درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اجرای بازی
Bug 
سلام،من یک بازی با موتور buildbox ساختم.این موتور به این شکل کار می کنه که وقتی شما بازی رو می سازید و ازش خروجی اندروید و...می گیرید،بهتون فقط پوشه های برنامه رو میده و باید ببرید داخل اکلیپس و یا اندروید استادیو ، و ازش خروجی بگیرید.من این کار رو کردم،ولی نمی دونم چرا سرعت بازیم اینقدر پایینه و به خوبی اجرا نمی شه،اگر کسی می دونه و با این موتور کار کرده بهم بگه.خیلی ممنونمsmiley
پاسخ
داداچ موتور اشتباهی انتخاب کردی straight
مرجع گیم میکر در ایران
کانال تلگرام هلپ گیم میکر
ای پی تیم اسپیک بیدگیمز(سروری برای همه عزیزان بازی ساز و توسعه دهنده):5.9.247.246
ایدی تلگرام:hadieb73

پاسخ
(6/8/1395، 11:48 صبح)smathematics نوشته است: سلام،من یک بازی با موتور buildbox ساختم.این موتور به این شکل کار می کنه که وقتی شما بازی رو می سازید و ازش خروجی اندروید و...می گیرید،بهتون فقط پوشه های برنامه رو میده و باید ببرید داخل اکلیپس و یا اندروید استادیو ، و ازش خروجی بگیرید.من این کار رو کردم،ولی نمی دونم چرا سرعت بازیم اینقدر پایینه و به خوبی اجرا نمی شه،اگر کسی می دونه و با این موتور کار کرده بهم بگه.خیلی ممنونمsmiley

سلام.من براحتی خروجی گرفتم و مشکلی هم برنخوردم نمونه کار هامو توی این وبلاگ گذاشتم
buildbox.blogfa.com
پاسخ
من هم بازی ای ساختم دوستان می توانند ببینند در وبلاگ buildbox.blogfa.com
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سورس سالم اجرای ویدئو در b4a sajjad3011 1 1,001 3/10/1393، 11:19 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس