درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل خروجی اندروید از کانستراکت 2 با استفاده از intel xdk-نسخه های جدید
سلام.
من دارم سعی می کنم با استفاده از intel xdk از پروژه کانستراکت 2 خروجی apk بگیرم. این نسخه ها تقریبا جدیدترین نسخه ها هستن. مراحل رو با جزییات می نویسم تا چیزی جا نمونه.
- نسخه intel xdk : 2727
- نسحه کانستراکت 2 : 212.2

از کانستراکت خروجی cordova میگیرم و بعد موقع خروجی گرفتن crosswalk رو انتخاب می کنم. توی intel xdk
import your html5 code base رو انتخاب می کنم و آدرس فولدر خروجی کانستراکت رو می دم. یک اسم برای پروژه انتخاب می کنم.
توی مرحله بعد تنها کاری که می کنم اینه که use cordova plugin رو yes می زنم و ادامه می دم. پروژه ساخته می شه.
توی تنظیمات قسمت build setting-android crosswalk ، بخش های ,author, appid, name,discription , version رو پر میکنم و fullscreen رو هم تیک می زنم.
بعد به قسمت build میرم و crosswalk for andoird رو انتخاب می کنم.
یه مدت طول می کشه. پروژه آپلود می شه و بعد صفحه crosswalk build بالا میاد. دکمه build app now رو می زنم.
باز یه مدت طول می کشه...
حالا یه پیام می اد که the build was successful.

download crosswalk apks
فایل رو دانلود می کنم. یه فایل زیپ که دو تا فایل apk برای پردازنده های آرم و اینتل باید توش هست ولی روی گوشی نصب نمیشن.

نمی دونم کجای کار ایراد داره. ظاهرا همه چیز درسته. دوستا ن لطفا اگر کسی همین مشکل براش پیش میاد بگه و اگه کسی راه حل رو می دونه بگه و لطفا کلی گویی نکنید.
بازی معمایی پازلر
پاسخ
قبل اینکه خروجی بگیری
به صورت زنده روی گوشید امتحان کن ببین اجرا میشه
sorenatech گروه بازی وانیمیشن سازی هست
با 9 کاربر حدوداً 16 ساله (میانگینی)
ولی از خیلیت بهتره
پرچم بالاست
resim
به کانال تلگرامی ما بپوندید
sorenatech@
http://telegram.me/sorenatechtelegram.me/sorenatech
اگر دوست داری به گروه ما بپوندی میتونی در اینجا به من یه پ.خ. بدی یا به
آدرس sorena.ir@chmail.ir یه ایمیل بزنی یا از همه اسون تر بیای توی کانال تلگرامی ما و بگی میخوای عضو شی
پاسخ
 سپاس شده توسط danialabdl
توی emulateو همین طور debug (روی گوشی) اجرا میشه. ولی برای اجرا روی گوشی از یه برنامه app preview استفاده می کنه و این قابل مقایسه با اجرای خود فایل apk نیست. دلیل نمیشه که چون اون اجرا شده فایل apk هم اجرا بشه.
بازی معمایی پازلر
پاسخ
خب. خودم به یه نتایجی رسیدم. ناچار شدم کانستراکتم رو به ورژن 178 داونگرید کنم. بالاخره شد یه خروجی ساده اندروید از intel xdk برای کانستراکت بگیرم.
نتیجه اخلاقی : همیشه آخرین ورژن بهترین انتخاب نیست.
بازی معمایی پازلر
پاسخ
الان نتیجه ی اخلاقیه برای من نسبت به استدلال نتیجه گرفت شما این بود -> هرکی هر کاریو بلد نیست مقصر همه چیو میدونه جز خودش smiley
کانستراکت نسخه ی 221 استیبلش هم اومده من نسخه ی 216 رو یکی 2 ماه پیش دانلود کردم اونوقت نسخه ی 212 رو میگی جدید ترین نسخه ؟؟ surprised
نمیدونم مشکل از کجا بوده و یا بعد از اجرا کردن arm چجوری میومده اما برای من سالم میاد .
موفق باشی
پاسخ
(11/11/1394، 08:39 عصر)orache نوشته است: الان نتیجه ی اخلاقیه برای من نسبت به استدلال نتیجه گرفت شما این بود -> هرکی هر کاریو بلد نیست مقصر همه چیو میدونه جز خودش smiley
کانستراکت نسخه ی 221 استیبلش هم اومده من نسخه ی 216 رو یکی 2 ماه پیش دانلود کردم اونوقت نسخه ی 212 رو میگی جدید ترین نسخه ؟؟ surprised
نمیدونم مشکل از کجا بوده و یا بعد از اجرا کردن arm چجوری میومده اما برای من سالم میاد .
موفق باشی

اوراچی جان (اگه اسمت همین باشه) اولا که یه ذره دیر اومدی حالا هم که اومدی کمکی نکردی. دوما من نوشتم تقریبا جدیدترین نسخه ها. این که میگی مال کن که مشکلی نداره چه کمکی به من میکنه؟
بازی معمایی پازلر
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تغیر زاویه در کانستراکت mohammad.82 3 164 19/10/1396، 06:26 عصر
آخرین ارسال: mahdisml
Thumbs Down مشکل با Pick by comparison در کانستراکت keynet 0 123 26/9/1396، 12:18 صبح
آخرین ارسال: keynet
dashboard سوال:از چه برنامه ای برای طراحی گرافیک دو بعدی کانترستراکت استفاده کنم؟ Keyvan 15 2,134 28/1/1395، 06:23 عصر
آخرین ارسال: Keyvan
  کسی طرفدار کتاب آموزش کانستراکت هست ؟؟؟ orache 5 1,007 19/1/1395، 11:45 عصر
آخرین ارسال: orache
Sad سوال : چگونه خروجی اندروید بگیرم؟ sinanik 3 685 3/12/1394، 11:32 عصر
آخرین ارسال: H.P

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس