درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بحرانی در گیم میکر (لطفا ببینید!!)
با سلام
طی یک سال هدف برای ساختن پروژه بسیار سنگین بازی با مشکلی بسیار بد مواجه شدم. من بعد از تکمیل بازی رایانه را خاموش و فردای آن روز آمدم به بازی ادامه بدهم که ناگهان گیم میکر استودیو ارور داد. در ارور نوشته بود: Out Of Memory و بعد از اینکه دکمه Ok رو کلیک می کردم بالا میامد و در کادری که پوشه های sprite object path و... بودند این پوشه ها نیستند. در تب file پروژه سنگینم را لود کردم و قشنگ آمد. اما نه اجرا میشد نه گیم میکر بسته میشد. چند بار هم گیم میکر استودیو هم دانلود کردم و حذف و نصب کردم ولی کاری نکرد.
خواهشمندم از مسئولان سایت و همینطور مدیران لطفا بخشی بگذارند تا بتوانیم مشکلات نرم افزاری گیم میکر را حل کنیم.
و همینطور منتظرم تا جوابی ارسال شود.
این بحران رفع مشکل ندارد چون بار ها در گوگل به انگلیسی و فارسی جست و جو کردم. این مشکل به نقل قول کاربران نشت حافظه است آیا؟
لطفا پاسخ بدهید؟
من بازیساز دو بعدی هستم که هنوز بازی نساختم ولی بازیم رو پروژه سنگینی که هستش دارم کار میکنم...
وبلاگ من
هر سوالی که بپرسید در خدمتم البته در وبلاگم....
زبان برنامه نویسی: GML
پاسخ
گیم میکر در استفاده از رم سیستم شما محدودیت های خاص خودشو داره
اگر یک منبع تصویر یا صدای سنگین اضافه کردید نقش بزرگی داره
مرجع گیم میکر در ایران
کانال تلگرام هلپ گیم میکر
ای پی تیم اسپیک بیدگیمز(سروری برای همه عزیزان بازی ساز و توسعه دهنده):5.9.247.246
ایدی تلگرام:hadieb73

پاسخ
(9/4/1397، 06:02 عصر)amirmahdipanahi نوشته است: با سلام
طی یک سال هدف برای ساختن پروژه بسیار سنگین بازی با مشکلی بسیار بد مواجه شدم. من بعد از تکمیل بازی رایانه را خاموش و فردای آن روز آمدم به بازی ادامه بدهم که ناگهان گیم میکر استودیو ارور داد. در ارور نوشته بود: Out Of Memory و بعد از اینکه دکمه Ok رو کلیک می کردم بالا میامد و در کادری که پوشه های sprite object path و... بودند این پوشه ها نیستند. در تب file پروژه سنگینم را لود کردم و قشنگ آمد. اما نه اجرا میشد نه گیم میکر بسته میشد. چند بار هم گیم میکر استودیو هم دانلود کردم و حذف و نصب کردم ولی کاری نکرد.
خواهشمندم از مسئولان سایت و همینطور مدیران لطفا بخشی بگذارند تا بتوانیم مشکلات نرم افزاری گیم میکر را حل کنیم.
این بحران رفع مشکل ندارد چون بار ها در گوگل به انگلیسی و فارسی جست و جو کردم. این مشکل به نقل قول کاربران نشت حافظه است آیا؟
لطفا پاسخ بدهید؟
این مشکل رو به راحتی می شه حل کرد...دو تا راه داره یکی اینکه رم سیستمت رو ارتقا بدی و دیگری اینکه از داخل تنظیمات سیستم و درایو ها مقدار Memory رو در یک بازه وسیع تر بزارید...من خودم یکبار به این مشکل برخوردم و حلش کردم...
پاسخ
(9/4/1397، 11:24 عصر)Hamid1225 نوشته است:
(9/4/1397، 06:02 عصر)amirmahdipanahi نوشته است: با سلام
لطفا پاسخ بدهید؟
این مشکل رو به راحتی می شه حل کرد...دو تا راه داره یکی اینکه رم سیستمت رو ارتقا بدی و دیگری اینکه از داخل تنظیمات سیستم و درایو ها مقدار Memory رو در یک بازه وسیع تر بزارید...من خودم یکبار به این مشکل برخوردم و حلش کردم...
برای قرار دادن Memory در یک بازه وسیع تر ابتدا در صفحه اصلی دسکتاپ روی computer کلیک راست می کنید و گزینه properties را انتخاب کنید..در صفحه ای که باز می شود در سمت چپ گزینه هایی است ... روی گزینه Advanced system settings کلیک کنید...در صفحه ای که می آید سه تا گزینه settings دیده می شه .. روی اولی کلیک کنید و سریرگ Advanced رو انتخاب کنید و گزینه Change را انتخاب کنید در صفحه باز شده اگر گزینه اول فعال است اون رو غیرفعال کنید بعد روی درایو C کلیک کنید و گزینه custom size رو فعال کنید و در قسمت initial size عدد 1500 رو قرار بدید و در قسمت maximum size عدد 2000 رو قرار بدید و سپس گزینه set رو انتخاب کنید... تا آخر برای تمام درایو هاتون یک کار رو انجام بدید و سپس تنظیمات رو ذخیره کنید...گیم میکر شما دیگه ارور out of memory رو نمیده و اگر داد بدونید فایل خیییییلی سنگینی رو داخل گیم میکر لود کردید...این کار ها روی سیستم شما اشکال وارد نمی کنه...موفق باشید teeth
پاسخ
بسیار سپاسگزارم.
من بازیساز دو بعدی هستم که هنوز بازی نساختم ولی بازیم رو پروژه سنگینی که هستش دارم کار میکنم...
وبلاگ من
پاسخ
سلام متاسفانه مشکل حل نشد و همینطور باقی ماند
وبلاگ من
پاسخ
(9/4/1397، 09:04 عصر)sir maker نوشته است: گیم میکر در استفاده از رم سیستم شما محدودیت های خاص خودشو داره
اگر یک منبع تصویر یا صدای سنگین اضافه کردید نقش بزرگی داره

رم سیستم مشکلی نداره و بازی های سنگین رو به راحتی بالا میاره
ولی راستش من منبع تصویر(اسپرایت) بزرگی به کار بردم که در روم ها اون رو کوچک میکنم سنتر تصویر 333 در 678 هستش خیلی بزرگه.
صدا با فرمت ogg و mp3 بارگذاری کردم پروژه بسیار سنگینی هست.
این فایل سورسش 800 مگه که من اون رو با داده هاش پاک کردم و اثری ازش تو کامپیوتر باقی نمونده مگر کپی کردم و در فلش مموری جای دادم.
ولی گیم میکر باز این ارور و بدبختی
وبلاگ من
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question مشکل در قابلیت دراگ دوربین در گیم میکر Hamid1225 0 123 11/12/1396، 11:10 صبح
آخرین ارسال: Hamid1225
  تازه بازی سازی رو شروع کردم و پیشرفتم متوقف شده لطفا کمک کنید u r s a 19 965 26/10/1396، 10:42 صبح
آخرین ارسال: u r s a
Lightbulb مشکل خرجی گرفتن اندروید در گیم میکر amirhosintahery 10 396 2/6/1396، 10:16 صبح
آخرین ارسال: amirhosintahery
  مشکل در خروجی گرفتن اندروید در گیم میکر ali9050 8 1,077 9/9/1395، 04:01 عصر
آخرین ارسال: mamali me
  لطفا کمک کنید (گیم میکر) 3226572 3 498 18/6/1395، 11:00 عصر
آخرین ارسال: 3226572

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان