درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با گیم میکر
نقل قول: حتا Gm رو کلا Unistal کردم و یکی از گیم های بچه هارو پلی کردم ، بازم همین مشکل هست straight

شما اشاره کرده اید بازی یکی از دوستان را هم که گرفته اید این مشکل بوجود آمده است.
آیا در بازی های دیگری (غیر بازی های نرم افزار Game Maker) این مشکل برقرار است؟
اگر در اجرای بازی های دیگر هم در سیستم مشکل داشتید، اطمینان پیدا کنید نرم افزار های مورد نیاز برای اجرای بازی نصب شده باشد. ( نرم افزار هایی شامل DirectX و VCRedist و Microsoft .NET Framework و Microsoft XNA Framework Redistributable)

حتما اطمینان پیدا کنید که کارت گرافیک از طریق Driver مربوط آن نصب شده باشد.

پاسخ
دوست عزیز نوع ویندوز و نوع انتی ویروس رو بگوsmiley
پاسخ
برای منم این مشکل قبلا پیش اومده بود. فک کنم نسخه ی 8.1 رو گرفتی که این نسخه به microsoft.net framework نیاز داره.

از سایت دانلودها نسخه ی 8 رو بگیر درست میشه.
پاسخ
ببخشید من یه چیزی بگم : ببینید تا حالا دوبار این اتفاق برای من افتاده.من نسخه 8 رو یه مدتی اه از سایت دانلود ها دانلود کردم.ولی بعد از یک هفته حالا کمتر یا بیشتر اینجوری میشه که یه دفعه گیم میکر بالا نمیاد و به جاش یه چیزی میاد که یه تصویر آرم مایکروسافت فک کنم البته خوابیده.بعدم زیرش تاریخ هست مثلا از این روز تا این روز.بعدم زیر این دو تا گزینه هست :
buy now (نمیدونم ببخشید اگه اشتباه نوشتم ) و گزینه cancel.چیکار کنم کلافه م کرده.کرکشم کردم
به جای مردان سیاست بنشانید درخت , که هوا تازه شود...
پاسخ
(18/9/1391، 05:33 عصر)alirezass نوشته است: ببخشید من یه چیزی بگم : ببینید تا حالا دوبار این اتفاق برای من افتاده.من نسخه 8 رو یه مدتی اه از سایت دانلود ها دانلود کردم.ولی بعد از یک هفته حالا کمتر یا بیشتر اینجوری میشه که یه دفعه گیم میکر بالا نمیاد و به جاش یه چیزی میاد که یه تصویر آرم مایکروسافت فک کنم البته خوابیده.بعدم زیرش تاریخ هست مثلا از این روز تا این روز.بعدم زیر این دو تا گزینه هست :
buy now (نمیدونم ببخشید اگه اشتباه نوشتم ) و گزینه cancel.چیکار کنم کلافه م کرده.کرکشم کردم

فکر کنم تاریخ ویندوزتون بهم ریخته !
تاریخ رو درست کنید ، حل میشه. wink
پاسخ
[quote]
فکر کنم تاریخ ویندوزتون بهم ریخته !
تاریخ رو درست کنید ، حل میشه.
[code]
تایید میشه ! زمانو برگردوندی عقب ببر جلو تر (یبشتر از اخرین باری که گیم مکر رو اجرا کردی)
XEngine
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76
رضا : دیگه انقدی که نوب نیستم :دی خوده DirectX 11 رو دارم باش کد میزنم ، بعد نداشته باشمش ؟ :دی

sir maker : ویندوز سون ؛ بدون انتی ویروس laugh

bazebaz & milad_hyper : با منین ؟
resim
پاسخ
کرکت مشکل داره.
اگه گیم میکر 8.1 داری احتمالا" مشکل از کرکته.
از گیم میکره 8 کرک شده استفاده کن ببین این ارور رو میده یا نه.
پاسخ
(18/9/1391، 09:57 عصر)lord arthas نوشته است: bazebaz & milad_hyper : با منین ؟

نه ! یه دوستی سوال کرده بود ، جواب اون رو دادیم wink (alirezass)

(18/9/1391، 10:04 عصر)sameh نوشته است: کرکت مشکل داره.
اگه گیم میکر 8.1 داری احتمالا" مشکل از کرکته.
از گیم میکره 8 کرک شده استفاده کن ببین این ارور رو میده یا نه.

ایشون گفتند که گیم میکر رو از سایت های دیگه هم گرفتن ولی بازم همین مشکل رو داشته straight
پاسخ
sameh : برای باره n ام میگم ، با نسخه ی لایت هم همین مشکل هست !
resim
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل وارد کردن gif به گیم میکر 00131 5 627 30/5/1396، 12:48 عصر
آخرین ارسال: sir maker
Wink مشکل در گیم میکر استودیو Alireza77 3 576 29/9/1395، 01:00 صبح
آخرین ارسال: Alireza77
Sad مشکل خروجی گیم میکر devilerfan 1 533 4/9/1395، 11:35 عصر
آخرین ارسال: Danger
Exclamation مشکل در گیم میکر (کمک کنید!!!) m_rezast 7 1,012 25/6/1395، 12:53 صبح
آخرین ارسال: ladyship
  مشکل بازنشدن گیم میکر mehrdad pishro 3 935 16/10/1394، 12:49 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان