچک اما بزرگ در فارسی نویسی گیم میکر alibay15 19 1,190 1/1/1396، 12:12 عصر
آخرین ارسال: alibay15

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان