درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در خروجی اندروید بازی
سلام جدیدا خروجی که از بازیام میگیرم (با گیم میکر )رو گوشی خودم و دوستام اجرا میشه ولی کسایی که دانلود میکنن میگن مشکل داره ...به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه ؟ اگه امکانش هست دوستان پیام بدن لینک اخرین نسخه بازی(هم ترول هم سبیلو ) میفرستن یه امتحانی بکنن wink
پاسخ
فکر کنم اونایی که میگن نمیشه اندروید پایین دارن

برای اندروید چند خروجی میگیری

پاسخ
 سپاس شده توسط step_up
کسی اینو انجام دداده می تونه منو کمک کنیه ؟

مرسی این لایلیملم هست

mobina.varmazyar@gmail.com
پاسخ
(30/10/1393، 08:17 عصر)mahdi1100 نوشته است: فکر کنم اونایی که میگن نمیشه اندروید پایین دارن

برای اندروید چند خروجی میگیری

من تا حالا روی جی ال ایکس لاستر2 هم بازی های سنگینمو اجرا کردم!
پاسخ
به نظرم مشکل از اپلود کردن هست
توی یک سایت دیگه اپ نمایید

ببخشید شما که خروجی گرفتید و اجرا هم شده ایا تاحالا با این پیغام روبرو بودید بگه متوقف شد اجرا

من خروجی اندوریم رو توی گوشی تست میکنم میگه متوقف شد
چرا ؟
پاسخ
مهندس میخوام Sdk نصب کنم کدوم ورژن پیشنهاد میدید ؟

آیا برای tool و ... نسخه ی خاصی باید باشه ؟ مثلا sdk 22 باید tool 1.9 باشه یا هرچی باشه میشه ؟
اینا رو باید از کجا بددنیم کدوم نسخه مال کدوم ورژن است؟ هر نسخه ای نصب کنم به گیم میکر میخوره یا باید گیم میکر هم نسخه ی خاصی باشه .

ممنون .مرحمت زیاد .
پاسخ
اونایی که می گن مشکل داره نمی گن چه مشکلی داره؟ یا فقط می گن مشکل داره ؟ مشکل رو بپرس چیه.وقتی می ری دکتر اول باید بگید چتونه همینطوری که نمی رید دکتر. مثل این می مونه که من برم بگم دکتر دارو بده.اونم هیچ دارویی نمی ده و درست متوجه نمیشه چی می خواید.wink
پاسخ
آقای qverty واقعا کارت بچه گاانه و مسخره هست که اکانت منو غیر فعال کردی

من چی کردم ؟؟؟ موضوع خلاف شرع گذاشتم ...حتی موقعی که خواستم اینجا با این اکانت دوباره ثبت نام کنم هیچ قانونی مبنی بر غیر مجاز بودن لینکهای سایت های دانلود غیر رایگان نبود

شما زورت گرفته ..چون من بهت گفتم درست صحبت کن ..خوبم کردم ....صدبار منو حذف کنی ، صدتا اکانت دیگه میساززم .هیمچین اش دهن سوزی هم نیست این سایت

شما جز اون کسایی هستی که فقط داد میزنی بلدی ولی در عمل به هیچ کس کمک نمیکنی
برخلاف خنده هایی که جلوی اموزشهات بود فکر کردم ادم خوشرویی هستی ولی نه تنها نیستی بلکه عقده ای بیشتر نیستی

من اومدم یک پست زدم و توش تموم لینکهای دانلود گیم میکر و که زحمت کشیده بودم جمع اوری کردم قرار دادم بعد شما اومدی به من 20 درصد اخطار دادی ..

بعد توی همین سایت دیدم یکی دیگه سورس گذاشته اما بهش اخطار ندادی

اگه بنا به قانونه باید برای همه یکسان باشه
اصلا شما خودت چرا لینکی رو گذاشتی که نیازمند forbidden شکنه ؟؟؟؟ ایا کار شما غیر قانونی نیست ؟؟!!!!!

واقعا برای یک چیز بچگگانه و احمقانه اکانت منو غیر فعال کرید

چیزی هم نداشت سایت که بخوام بمونم .همین مشکل خروجیم حل میشد می رفتم
24 ساعت توی سایت هستید . یک هفته درخواست دادم بیایید روی سیستمم اما وقت ندارم وقت ندارم ..خوبه خدا نشدید . حالا روی سیستم نه ، صدبار سوالم رو مطرح کردم دریغ از یک جمله جواب ...ولی تا فوری این طور مسائل پیش میاد در عرض یک ثانیه اکانت رو غیر فعال میکنید .اگه بنابر وقت داشتن هست چرا وقت دارید بیایید تک تک پست های منو بخونید و ....

وواقعا دم اقای alinux گرم .خیلی مرد.

و همچنین اقای saja3011 و اون ییکی alirezza اینا همشون حاصر بودند کمکم کنند که اقای لینوکس درستش کرد برام

وشما خیلی عقده ای هستی و بدتر از همه اینکه برداشتی اکانت منو به خاطر یک چیز مسخره غیر فعال کردی .

شاها لیاقت خوبی ندارید ...من میتونستم فقط مصرف کننده باشم اما خواستم خیرم به سایت برسه و چند تا لینک بذارم همینطور که مشاهده میکنید سایت برای دریافت اس دی کی پیدا کردم بدون نیاز به چیزشکن ....قصد داشتم اموزش یک چیزی هم بذارم که با این اوصاف مدیرانی چون شما لیاقت بهبود سایت رو ندارند .

البته من نمیدونم شما در چه سطج مدیریت این سایت هستید ولی کلا عرضه و لیاقت همین هم ندارید

اگه سایت به درد میخورد بعد از دو هفته پست گذاشتن من ، تا الان مشکلاتم حل شد ه بود ...
دیروز به اانجمن خارجی گیم میکر رفتم چقدر با ادب هر کسی راه حلی ارائه دادم لینک دادن و ...
سایتی که برای کمک مرز و محدوده قائل بشه به درد نمیخوره

هیچ انجمنی ندیدم که اجازه نده لینک بذارن .تازه خود نرم افزار رو اپ کرده برای استفاده قرار داده ...

حلا که منو غیر فعال کردید پس چرا پست هایی که گذاشتم رو حذف نمیکنید . تموم لینکهای دانلودی که پیدا کردم و توی سایت قررا دادم رو حذف کنید و شرعا اگه بنابر اینه مدیون هستید اگه خودتون ازشون استفاده کنید.
متاسفم براتون . خدانگهدار
پاسخ
هه هه
خوشحال شدیم
پاسخ
سلام

مشکل من در خروجی اندریود حل شد . هم با xdk و هم با روش مستقیم .
یکسری نکات داره که در ورژن های 1.4 با ورژن 1.1 فرق داره .

هر کس خواست بگه میام براش درست می کنم . موفق باشید دوستان
من هرگز تسلیم نمیشوم . یا راهی خواهم یافت ، یا خواهم ساخت .

آموزش اندروید در گیم میکر برای نسخه های جدید
http://promakers.ir/showthread.php?tid=11478

اموزش خروجی اندروید با XDK:
http://promakers.ir/showthread.php?tid=11415
سوالات XDK
http://promakers.ir/showthread.php?tid=11434
انیمشین ورزشی من
http://promakers.ir/showthread.php?tid=11482
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست لیب اندروید saman.vct 13 123 6/3/1398، 09:36 عصر
آخرین ارسال: saman.vct
  چگونگی ساختن مولتی تاچ(اندروید)؟ saman.vct 0 33 4/3/1398، 07:50 عصر
آخرین ارسال: saman.vct
Exclamation مشکل در دریافت پکیج خروجی f.batiri 7 169 27/12/1397، 06:36 عصر
آخرین ارسال: MrTrick
  خطا در هنگام خروجی اندروید در گیم میکر Mehdigamemaker7 12 436 4/6/1397، 07:34 صبح
آخرین ارسال: Shine Studio
Star پلاگین ابزار اندروید a3eman 19 1,968 30/5/1397، 09:15 عصر
آخرین ارسال: a3eman

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان