درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در دریافت پکیج خروجی
Exclamation 
سلام دوستان،
من gamemaker studio 2 رو دانلود و نصب کردم و طبق آموزش سه مرحله ای کرکش کردم ولی بازم وقتی میخوام خروجی فایل exe رو بگیرم با خطای زیر روبرو میشم.
 (در مورد HTML5 هم همین خطا رو میده، بنابراین حدس زدم که مشکل از لیسانسش باشه).
بالاخره امیدوار شده بودم یه انجین هست که میشه به راحتی ساخت بازی رو باهاش شروع کرد، اگر بتونین راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم.

resim
پاسخ
سلام   من با این مشکل تا الان بر نخوردم... اما طبق لینک زیر  :
https://forum.yoyogames.com/index.php?th...orm.18259/
میگه برو تو صفحه زیر و طبق اموزشش عمل کن : 
https://help.yoyogames.com/hc/en-us/arti...or-Windows
شما هم طبق عکس وسط صفحه عمل کن
پاسخ
(26/12/1397، 01:36 صبح)hisalam نوشته است: سلام   من با این مشکل تا الان بر نخوردم... اما طبق لینک زیر  :

ممون از راهنماییت. تنظیمات visual studio برای خروجی YYC لازمه (که طبق آموزش تنظیمش کردم )  ولی متاسفانه من تو خروجی VM  که نیازی به برنامه ی خارجی نداره هم همین خطا رو دریافت می کنم.
برای شما بعد از کرک، بدون مشکل خروجی فایل exe رو میشد گرفت؟
پاسخ
(26/12/1397، 03:47 صبح)f.batiri نوشته است:
(26/12/1397، 01:36 صبح)hisalam نوشته است: سلام   من با این مشکل تا الان بر نخوردم... اما طبق لینک زیر  :

ممون از راهنماییت. تنظیمات visual studio برای خروجی YYC لازمه (که طبق آموزش تنظیمش کردم )  ولی متاسفانه من تو خروجی VM  که نیازی به برنامه ی خارجی نداره هم همین خطا رو دریافت می کنم.
برای شما بعد از کرک، بدون مشکل خروجی فایل exe رو میشد گرفت؟

سلام...والا من مشکلی ندارم و راحت خروجی میگیرم... البته یادم نمیاد از کجا دانلود کرده بودم gm رو ...اینکه می گید خروجی vm نداری هم تعجب امیزه...خروجی اندروید هم نمیتونی بگیری ؟ ...ممکنه به خاطر کرک باشه اگ هیچ خروجی نمیتونی بگیری چون لیسانسهای متنوعی داره ...به هر حال هرچی نگاه کردم میگن یا نسخه vs شما مشکل داره یا اینکه تارگت رو بدرستی انتخاب نکردی یا اینکه یه باگه !!! اکثرا همون انتخاب تارگت و نسخه vs بود...طبق سایت خودش هم میگه 2015 و 2017 رو ساپورت میکنه... متاسفانه تو این زمینه کمکی از من بر نمیاد ... دوستان دیگه هم هستن امیدوارم بتونن کمک کنن...از یه جای دیگه دانلود کنید شاید موفقیت امیز باشه 

ویرایش : تو تاریخچه دانلودهام بود (لینک هنوز زنده است البته این نسخه رو ندیدم ولی نسخه بالاترش ک مربوط به دو ماه پیشه رو میتونی از سایتش یعنی soft98 دانلود کنید با کرک و این مسایل ....قبلنا یه نسخه سری یکی هم تو مجموعه لرد چن سال پیش بود ک دانلود و کرک کردم هیچ مشکلی نداشت... ماسفانه کلا من با این مشکلات تو هیچ نسخه ایگرفتارش نشدم...یه عادت دارم تو هر برنامه ای هر جایی مشکلی خورد اگ موفق به حلش شدم مشکل رو تو یه دفترچه همراه با راه حلش می نویسم ..امیدوارم ک شما مشکلتون حل بشه و اگ تونستید حل کنید مشکل رو حتما راه حل رو واسه ایندگان اینجا ثبت کنید ) 

این نسخه ای ک قبلا من دانلود کردم :

[درج لینک دریافت محصولات غیررایگان ممنوع می باشد]
....

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط f.batiri
Thumbs Up 
(26/12/1397، 05:44 صبح)hisalam نوشته است: ویرایش : تو تاریخچه دانلودهام بود (لینک هنوز زنده است البته این نسخه رو ندیدم ولی نسخه بالاترش ک مربوط به دو ماه پیشه رو میتونی از سایتش یعنی soft98 دانلود کنید با کرک و این مسایل ....قبلنا یه نسخه سری یکی هم تو مجموعه لرد چن سال پیش بود ک دانلود و کرک کردم هیچ مشکلی نداشت... ماسفانه کلا من با این مشکلات تو هیچ نسخه ایگرفتارش نشدم...یه عادت دارم تو هر برنامه ای هر جایی مشکلی خورد اگ موفق به حلش شدم مشکل رو تو یه دفترچه همراه با راه حلش می نویسم ..امیدوارم ک شما مشکلتون حل بشه و اگ تونستید حل کنید مشکل رو حتما راه حل رو واسه ایندگان اینجا ثبت کنید ) 

این نسخه ای ک قبلا من دانلود کردم :

....

موفق باشید

مشکل مربوط به کرک نسخه جدید بود که از سافت 98 دانلود کرده بودم. نسخه قدیمی که لینکش رو پیدا کردین کاملا بدون مشکل خروجی میده. ازونجایی که کرک مربوط به همه نسخه ها از روش یکسان استفاده می کنن به فکرم نرسید مشکل از کرک این نسخه خاص باشه. تو سایت سافت 98 هم کامنت گذاشتم شاید رسیدگی کنن.
واقعا ممنون از کمکتون و وقتی که گذاشتین. دیگه داشتم ناامید می شدم از حل شدن مشکل.
پاسخ
 سپاس شده توسط hisalam
سلام...خدا رو شکر، منم یه چیزی یاد گرفتم... کلا بخش مهمی از یادگیری ادم از حل مشکلاتی هست ک براش بوجود میاد...
پس ب زودی شاهد اولین بازی شما خواهیم بود...
حاشیه : والا دیشب خواستم مشکل رو تو انجمن یویو مطرح کنم حقیقتش گفتم الان میگن از چ نسخه و چ لیسانسی استفاده می کنی و منم اگ بگم کرک کردم فقط آبرو خودمم رو بردم... اینها هم ک نمیدونن ما مجبوریم ن پولمون میرسه و ن اگ می رسید شرایط خرید رو داشتیم وگرنه ک الان چند ده هزاردلار نرم افزار رو سیستمای ما نصب نبود... کلا انجمن های خارجکی رو کرک ب شدت حساسن تا چ برسه ب انجمن اصلی خود نرم افزار...
پاسخ
(27/12/1397، 05:59 صبح)hisalam نوشته است: سلام...خدا رو شکر، منم یه چیزی یاد گرفتم... کلا بخش مهمی از یادگیری ادم از حل مشکلاتی هست ک براش بوجود میاد...
پس ب زودی شاهد اولین بازی شما خواهیم بود...
بازم ممنون.
 امیدوارم.

(27/12/1397، 05:59 صبح)hisalam نوشته است: حاشیه : والا دیشب خواستم مشکل رو تو انجمن یویو مطرح کنم حقیقتش گفتم الان میگن از چ نسخه و چ لیسانسی استفاده می کنی و منم اگ بگم کرک کردم فقط آبرو خودمم رو بردم... اینها هم ک نمیدونن ما مجبوریم ن پولمون میرسه و ن اگ می رسید شرایط خرید رو داشتیم وگرنه ک الان چند ده هزاردلار نرم افزار رو سیستمای ما نصب نبود... کلا انجمن های خارجکی رو کرک ب شدت حساسن تا چ برسه ب انجمن اصلی خود نرم افزار...
بله متاسفانه با توجه به نرخ تبدیل دلار به ریال حتی اگه قصد ساخت بازی مستقل برای فروش رو داشته باشیم، بازم توجیه اقتصادی هزینه لیسانس  کار سختیه.
پاسخ
دوست عزیز آخرین نسخه منتشر شده از گیم میکر استودیو 2 مشکل داره البته منظورم از منتشر شده کرک شده هست.. با اجازه ادمین محترم از این نسخه استفاده کنید :
وبلاگ شخصی : MrTrick.xyz
کانال تلگرام
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خطا در هنگام خروجی اندروید در گیم میکر Mehdigamemaker7 12 455 4/6/1397، 07:34 صبح
آخرین ارسال: Shine Studio
Rainbow مشکل خروجی در گیم میکر'کمکم کنید.کمک ممکن کنید خواهش میکنم Mehhdii 2 205 12/5/1397، 06:22 عصر
آخرین ارسال: Mehhdii
Exclamation نمایش خطا نا مشخص هنگام خروجی اندروید در گیم میکر wowxpria 6 1,138 8/11/1395، 12:26 عصر
آخرین ارسال: wowxpria
  آموزش خروجی اندروید apk در نسخه های جدید گیم میکر استادیو mobina.mv.103 42 15,971 8/9/1395، 06:34 عصر
آخرین ارسال: Manager
Sad مشکل خروجی گیم میکر devilerfan 1 513 4/9/1395، 11:35 عصر
آخرین ارسال: Danger

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان